Tažný B4

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

??

Audi A6 Avant 2,5 TDI
10
56%
VW Transporter 2,4D
8
44%
 
Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tažný B4

Příspěvek od Bastard »

Tak mu ještě napiš, kolik to má v papírech na kouli... Obecně si myslím, že to zadníma vrátkama nepůjde a i kdyby, nejde až tak o to, co je v papírech, ale co by to s tím autem dělalo na silnici... Nechtěl bych...

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od KOŠŤÁL »

Georgino007 píše:Jj, na auta... Konkrétně by to tahalo především auto co má 1600kg. Takže by snad mohlo stačit 2000, ale vlek jsem ještě nezjišťoval, tak nevim... Ještě připadá v úvahu G3 TDI syncro, ale nikdo z trojkařů se zatim nevyjádřil co to umí...
Transporter mě napad, to by bylo ideální, ale toho zas neseženu za 50t jako třeba passata nebo golfa... Potřebuju aby to bylo hlavně spolehlivý a tomu třeba u T4 v podobný cenový kategorii moc nevěřim, bejvaj dost odlítaný
G3 TDI synchro má 1500max
Obrázek

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od Tomášek »

KOŠŤÁL píše:
Georgino007 píše:Jj, na auta... Konkrétně by to tahalo především auto co má 1600kg. Takže by snad mohlo stačit 2000, ale vlek jsem ještě nezjišťoval, tak nevim... Ještě připadá v úvahu G3 TDI syncro, ale nikdo z trojkařů se zatim nevyjádřil co to umí...
Transporter mě napad, to by bylo ideální, ale toho zas neseženu za 50t jako třeba passata nebo golfa... Potřebuju aby to bylo hlavně spolehlivý a tomu třeba u T4 v podobný cenový kategorii moc nevěřim, bejvaj dost odlítaný
G3 TDI synchro má 1500max
to je jak B4 teda a je to pro nej malo..

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Tažný B4

Příspěvek od Georgino007 »

No ta A6 má 2000. To by mi při troše... ehm... spíš velký hromadě štěstí mohlo stačit...
Zadníma vrátkama jsem samozřejmě nemyslel psát tam místo 1500 2200, to už je dost o držku. Myslel jsem spíš když budu mít 2000 aby mi tam někdo třeba omylem místo toho napsal 2200. Běžnej překlep, to se může stát :lol: :lol:

Uživatelský avatar
kiselina
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 19.12.2008 01:49
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od kiselina »

Georgino007 píše:A teď jsem objevil Audi A6 2,5TDI :mrgreen: To je zatim asi šampion
Do toho bych nešel, ma sice dost na kouli, ale co ta spotřeba.2.5 tdi neumí jezdit šetrně i prázdná žere jako prase. U nás kdo ji mel tak se ji zbavil protože by ho sežrala, to uz je na tom líp transportér 2.5 tdi. Ale pokud chces pro 9 lidi tak cravelu, ta ma zase rychlou převodovku a v kopcích budes hodne radit. Transportér je dělánej do síly a dat do nej sedačky a vyřizonut okna a nalepit je neni zas tolik prace. Uz jsem to dělal a vsude je příprava na caravelu.
TAXI VW Passat B4 1,9 Td
Spěšná zasilková služba, i do zahraničí, 10kč jetý Km

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od Tomášek »

kiselina píše:
Georgino007 píše:A teď jsem objevil Audi A6 2,5TDI :mrgreen: To je zatim asi šampion
Do toho bych nešel, ma sice dost na kouli, ale co ta spotřeba.2.5 tdi neumí jezdit šetrně i prázdná žere jako prase. U nás kdo ji mel tak se ji zbavil protože by ho sežrala, to uz je na tom líp transportér 2.5 tdi. Ale pokud chces pro 9 lidi tak cravelu, ta ma zase rychlou převodovku a v kopcích budes hodne radit. Transportér je dělánej do síly a dat do nej sedačky a vyřizonut okna a nalepit je neni zas tolik prace. Uz jsem to dělal a vsude je příprava na caravelu.
no zrovna ty mluvis o spotrebe kdyz mas na taxikareni VR6ku? :mrgreen:

