odtok klimatizace

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Uživatelský avatar
stunik
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrudim
Kontaktovat uživatele:

odtok klimatizace

Příspěvek od stunik »

Kluci nevíte kudy vede hadička na odtok kondenzované vody s klimatizace? Xantie se mi vždycky počůrala když jsem používal klimošku a Pašík nic a je v něm tak nějak vlhko. Mám novou náplň klimošky a přesto vždycky když ji vypnu tak chvíli smrdí. Nemáte někdo zkušenosti? Jo B4 variant.

Uživatelský avatar
Passta
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3096
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Tišnov, Deblín
Kontaktovat uživatele:

Re: odtok klimatizace

Příspěvek od Passta »

Nevím přesně, ale zkus se podívat na motorovou přepážku, trochu vpravo od středu auta, nad řízením, tam by měl být odtok. Já to u profukuju tak, že nastavím rozvod vzduchu jen do výdechů v palubce, všechny zavřu, pustím ventilátor na maximum a jeden výdech opakovaně otvírám a zavírám, tím se vlastně vytvoří tlakový ráz a ten uvolní zanesený odtok. Je dobrý to jednou začas zopakovat, preventivně. Někdy, když už to je hodně zanesený, je třeba najít konec odtoku a použít drát a tím to prošťárat.
díly B3 http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=160058" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: odtok klimatizace

Příspěvek od s4wyer »

vytoč kola doprava a koukni zvenku do pravýho podběhu, možná tam budeš mít hadičku
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“