kdo zná kod barvy ? prosím

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
jifor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 25.04.2010 19:56
Bydliště: Děčín

kdo zná kod barvy ? prosím

Příspěvek od jifor »

mužu poprosit kod barvy prosím nemám lístek :blush:
Přílohy
barvasas.jpg

Uživatelský avatar
jifor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 25.04.2010 19:56
Bydliště: Děčín

Re: kdo zná kod barvy ? prosím

Příspěvek od jifor »

NIKDO? SAKRA ALESPON NĚKOHO KDO TO AUTO MÁ AT MI OFOTÍ TEN ŠTÍTEK Z KUFRU PROSÍM

Uživatelský avatar
amg124
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 28.08.2011 18:58
Bydliště: UL

Re: kdo zná kod barvy ? prosím

Příspěvek od amg124 »

A na co to potřebuješ? Chceš jen vědět to číslo nebo potřebuješ barvu? Protože jestli potřebuješ barvu tak podle mne ti je kód na dvě věci, protože to nebude sedět. Barva je za ta léta prostě jiná. U nás v UL je firma kam, když přijedeš s autem, tak ti udělají přesně tu barvu co potřebuješ. U Vás určitě bude taky.
B4, 1,9TD, 55kW, AAZ, r.v.96, koupeno 8/11, "mechanický chip" - 80kW, kola alu 15´´ Titan, kryt z Octavky 1,9TDi, lemy z G3, http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=127&t=208222" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
pino.t
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 5204
Registrován: 27.02.2008 17:45
Bydliště: Mám, PV
Kontaktovat uživatele:

Re: kdo zná kod barvy ? prosím

Příspěvek od pino.t »

Přesně tak, vytáhnou hromadu štítků s kdejakým odstínem a bude prostě porovnávat.
Sněhová paštička
Stropnici na Passata mám od Passtu a luxus, díky.
Držáky předního nárazníku Passat B4 jsem si vyrobil, tak si je za 500 strčte do ...

Uživatelský avatar
Bastard
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 9884
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: kdo zná kod barvy ? prosím

Příspěvek od Bastard »

Navíc podle fotky se nedá střelit ani tón té stříbrné... Natož pak přesné označení... To může být cokoliv od stříbrné, až po perleťovou bleděmodrou...

Uživatelský avatar
jifor
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 25.04.2010 19:56
Bydliště: Děčín

Re: kdo zná kod barvy ? prosím

Příspěvek od jifor »

jsem z děčína tak do ul není problem zaject ale všici chtej ten štítek no nic dobra rada zajedu tam a uvidím no mám passata foto je jen ilustrační kuli barvě a potřebuji jen nějake ty oděrky poladit znateto pak hodím forum meho
passata

Uživatelský avatar
amg124
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 264
Registrován: 28.08.2011 18:58
Bydliště: UL

Re: kdo zná kod barvy ? prosím

Příspěvek od amg124 »

jifor píše:jsem z děčína tak do ul není problem zaject ale všici chtej ten štítek no nic dobra rada zajedu tam a uvidím no mám passata foto je jen ilustrační kuli barvě a potřebuji jen nějake ty oděrky poladit znateto pak hodím forum meho
passata
Já si teď nemůžu vzpomenout jak se to jmenuje, ale přijedeš do UL z Děčína, přijedeš do Krásného Března - ulice Drážďanská. Po levé ruce budeš mít lihovar a pivovar. Po pravé straně bude park. Projedeš Téčkovou křižovatku. Po levé straně Fiat a na pravé straně nějaký malý autobazar, vedle firma co předělává LPG a dál tyhle barvy laky. Jsou to žlutý baráky. Ve stejném vchodě prodávají i krby. Jmenuje se to nějak chameleon nebo leguán nebo tak nějak. Teď mi to fakt úplně vypadlo. Ale snad to najdeš.
B4, 1,9TD, 55kW, AAZ, r.v.96, koupeno 8/11, "mechanický chip" - 80kW, kola alu 15´´ Titan, kryt z Octavky 1,9TDi, lemy z G3, http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=127&t=208222" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“