Zlobí servo

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
jozzo
Řidič
Řidič
Příspěvky: 100
Registrován: 26.12.2007 13:25
Bydliště: Košice SK

Re: Zlobí servo

Příspěvek od jozzo »

gregi píše:
camell.k píše:To je nejake drahe,ne?

Plná pravda , nemusím dlouho hledat a když se kouknu na "Bastardův" odkaz na oleje ( http://www.oleje.cz/eshop/show_prod.php?id=37 ) , tak se mi ta cena zdá , že to je i s prací za výměnu :mrgreen: .
500,- Kč včetně DPH stojí 1 litr v lahvy Mercedes Benz :!: :!:
toto som nasiel u nas,je to už trochu lepsia cena http://olejposta.sk/r_1916.html

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Zlobí servo

Příspěvek od Tomas1 »

jozzo:jj v takej cenovej relacii som sa pohyboval aj ja ked som menil servo olej ale kupoval som 2lit. jeden siel za vlast a sruhi funguje ale asi tan o chvilu opat vymenim lebo pred tym som tam mal cosi co sa ani olejom neda pomenovat :D

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Zlobí servo

Příspěvek od gregi »

jozzo :

No vidíš , a hned jsi na půjce a můžeš použít k proplachu jeden litr , neboť máš dva za cenu jednoho - a to se vyplatí :!: :!: :mrgreen:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
yenda.dubi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 28.04.2008 16:29
Bydliště: Dubí
Kontaktovat uživatele:

Re: Zlobí servo

Příspěvek od yenda.dubi »

Tak se mi stala taková nemilá věc se servem. Manželka jela do jižních Čech a skoro u cíle jí začalo hučet servo. Samozřejmě dojela a ještě pár desítek kilometrů jezdila. Prý to na začátku jenom hučelo a později začínalo servo i blbnout. Já jsem za ní dojel na víkend s novým servoolejem v batohu, že snad pomůže výměna (na kterou jsem se chystal delší dobu). Jenže jsem zjistil, že starý olej je pryč. No stejně jsem provedl výplach a nalil novou. Při zkoušení jsem zjistil, že se ten olej hrozně tlakuje, až to začalo stříkat přes víčko nádržky. Trochu jsem to projel a tím opět vylítal olej ven. Potom, jak jsem to nechal stát, jsem zjistil, že teče čerpadlo kolem hřídele ke kladce. Takže je mi jasný, že mám pryč čerpadlo. OK, to se stává. Ale není mi jasnej ten tlak tam, co může být špatně? Jinak teda oprava na místě byla jednoduchá, sundal jsem řemen a od soboty už jezdím bez serva a taky to jde :)
Slevy na autodíly!!!

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“