kod rádia gamma IV

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
petanb3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 30.10.2007 17:02
Bydliště: Krušné hory

kod rádia gamma IV

Příspěvek od petanb3 »

Nevíte nikdo, co je pravda na tom, že v origánálu německého techničáku je v nějakých z těch čísel schovaný kód rádia gamma IV, které tam je originál :?: :adr:

Uživatelský avatar
vlado742
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2896
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovakia
Kontaktovat uživatele:

Re: kod rádia gamma IV

Příspěvek od vlado742 »

No tak ja mam jednu teoriu ktoru som si overil az ked som u vw zacvakal 500 sk za zistenie kodu. Ale je to na radia BETA V a IV kazda verzia ma ine oznacenie tak neviem ci to bude sediet aj na gamu. Dufam ze to bude fungovat a nikto nebude uz cvakat za zistenie kodu radia.

TEORIA BETA V: kod- 1217
XXXX XXX XXXXX XX

Takze mame 14 miestny kod rozdeleny farebne, Druha skupina čisiel modra. obsahuje 3 čisla z toho 2.a1. su prve čisla kodu radia v takom poradi ako su napisane, čize najprv 2. pozicia a potom 1. Tretia skupina čisel (zelena) obsahuje 5 cisel. Z toho 4. a 3. je druha čast kodu radia, tiez v takom istom poradi ako to je napisane čize najprv 4. pozicia a potom 3. pozicia

TEORIA BETA IV: kod - 0964
XX XXXXX XXXX XXXXXX X

TAkze mame 18 miestne cislo, ktore pozostava z 5 skupin čisiel. Druha skupina cisiel(MODRA) obsahuje 5 čisel.Na 2. a 3. mieste su umiestnene prve 2 čisla kodu. v takom poradi ako su napisane čize 2 a 3. Vo 4. skupine čisel mame 6 čisiel. Na 3. a 4. pozicii je ukryta druha čast kodu tiez v takom istom poradi ako je to napisane cize 3 a 4.
:wow: :wow: :wow:
Přílohy
BETA 5 - KOD 1217
BETA 5 - KOD 1217
Beta 4.jpg

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“