Sháním pár dílů na Passat Variant B4 - prosím o tipy

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Kula
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 12
Registrován: 13.04.2011 20:05

Sháním pár dílů na Passat Variant B4 - prosím o tipy

Příspěvek od Kula »

Zdravím

píšu, protože si nechám rád poradit s dobrým nákupem. Pořídil jsem si B4 Variant. 1.9tdi 1996 CL Z1. Jsem s ní velice spokojen a protože je ve velice dobrém stavu, chci se o ní dobře starat.

1. Palivový filtr. Jaký doporučujete? Tip na nějaký kvalitní? Má to nějaký efekt, když je lepší filtr? Link do eshopu by byl fajn.

2. Vzduchový filrt. Stejná otázka jako u palivového

3. Co doporučujete na karoserii. Nějaký vosk? Chci si to všude pořádně očistit. Nějaké tipy?

4. Temtomat. Tip na nějaký autoservis, kde to umí udělat? Vím, existuje kriterium elektrického plynu a plynu s lankem. Nevím, jak to zjistit. Na aukru se tempomat pohybuje okolo 2500. Lepší tip? Nebude to potom překážet blinku? Nemá to někdo udělané, že by postnul fotku?

5. Kožené sedačky. Koupím! Vím, že někdo umí namontovat sedačky z B5. Takovou službu poptávám!

6. Manžeta na řadičku. Kde bych jí tak mohl koupit? Jak se to oddělávám a předělává? Ta moje už je celá prodřená.

7. Brzdy, rád si připlatím za nějaké lepší. Má někdo nějaký tip?

8. Shaním kapsu před spolujezdce. Montuje se místo pojistkového krytu. Ten díl byl v Passatech výbava Family. Nemá někdo tip, kde ji mají?

9. Nevíte kde seženu izolaci co je nad motorem pod kapotou? ta moje je potrhaná.

Zatím je to snad vše. Passat Variant B4 je úžasné auto. Budu rád za jakékoliv tipy!
Passat Variant z roku 96. Motor 1.9tdi. Kastle má najeto 354 tisíc a motor 120 tisíc. Nikde nic neklepe, nedrnčí a pro změnu vše funguje přesně tak, jak má.

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Sháním pár dílů na Passat Variant B4 - prosím o tipy

Příspěvek od Bastard »

1. Je to šumák, kup si třeba Bosch, Valeo, Fram.... 1000x lepší origo, než nějakej kónickej aušus...
2. Totéž jako 1
3. Hledej... Je tu toho mraky, např. http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?p=1041610#p1041610" onclick="window.open(this.href);return false;
4. TDI mají všechny elektronický plyn........ A hledej a prohlížej, konkrétně tempomat se v sekci B4 řeší dost často...
5. Hledej... Až najdeš, můžeš mu poslat SZ...
6. Buď si dej inzerát do poptávky, nebo si projdi nabídku v bazaru...
7. Brzdy třeba zde http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=202&t=156281" onclick="window.open(this.href);return false;
8. Vrakoviště, bazar, poptávka, VW prodejna...
9. Vrakoviště, bazar, poptávka, VW prodejna...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“