klika dveří u řidiče B4

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
stunik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

klika dveří u řidiče B4

Příspěvek od stunik »

Kluci nevíte jak opravit kliku dveří u řidiče? Nejdou otevřít dveře. Když jsem to rozdělal, tak ta páčka s bílým válečkem jak tahá za ten mechanizmus je nějaká vyčlochtaná. Jde to opravit nebo musím koupit novou kliku? Je to ta s tím kabelem od centrálu a okna.Cena? Díky za rady.

Tommy_25
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 12.01.2008 20:57

Re: klika dveří u řidiče B4

Příspěvek od Tommy_25 »

zda to jde opravit nevim, jeste jsem to u pasika rozebrane nemel, ale origo klika s central a el. okna stoji u autokelly 916,- s dph, nebo vrakac :wink:

Uživatelský avatar
Hanni
Pilot
Pilot
Příspěvky: 803
Registrován: 04.10.2007 08:56
Bydliště: Klášterec nad Ohří
Kontaktovat uživatele:

Re: klika dveří u řidiče B4

Příspěvek od Hanni »

nevim jestli je to to co myslis, ale zadni dve kliky mi delaly to ze se nevracely a nesly pak zavrit dvere, bylo to tim valeckem, opravu sem vyresil jednoduse, vyndat rozebrat vycistit hlavne tu pruzinu, na ten valecek sem dal nejakou silnejsi buzirku, vsechno dobre promazal a kliky behaji jako novy

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: klika dveří u řidiče B4

Příspěvek od Malfox »

Ahoj, měl jsem naprostý stejný problém.
Nejprve jsem koupil kliku z vrakoviště.
Po čase to dělalo stejný virbl.
Proto jsem kliku rozebral a vše srovnal jak má.
Vždy to funguje ale určitý čas a pak se ti táhla v kličce vykloktají a úplně upadnou.
Podle mého názoru je to únava materiálu nebo konstrukční vada. Volba špatného materiálu.

O čem ale uvažuji všechny dveře, včetně pátých předělat na odskoky jako jsem měl na Chrysleru. Nevím, jestli to půjde takto udělat i na Passata? Toť otázka?

Také jsem měl problém se zámkem, co se kousnul a nechtěl se odemknout. Musel jsem sundat tapec (čalounění dveří) a odjistit a pak mohl teprve otevřít. Sundat plast a zámek také rozebrat a pročistit, promazat a nastavit poté přidělat zpět. Fungují do teď. Jen kliky občas stávkují. Vždy je vyndám a proces se opakuje. Jen mám pocit, že se po čase srovnávání vykroutí a odpadnou úplně.


Hanni píše:nevim jestli je to to co myslis, ale zadni dve kliky mi delaly to ze se nevracely a nesly pak zavrit dvere, bylo to tim valeckem, opravu sem vyresil jednoduse, vyndat rozebrat vycistit hlavne tu pruzinu, na ten valecek sem dal nejakou silnejsi buzirku, vsechno dobre promazal a kliky behaji jako novy
Přílohy
P1011329.JPG
tn_febi15460.jpg
tn_febi15460.jpg (2.87 KiB) Zobrazeno 1437 x

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“