servisný manuál passat variant 1,9 D, r.v. 1990

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
spojka
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 14.12.2007 20:01

servisný manuál passat variant 1,9 D, r.v. 1990

Příspěvek od spojka »

Čau páni a dámi. Vedel by mi niekto poradiť kde by som mohol zohnať servisný manuál passat variant, 1,9 D, r.v. 1990.? Vopred ďakujem za pomoc.

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: servisný manuál passat variant 1,9 D, r.v. 1990

Příspěvek od gregi »

Knížku "Jak na to" a máš po problému , schémata , návody atd.
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: servisný manuál passat variant 1,9 D, r.v. 1990

Příspěvek od s4wyer »

možná bych ti mohl poslat jak na to, ale je to pro golf/vento...sám to ale používám ke svý paštice B3 a liší se to trochu, ale základní věci najdeš ;-)
napiš SZ máš-li zájem
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

Re: servisný manuál passat variant 1,9 D, r.v. 1990

Příspěvek od gregi »

:?: :?: :?: jen se ptám , nač máš GIII/Vento , když je Passat 88-97 , tedy B3/B4 :?: :?: :?: Přiznám se , že občasně používám dotahovací momenty a podobné blbosti a to se docela hodí a tam by jsem se držel přímo auta :?: :?: :?: Po koupení auta , jsem dostal od ježíška :wink:
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: servisný manuál passat variant 1,9 D, r.v. 1990

Příspěvek od s4wyer »

gregi píše::?: :?: :?: jen se ptám , nač máš GIII/Vento , když je Passat 88-97 , tedy B3/B4 :?: :?: :?: Přiznám se , že občasně používám dotahovací momenty a podobné blbosti a to se docela hodí a tam by jsem se držel přímo auta :?: :?: :?: Po koupení auta , jsem dostal od ježíška :wink:
protože jak říkám, je tam dost věcí společných, už jsem podle toho kontroloval brzdy, mazání, dneska jsem tam čekoval i čidlo teploty a ten volnoběh...takovýhle základní věci jsou stejný ;-)

BTW. kašlu na SZ, náhodou jsem to našel :-D

http://rapidshare.com/files/1077390/Jak ... o.exe.html
BTW2: můj upload to není :!:

EDIT: nemám pro passata, protože jsem to nikde nesehnal, vzal jsem zavděk tímhle a stačilo mi to zatím vždycky ;-)
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
gregi
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1623
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeň

servisný manuál passat variant 1,9 D, r.v. 1990

Příspěvek od gregi »

Mě se to schání snadno,když jsem u pramene,manželka totiž dělá v knihkupectví,takže není sehna,případně zapůjčit různé věci a občas to využívám,neboť příručky "Jak na to" obsahují už docela širokou vozovou základnu :wink: .
B3 Variant - láska na první pohled !!!!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“