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od Adams »

kiselina píše:
Georgino007 píše:A teď jsem objevil Audi A6 2,5TDI :mrgreen: To je zatim asi šampion
Do toho bych nešel, ma sice dost na kouli, ale co ta spotřeba.2.5 tdi neumí jezdit šetrně i prázdná žere jako prase. U nás kdo ji mel tak se ji zbavil protože by ho sežrala, to uz je na tom líp transportér 2.5 tdi. Ale pokud chces pro 9 lidi tak cravelu, ta ma zase rychlou převodovku a v kopcích budes hodne radit. Transportér je dělánej do síly a dat do nej sedačky a vyřizonut okna a nalepit je neni zas tolik prace. Uz jsem to dělal a vsude je příprava na caravelu.
A proc by mel rezat a lepit okna? To si muze koupit rovnou Transportera, ale 9 mistnou se sedackama a uz prosklenou. Nebo lze i ten 6 mistny.

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: Tažný B4

Příspěvek od gregi »

Plechovek bude určitě více a hlavně za rozumnější peníze než Caravele :idea:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od Tomášek »

gregi píše:Plechovek bude určitě více a hlavně za rozumnější peníze než Caravele :idea:
no + sehnat okna + nekdo kdo to udela, a aby nekonec na tom nebyl hur jak koupit uz prosklenou..

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Tažný B4

Příspěvek od Bastard »

Tak potřebuje autobus, nebo něco na tahání aut? :pila:

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od Tomášek »

Bastard píše:Tak potřebuje autobus, nebo něco na tahání aut? :pila:
prvotni myslenka znema tahani aut, tzn nevim proc se resi okna..

Uživatelský avatar
Georgino007
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2086
Registrován: 18.06.2008 09:29
Bydliště: Plzeň

Re: Tažný B4

Příspěvek od Georgino007 »

:lol: :lol: No...mělo by se tam vejít 4-5 lidí :wink: Transportér dobrý, to by byla dobrá volba, ale aby to za něco stálo, tak by to na to chtělo mít aspoň 100t. Jasně, za 50 ho seženu, ale zrezlá konzerva, najeto minimálně 300t.... navíc 2,4D s 57kW žádná sláva...
Ta Audi podle mě super. Spotřeba možná bude trochu vejš, ale myslim si že srovnatelný s transportérem kterej je sám o sobě těžkej a ještě naloženej a šlapeš mu na krk aby to aspoň trochu jelo... :mrgreen: Hlavně potřebuju aby to bylo trochu reprezentativní auto, což podle mě Audi i přes svuj věk je... Kdyby měla B4ka tažný na 2000 tak neváham ani chvíli, ale takhle....
Chápete někdo tohle: http://www.tazna-zarizeni-praha.cz/tazn ... a6/?d=8546" onclick="window.open(this.href);return false; ??
Znamená to že musí bejt quattro nebo těch 2100 bude mít i přední náhon?

Uživatelský avatar
KOŠŤÁL
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 11674
Registrován: 22.11.2007 22:51
Bydliště: 28 kiláků od našich
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od KOŠŤÁL »

To je na předo i čtyřkolku,ale bacha,2100 je max co můžeš dát na kouli,jestliže v TP auta bude třeba 1800,tak můžeš táhnout jen 1800,i když tažný je stavěný na 2100
Obrázek

Uživatelský avatar
kiselina
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 331
Registrován: 19.12.2008 01:49
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od kiselina »

Jsem zvědavěj, který auto vyhraje: modelka (audi) vs pracant (transportér). Muzeme hlasovat, který by bylo lepší.:-)
TAXI VW Passat B4 1,9 Td
Spěšná zasilková služba, i do zahraničí, 10kč jetý Km

Uživatelský avatar
splouchy
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4798
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: jižní morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Tažný B4

Příspěvek od splouchy »

no hele v ty audi je jeste poctiva 2.5 -5valec kerej zere min jak 6valce v A6....jinak ja bych bral audi,,,transpo uz je dost veliky..zase se to s tim lip chova...no ale s audi to bde lip mazat :twisted:

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“