Těsnění kolem oken

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Těsnění kolem oken

Příspěvek od Maharadza »

Zdar VWáci!!

Nevíte někdo, kde sehnat venkovní těsnění kolem oken - myslím to dole s kovovou lištou uvnitř. Začlo mi to reznout a mám strach, aby se to nerozrostlo :cry:

Dik jak CYP :wink:
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Těsnění kolem oken

Příspěvek od Malfox »

Maharadza píše:Zdar VWáci!!

Nevíte někdo, kde sehnat venkovní těsnění kolem oken - myslím to dole s kovovou lištou uvnitř. Začlo mi to reznout a mám strach, aby se to nerozrostlo :cry:

Dik jak CYP :wink:
Zkus MCD, jestli to nebude chtít nové :?:

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: Těsnění kolem oken

Příspěvek od slausek »

jestli je MCD ten krámek v praze čistě na VW tak se tam ani neptej, cena byla něco mezi 1500-2000 za kus v originálu, druhovýroba neexistuje. Jinak je to pogumovanej plech , takže rezne jenom uvnitř, když to sundáš, tak plech dveří je čistej
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
Malfox
Závodník
Závodník
Příspěvky: 525
Registrován: 04.03.2008 11:53
Kontaktovat uživatele:

Re: Těsnění kolem oken

Příspěvek od Malfox »

slausek píše:jestli je MCD ten krámek v praze čistě na VW tak se tam ani neptej, cena byla něco mezi 1500-2000 za kus v originálu, druhovýroba neexistuje. Jinak je to pogumovanej plech , takže rezne jenom uvnitř, když to sundáš, tak plech dveří je čistej
Ano, máš pravdu je to tak jak říkáš.

Uživatelský avatar
Maharadza
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1306
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karviná
Kontaktovat uživatele:

Re: Těsnění kolem oken

Příspěvek od Maharadza »

slausek píše:jestli je MCD ten krámek v praze čistě na VW tak se tam ani neptej, cena byla něco mezi 1500-2000 za kus v originálu, druhovýroba neexistuje. Jinak je to pogumovanej plech , takže rezne jenom uvnitř, když to sundáš, tak plech dveří je čistej

To jo, ale vypadá to nechutně s těma puchýřema. A nechci, aby to tak vypadalo za chvilku celé. A ty prachy za to fakt nedám. Tož to je prekérka jako prase...A na vrakáči to bude asi stejně blbé jak na mojem :cry:

P.S.: Máš moc hezky udělané uatíčko. Viděl jsem ho!!! :D
Passat Variant B4 1,9 TDi 81Kw - MÉ DRUHÉ JÁ => http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=1 ... &start=285" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“