copak máte upravené???

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
mara7518
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1263
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od mara7518 »

TAK JA MAM ZATIM PREDELANO PAR VECI..:VOLANT S NABOU RAID,SKRACENOU RADICKU VICTOR,LOKETKU,ALARM,STAVITELNEJ PODVOZEK,KOLA 9X16,VZADU PODLOZKY POD TEHLICI,SUNDANEJ ZADNI STERAC,MASKU BEZ ZNAKU,KLIKY BEZ ZAMKU A TAK...

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od FError »

To bych nemohl, nic takového jsem neřešil. Písty jsem nechal původní. Ani jsem nad vylepšování obsahu a víření směsi nepřemýšlel, to je oblast, kterou zkoumat nepotřebuji :-)
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Pekari
Řidič
Řidič
Příspěvky: 65
Registrován: 03.10.2007 20:45
Bydliště: Zlínsko

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od Pekari »

Tomasek píše:
Pekari píše:Můj dědeček B 3 combi 1,6 td 59kw prodělal omlazovací kůru , protože mu umřel motor.Dostal nové srdce v podobě Z1 1,9 tdi + řídící jednotka ,přední a zadní náprava z VR6 + ABS,manuál klima,palubní deska z B4+ budíky z VR6 s MFA které nefunguje z důvodu nedostatku páček do B4 na českém trhu :lol: Ještě se chystám na nové přední světla a přední el. okna :D :D

kolik te vysla vymena za TDI????:)
Koupil jsem VR6tku sedana překopanou na TDI i s řídící jednotkou .Protože byla bouchlá na předek nebyla ani drahá 12 kolíků.Pak už jen dát si s tím tu práci a vše přemontovat :lol:

Uživatelský avatar
KASP
Řidič
Řidič
Příspěvky: 91
Registrován: 26.09.2007 19:50
Bydliště: KYJOV-Jižní Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: copak máte upravené???

Příspěvek od KASP »

To neva já jsem se ptal jen informativně , když tak to zůstane po staru.Hlavně aby to bylo dobře udělaný a fungovalo to.
VW PASSAT B3 PROSTĚ GENIÁLNÍÍÍÍÍ

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“