Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
myschaak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 18.02.2008 18:27
Bydliště: Kutná Hora

Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od myschaak »

zdravim,jsem tu novej...mám už asi dva roky b3 variant 1.9td....tenhle víkend se mi povedlo vysklít zadní okno a ne a ne ho sehnat...tímto prosím kdyby někdo měl ať napíše nebo se ozve(775276983) ale to proč tu píšu,zatím jediné co se mi povedlo sehnat jsou dveře z b4 a tak přemejšlím rovnou udělat zezadu facelift,jen nevím jak moc je to stejné...kdo poradí?myslím si že asi bude problém se zámkem kufru.... :cry:

Uživatelský avatar
myschaak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 18.02.2008 18:27
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od myschaak »

nebo popřípadně dát ty dveře se sklem z b4 a nasadit světla z b3 lze?díky

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od habik.b »

Zkušenosti s tím nemám, ale viděl jsem B3 co měla zadek z B4 nevím jestli jen snětla nebo i dveře. Podle mě by ten zadek měl být shodný...

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od Passta »

Viděl jsem na nějakým zahraničním fóru jak řešili na B3variant zadní světla z B4variant a měnili u toho celý zadní vrata s vnitřníma světlama. Myslím, že to bylo na vwortexu.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Tommy_25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.01.2008 20:57

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od Tommy_25 »

Passta píše:Viděl jsem na nějakým zahraničním fóru jak řešili na B3variant zadní světla z B4variant a měnili u toho celý zadní vrata s vnitřníma světlama. Myslím, že to bylo na vwortexu.
JJ, teoreticky by to melo jit (mozna mensi uprava). Totiz B3 a B4 jsou totozne, jen s rozdilem masky, narazniku, a svetel. B3 ma jinak na dverich prolis na lampy, ale nemuzu ti to rict na 100%. Zkus se zeptat nekde v autokelly nebo podobne. podle katologu by to slo poznat. Ale vzhledove kdyz je vidis vedle sebe, tak rozdil jen lampy :-)

Uživatelský avatar
myschaak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 18.02.2008 18:27
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od myschaak »

jo dík moc chlapi,bohužel dveře z b4 co jsem měl rozjednaný tak už borec prodal....takže sháním dál....

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od s4wyer »

myschaak píše:jo dík moc chlapi,bohužel dveře z b4 co jsem měl rozjednaný tak už borec prodal....takže sháním dál....
hele zkus pohledat na netu, u jihlavy je vrakoviště ve vesničce "velký beranov" a tam měli B3varianta (ještě v létě) - já bohužel cestu kolem nemám a ani mít nebudu (mám dost zkoušek, nebo můžeš poprosit nějakýho jihlaváka (třeba v pokecu, nebo najdi ve srazech jejich nicky - bude jihlavskej sraz) ať ti tam zajede číhnout jestli má pátý dveře se sklem
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
myschaak
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 18.02.2008 18:27
Bydliště: Kutná Hora

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od myschaak »

tak jsem sehnal na http://www.bazoš.cz,borec rozprodává celýho kombajna b3 td s ko motorem...tak si udělám vejlet a rovnou toho vezmu víc,mám totiž to samý

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od arapah »

Tak jen abys věděl tak z B4 na B3 pasuje téměř vše i ty patý dveře jen musíš upravit diru na vnější světlo a dirky na šrouby žadná věda.ostatní dveře jen nepasujou panty.Na tyhle přestavby je pašík zlatej

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od Tomas1 »

tak tak pasuje to uplne v pohode kamos to ma tak a nic nemusel robit...

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od pikachuxxx »

musim vas panove opravit. vrata opravdu pasuji, ale nikdy je nezavrete. museli byste k tomu jeste vymenit naraznik. taky z B4. je tam jinak delany vylis prave pro ty vrata

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od pikachuxxx »

jinak samotne sklo bych tu mel mit

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od arapah »

pikachuxxx píše:musim vas panove opravit. vrata opravdu pasuji, ale nikdy je nezavrete. museli byste k tomu jeste vymenit naraznik. taky z B4. je tam jinak delany vylis prave pro ty vrata
Nic ve zlým,ale tak mi teda vysvětli jak sem ty vrata zavřel,prottože tuhle úpravu jsem si dělal onehdá i já a zavřít to šlo i na B3 nárazník a až potom tam šel z B4.Snad jen jestli si to nepleteš se sedanem. :D 8O

Uživatelský avatar
pikachuxxx
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 452
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od pikachuxxx »

tak to ti vysvetlit nedokazu. ale celkem bych to chtel videt. je to totiz nerealne. dvere B4 jsou dole uplne jine. a do toho vyrezu v narazniku se to nevejde. staci kdyz se podivas na fotky obou aut zezadu a uvidis to. jestli to vubec byly dvere z b4

Uživatelský avatar
arapah
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 397
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Dám na b3 variant 5té dveře z b4 variant?

Příspěvek od arapah »

pikachuxxx píše:tak to ti vysvetlit nedokazu. ale celkem bych to chtel videt. je to totiz nerealne. dvere B4 jsou dole uplne jine. a do toho vyrezu v narazniku se to nevejde. staci kdyz se podivas na fotky obou aut zezadu a uvidis to. jestli to vubec byly dvere z b4
ty brdo ja se podívám

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“