Santana???

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
POLOTOVAR
Řidič
Řidič
Příspěvky: 76
Registrován: 19.09.2009 17:05

Santana???

Příspěvek od POLOTOVAR »

Santana je taky starej passat nebo ne? :) Kam jinam by měla patřit??
Pokud někomu doma překáží přední světla na boru rozbitý,slepý nebo nekompletní,tak mi napište diky

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: Santana???

Příspěvek od pino.t »

No v podstatě to Pasaat je, ale v pro některé státy a oni tam pak pokračovali ve značení Sanatana, ale vzhledově to už bylo jiné než soudobý Passat u nás.
Bylo to třeba v Číně, Japonsku, Brazílii, ale v Mexiku to byl třeba Corsar a v Argentině Carat.
Jako třeba Jetta je v USA celou dobu Jetta a u Nás to byla Jetta I,II, Vento, Bora, Jetta.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
FError
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1425
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ash
Kontaktovat uživatele:

Re: Santana???

Příspěvek od FError »

Santana byla jeden čas samostatný model vycházející z passata. Někdy cca v roce 85 udělal vw ze santany passata. V číně se pro velkou oblibu santana vyráběla ještě do nedávna. Prošla několika omlazeními, ale i na dále se jako levná varianta vyráběla v původní hranaté karoserii.

Jen doplním pino.ta, že v USA se celá produkce passatů celou dobu nazývá quantum (jiné informace alespoň nemám), v brazílii B1 byl dashes, B2 quantum + santana
VW OLDIES CLUB : http://vw-oldies.cz" onclick="window.open(this.href);return false; || VW-OLDIES.cz on GOOGLE+

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“