sháním polepy budíků passat b3 2,0i

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Větroň
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 11.08.2010 01:37
Bydliště: Bratronice, okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

sháním polepy budíků passat b3 2,0i

Příspěvek od Větroň »

Zdravím lidičky. Sháním polepy na pašíka b3 2,0i r.v.92 s MFA a digi ukazatelem km a tacho do 240km/h, což jsem zjistil, že je asi naprosto nedohledatelná záležitost!! :( :cry: Pokud by jste někdo věděli kde se daji sehnat, byl bych vám vděčen!!!

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Re: sháním polepy budíků passat b3 2,0i

Příspěvek od and.Adam »

Větroň píše:Zdravím lidičky. Sháním polepy na pašíka b3 2,0i r.v.92 s MFA a digi ukazatelem km a tacho do 240km/h, což jsem zjistil, že je asi naprosto nedohledatelná záležitost!! :( :cry: Pokud by jste někdo věděli kde se daji sehnat, byl bych vám vděčen!!!
Mě nakombinovali budíky v http://www.tuningsamolepka.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
můžeš se s nima dohodnout na alternativě... třeba já měl dva budíky z B4 a tacho z B3 :) :P

Větroň
Řidič
Řidič
Příspěvky: 129
Registrován: 11.08.2010 01:37
Bydliště: Bratronice, okr. Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: sháním polepy budíků passat b3 2,0i

Příspěvek od Větroň »

Jo, to bych taky mohl!! Přez rok je nemůžu nikde sehnat a co jsem tady mám během pár dní už několik typů co kde a jak!!!!! 8O :lol: :o :D PARÁDA!!!!! Díky moc!!

Uživatelský avatar
and.Adam
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1502
Registrován: 01.11.2009 15:34
Bydliště: Choceň

Re: sháním polepy budíků passat b3 2,0i

Příspěvek od and.Adam »

Větroň píše:Jo, to bych taky mohl!! Přez rok je nemůžu nikde sehnat a co jsem tady mám během pár dní už několik typů co kde a jak!!!!! 8O :lol: :o :D PARÁDA!!!!! Díky moc!!
není vůbec za co :-P

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“