Klika u spolujezdce

Karoserie, lak, spojlery, nárazníky...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od Bastard »

Mě to čekalo včera, bo mi praskla další pružinka v zámku, takže mi nešlo otevírat ani zvenku, ani zevnitř... Teď to mám docelu humorně provizorně opravený, zítra dám foto, jestli si vzpomenu :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od Tomášek »

Bastard píše:Mě to čekalo včera, bo mi praskla další pružinka v zámku, takže mi nešlo otevírat ani zvenku, ani zevnitř... Teď to mám docelu humorně provizorně opravený, zítra dám foto, jestli si vzpomenu :mrgreen:
a kuwa, to vyfot, to me zajima, to bude asi na hulváta :mrgreen:

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od gregi »

Bastard píše:Mě to čekalo včera, bo mi praskla další pružinka v zámku, takže mi nešlo otevírat ani zvenku, ani zevnitř... Teď to mám docelu humorně provizorně opravený, zítra dám foto, jestli si vzpomenu :mrgreen:

Řemeslo boj se :?: :mrgreen: Hlavně ža to pracuje , ale na fotku se také těším jako "Tomášek" .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od Bastard »

Že jste to vy, tak jsem to nafotil už dnes :twisted: Jsou to klasický 3 gumičky... Táhnou nahoru tu otevírací klapku, protože ta, když se nevrací, tak nejde odemčít, protože se vnitřní mechanizmus zasekne :?
Přílohy
guma.jpg

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od Tomášek »

dyt to je dobre vymysleny ;) ode me palec nahoru :)

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od Bastard »

No já jen čekám, kdy gumička prdne... Pak bude následovat operace 2x prodlužovací nástavec na 1/4" golu, koncovka křížový šroubovák a prostrčit za zadními dveřmi k šroubku na klice, povolit, vyndat kliku a otevřít... A nebo strčit klíček a vlýzt oknem, jak jsem to dělal, než jsem dojel k vercajku :lol:

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od Tomášek »

Bastard píše:No já jen čekám, kdy gumička prdne... Pak bude následovat operace 2x prodlužovací nástavec na 1/4" golu, koncovka křížový šroubovák a prostrčit za zadními dveřmi k šroubku na klice, povolit, vyndat kliku a otevřít... A nebo strčit klíček a vlýzt oknem, jak jsem to dělal, než jsem dojel k vercajku :lol:
at te u toho pak nekdo natoci, to bude slusna komedie :mrgreen: :mrgreen:

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od gregi »

Bastard píše:Že jste to vy, tak jsem to nafotil už dnes :twisted: Jsou to klasický 3 gumičky... Táhnou nahoru tu otevírací klapku, protože ta, když se nevrací, tak nejde odemčít, protože se vnitřní mechanizmus zasekne :?

Klobouk dolů , české ručičky se nezapřou :mrgreen: Dej si to patentovat , jen nesmějí udělat soudruzi z východu chybu při výrobě gumiček :mrgreen:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
jenicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od jenicek »

da se nejak postelovat klika tak, aby sla lip otvirat, tj aby za ni nemusel tak tahat ( abych nemusel tolik tlacit palcem proti ostatnim prstum, vsichni vi, jak se nase passaty otviraj :lol: , ne?)

Uživatelský avatar
Dessirer
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 267
Registrován: 10.04.2009 16:41

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od Dessirer »

ano da sa,ked rozoberes ten mechanizmus co ho v podstate stlacas klukou,tak tam je taka spojka biela plastova,a tu ked odpojis a budes ju otacat tak to nastavis.ja ked som si menil klucku na spolujazdcovych dverach ,ale nedaval som novu samozrejme, tak som si to tiez komplet rozobral,namazal,nastavil,a aj zamok co je na kasni alebo na dverach sa da kusok posunut a mne staci za klucku jemne potiahnut a sa to otvori... :wink:

Uživatelský avatar
jenicek
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 438
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: praha

Re: Klika u spolujezdce

Příspěvek od jenicek »

prosim o vysvetleni, jakym zpusobem zapada pojistna podlozka (5) do tech mist, co jsou oznaceny cervenou sipkou??
Přílohy
pojistna podlozka.JPG

Odpovědět

Zpět na „Exteriér + Styling“