Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od habik.b »

Já mam PG - G60

Uživatelský avatar
ra1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 22.12.2007 14:36
Bydliště: poprad

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od ra1 »

cau, ja mam 85 kW sedan. spotreba v zasade suhlasi s ostatnymi, jazdne vlastnosti ok - na jeho vek /1994/. hlavne pred kupou vyskusaj vsetko co sa len da. nic nove, ja som si to tiez hovoril az neskor som zistil ze napr. okno na soferovej strane ide len spustit. smerom hore chybalo ca 5 cm! servopohon v pohode, problem bol v mechanike. novy spustac ma vysiel na 3200 sk. a z chladica unikala zmes. ale to bola asi uzka strbina lebo slo to zastavit tym praskom na upchavanie netesnosti. v priebehu rok a pol som este vymenil brzdove kotuce predne, oblozenie, tlmice, niektore silentbloky, vyfuk, kvapaliny, konzolu ulozenia motora, olejovy filter, zadnu pravu kluku dverí, ziarovky dialkovyx svetiel, opravil som prednu kluku a stresne calunenie tapec co mi poradili chlapi z tohoto fora /inac diki moc, trvalo kym som sa k tomu dostal ale minuly tyzden som dostal v praci padaka takze cas sa zrazu nasiel, ha ha/. a este xem menit antenu a original repro vpredu chrape. daj pozor ci na niektoryx miestax karoserie - rohy a kuty - sa neobjavuje hrdza. niekto to le prestrieka a nemusis zbadat. Ja som mal hlavne obavy ci nezblbne motor alebo prevodovka ci nieco vazne ale zatial slape. najazdenyx cca 170 000 km.

pilda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.04.2008 20:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od pilda »

Diky moc jeste k ty spotrebe myslis teda ze na dalky se dostanu okolo 9 nebo mene? mesto moc neresim to prusvih u kazdyho auta krome nafty :D
pilda Pardubice

Uživatelský avatar
ra1
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 22.12.2007 14:36
Bydliště: poprad

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od ra1 »

mimo mesto pod 9 urcite. aj pri vyssix ryxlostiax

pilda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.04.2008 20:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od pilda »

Dikes tak ted uz jen vybrat co nejzdarilejsi kousek :)
pilda Pardubice

Uživatelský avatar
nuttie
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 31
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Dolní Újezd
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od nuttie »

AHoj..
mam tento motor...a spotreba se mi pohybuje na kazdodennich 6km rano a 6 zpet..(do prace z prace)plus obcas nekam podivat..obcas nejakej ten vejlet..a prumer mam 8,7 az 9,2 a to tomu nekdy davam radne...zkousim co to jeste zvladne..preci jen uz to ma momentlane nalitano 365000 ..a motorove je vse OK..co se tma spravovalo tak zatim tesneni klasicky,vyfuk..no proste takovy ty klasiky..tlumice,pera apod...
jede porad odbre..jen uz torchu koroze zlobi..ale pujde to na vybrouseni a na novej lak...takze...no ted resim jeste co s dalkacem a okynkem..a budu zas plne spokojenej...jo jeste radio..nejak me to nebere antenu asi jiank jako cleek radio je v poho.....moc sme to jeste nespejlil...

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“