Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

pilda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.04.2008 20:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od pilda »

Srdečně vás Všechny zdravím pročetl jsem to tu řádně tak mě prosím nekamenujte, pokud se tu již někdo ptal na to samé , ale já jsem trubka a nic jsem tu nenašel.

Už notnou chvíli pokukuju po těch vašich Pasátkách hlavně řadě B4 ( ta je pro mě zajímavá cenou i celkem slušnou spolehlivostí ) moc se mi líbí řada sedan kombi u manželky neprojde (pač se ji nelíbí ) aproto, že chci patřit mezi Vás ( pokud mě přijmete) chci výhledově max do 1/2roku zakoupit uvedený vůz zvolil jsem si motorizaci 2.0 myslim , že 85kW ( moc toho nenajezdím a benzín přijdě v pořizovací ceně lépe na udržbu levněji a je tu pravděpodobnější menší km náběh ) A ted se ptám!!!

Na co si dát Pozor u takového modelu ??autum celkem rozumim myslím spiše neduhy teto řady kolik tak ta 2.0 papa? je tato motorizace spolehliva ? slabší motor nechci je to těžký auto VR6 zase taky ne to má drahý díly přístup ke všemu jak k pěnězům atd..
Auto budu rozhodně pořizovat s Autoklimou a a elektrikou vše ostatni co bude potřeba již dodělám


Za všechny odpovědy moc předem děkuji . A věřím , že pokud se stanu jedním z vás tak snad budu pro Vás přínosem.

Vše srdečne zdravím a přeji mnoho štastných Km bez nehod
pilda Pardubice

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od KADEL »

no kámoš má tenhle motor v GIII a jezdi 9-12L ale dlouhodobou má kolem 9l neduhy u teto motorizace nevím poradi jiní kdo májí a možná budou oponovat i se spotřebou...

pilda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.04.2008 20:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od pilda »

moc dikes za odpoved ale myslim ze za 12 se jezdi i s 3.0 motory at uz je vyrobce jakykoliv :D ten 2L by mel brat snad min teda aspon doufam

Jo a jeste jsem zapomel pokud by se nekdo s touto motorizaci nasel v mem blizkem okoli a byl by ochoten mi ukazat vse na vlastni oci ci me treba svest byl bych moc vdecen
pilda Pardubice

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od Tomas1 »

KADEL:tak tak mas pravu kamos robi 9 lit.spotrebu s 2.0 ale ma to prerobene na LPG cize nejak ho o velmi netrapi...

Uživatelský avatar
Tomas1
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2210
Registrován: 10.03.2008 11:32
Bydliště: Michalovce

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od Tomas1 »

pilda:mal by som akurat to ze ked budes kupovat B4 tak kupuj zo vsetkym cize klima a pod nesnaz sa to dorabat elbo dost tazko sa zhanaju diely najma spustanie okien myslim elektricke a nove je neskutocne drahe...cize ak tak cim lepsia vybava.... 8)

pilda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.04.2008 20:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od pilda »

Jo to jo budu chtit samo okna v el ale na druhou stranu radsi vemu v superstavu bez elektriky treba na zad,oknech nez obracne :D
pilda Pardubice

Uživatelský avatar
RadimK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nový jičín

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od RadimK »

Záleží na typu motoru. Ja mám 2.0 2E variant . Spotřeba i 5,5l/100km na dálku do rychlosti 100km. Courání po okolí 9l na 100. Předepsaný benzín je natural 98.

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od s4wyer »

RadimK píše:Záleží na typu motoru. Ja mám 2.0 2E variant . Spotřeba i 5,5l/100km na dálku do rychlosti 100km. Courání po okolí 9l na 100. Předepsaný benzín je natural 98.
5.5? 8O počítáš od plný do plný nebo jak?
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Uživatelský avatar
RadimK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nový jičín

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od RadimK »

Ano ,zkušenosti z dlouhých tras (vysoké tatry, české švýcarsko). Mám předepsaný natural 98. Dá se to najet na v-power od shellu ale opravdu do rychlosti 100 km/hod. Na dobře nahuštěných pneumatikách s tichým vzorkem. Snížit spotřebu pomůže sportovní filtr od K&N-přímý filtr. Hlavně auto jede o poznání lépe.Zvýší se efektivita motoru. Hlavně nepoužívat žádné levné napodobeniny těchto filtrů - motor jde do háje :roll: Elektrozařízení se podílí taky na zvýšení spotřeby paliva. Chce to dodělat " led světla "na denní svícení.atd.....

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od habik.b »

Já když opravdu jedu větší dálku a snažím se jet na spotřebu tak jezdím za 8l/100km, jinak takový ten běžný průměr je 10l, takže si myslím že s tím 2.0, na tom budeš líp než já

Uživatelský avatar
RadimK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nový jičín

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od RadimK »

8O a jaký máš typ motoru?

pilda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.04.2008 20:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od pilda »

Kluci tak spotřeba je ni tak nejak jasna jeste bych uvital veskere rady co si uhlidat pro koupi viz vyse.
koroduje nekde? poruvhy el.? netesnosti prevodovky motoru zkratka na co se zemerit u b4 nejvic
pilda Pardubice

Uživatelský avatar
RadimK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nový jičín

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od RadimK »

Popíšu ti moje auto když mělo najeto 150tis. km. Odešlo Benzínové čerpadlo, kat, lambdasonda, spojka nebyla sjetá ale měla vysypané pružiny v lamele, synchron na 3 stupni, těsnění pod hlavou,
gufera okolo poloos, vydrolené vnější kinetické klouby+ manžety,manžety servořízení. atd...Na spoustě gumo plastových dílu se podepsal už čas. Ale určitě bych koupil 2.0 2E nebo 1.8 PB. Záleží jakou k němu šoupli převodovku.

pilda
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 20.04.2008 20:00
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od pilda »

Dikes moc za vycerpavajici odpoved ale na rovinu pokud se to takhle opravdu sypalo pro poctivych 150k tak to je nejaky divny oosobni zkusenost vzdy bez problemu at uz jakekohokoliv auta min do200k

A kdyz se vas zeptam jinak doporucily by jste mi B4 2.0i 85kW ????

a co je to presne to 2E? ja nikde u b4 2.0 nic takovyho nenasel bud jsou 85kW nebo okolo 100kW 1.8 nechci je to na me moc slabe a spotreba se moc nelisi

dikes
pilda Pardubice

Uživatelský avatar
RadimK
Řidič
Řidič
Příspěvky: 130
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Nový jičín

Re: Prosím pěkně porad te na co si dát pozor při koupi Passat B4

Příspěvek od RadimK »

2e je kod motoru ,těch dvoulitrů je myslím 5. od 79 až 110 kw. 85 kw jsou 3 druhy.
1.8 PB má 82 kw

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“