kontrolka rezervy benzínu

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od and.Adam »

Hoši jdu za váma s jednou takovou otázkou :D, chci se zeptat jestli B3jka má kontrolku která se rozsvítí při minimu benzínu v nádrži. A která kontolka to je na palubce? :) já sem se ještě na uplně prázdnou nádrž nedostal...

Díkes za radu :-P

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Passta »

Tuhle kontrolku v B3 nenajdeš :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od and.Adam »

Diť ale i šádé :-D má tuhle kontrolku :-P tak jak to odhadnout prázdnou nádrž? :) cca posledních 10 litrů?

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Passta »

Kontrolku nemá ani GIII, nevím proč ji nedávali, ale asi nepočítali s tím, že bude někdo vyjíždět nádrž do prázdna :wink:
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od and.Adam »

Mno tak to budu muset odhadovat :-P doufám že někde nezůstanu vyset...

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Adams »

Presne, neni tam,ani u GII a GIII.
Mas tam preci cervene pole ne?

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od and.Adam »

Mám :) to je jasný :) já jen sem se chtěl ujistit zda třeba je a mám to jen rozbitý :)

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Tomášek »

beztak na ty ukazatele v B3/4 G3 nemuzes moc spolihat, je to spise orientacni.. navic prece nejses vocasabys to vyjizdel na max ne?:)

Adams
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1705
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žatec
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Adams »

Tomášek píše:beztak na ty ukazatele v B3/4 G3 nemuzes moc spolihat, je to spise orientacni.. navic prece nejses vocasabys to vyjizdel na max ne?:)
Asi tak, pokud to nemas vylozene vyzkouseny kolik ujedes na cerveny pole tak bych radsi hned v ten moment tankoval, nebo kanystr v kufru radsi :D

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Bastard »

Já mám zkušenost takovou, že jak už se blížíš spodní hraně červeného pole, tak už nesmíš jezdit do kopce, jinak zůstaneš viset, tak jako já na dálnici v levým pruhu v mlze a sajrajtu :lol:

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Tomášek »

Bastard píše:Já mám zkušenost takovou, že jak už se blížíš spodní hraně červeného pole, tak už nesmíš jezdit do kopce, jinak zůstaneš viset, tak jako já na dálnici v levým pruhu v mlze a sajrajtu :lol:
dobra zkusenost :D:D:D

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Bastard »

No tehdy mi moc do smíchu nebylo... Tak si jedu kilo třicet, předjíždím v levým, vjíždím do kopečka, za kterým byla benzínka, kde jsem měl v plánu natankovat. Bohužel jak se to naklonilo, čerpadlo nasálo vzduch a konec. Vyšlápnul jsem spojku a chtěl se zařadit doprava, jenže kokůtek napravo byl slušňák a stále zpomaloval, tak sem to musel píchnout na kraj levýho pruhu ke svodidlům. Navíc bez serva, protože se motor netočil. Bylo to jak kormidlovat loď. Varovky, vesta, trojúhelník a zavolat na benga a kamošovi, aby mi dovezl naftu. Dobrou půlhodinku sem tam čekal s holým zadkem, pak přijeli Pomáhat a Chránit v doprovodu Záplatovat a Sypat s varovnou šipkou. A pak ještě 15minutek, než dofrčel známej. Přitom stačilo 500metrů a mohl sem přehoupnout ten zkurvenej kopeček a doplachtit na benzínku. Bohužel. Ale všechno dobře dopadlo. Jedinej problém byl s nasátím nové nafty, protože bylo zavzdušněný čerpadlo, ale startér a baterka to ustály... Od té doby na dálnici minimálně s půlkou nádrže, vyplatí se to, než se strachovat, že do vás někdo vpálí. Nemyslete si, že někdo zpomalí, nebo dá bacha. Než přijeli ti silničáři se šipkou a policajtama, tak se kolem toho auta jezdilo bez zpomalení a často i dvě auta vedle sebe. Seděl sem za příkopem a čekal, kdy mi to auto někdo roznýtuje... :roll:
Přílohy
dalnice.jpg

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Tomášek »

tak to je sadaa platil jsi neco za ty organy?

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Bastard »

Ne... Divil sem se, ale ne. Pak sem to konzultoval s Kladivákem a ujistil mě, že mi neměli za co dát flastr... A silničáři taky nic nechtěli.

Uživatelský avatar
Tomášek
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 9666
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lovčovice u Jemnice
Kontaktovat uživatele:

Re: kontrolka rezervy benzínu

Příspěvek od Tomášek »

tak hlavne ze se nic nestalo.. brachovi na dalnici jednou bouchlo kolo, nejak to ustal do odstavnyho(vecerda tamnebyl) ale rikal ze kdyz pak menil kolo tak ze to bylo husty jak tam litaly ty auta.. naka ta asistensni sluzba tam byla do chvilky, posadku poslali za svodidla, bracha vestu a uz valil..

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“