PŘILEPENÍ DVEŘÍ

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
Norrec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.06.2008 11:51

PŘILEPENÍ DVEŘÍ

Příspěvek od Norrec »

Ahoj, jsem tu poprvé :). Mám Passata Varianta B4 a mám u něj pár problémů. Teda hodně aktuální jsou 3:
1. U všech dveří i když mažu gumy takovou sračkou, tak se mi pořád lepí :(. Neznáte někdo na tohle nějaký fígl ??? Děkuji
2. U řidiče mi něco blokuje pás. Musím ho tahat velice pomalu, aby se rozvynul :(. Co s s tím dá dělat ?? Děkuji
3. Před nedávnem se mi potkal motor, tak se to opravovalo, ale od té doby ten motor jaxi vydává zvuk jako traktor.......??????
Mnohorkát všem děkuji za pomoc :D

Uživatelský avatar
s4wyer
VWsenior
VWsenior
Příspěvky: 2091
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Iglau
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘILEPENÍ DVEŘÍ

Příspěvek od s4wyer »

Norrec píše:Ahoj, jsem tu poprvé :). Mám Passata Varianta B4 a mám u něj pár problémů. Teda hodně aktuální jsou 3:
1. U všech dveří i když mažu gumy takovou sračkou, tak se mi pořád lepí :(. Neznáte někdo na tohle nějaký fígl ??? Děkuji
2. U řidiče mi něco blokuje pás. Musím ho tahat velice pomalu, aby se rozvynul :(. Co s s tím dá dělat ?? Děkuji
3. Před nedávnem se mi potkal motor, tak se to opravovalo, ale od té doby ten motor jaxi vydává zvuk jako traktor.......??????
Mnohorkát všem děkuji za pomoc :D
1. čím to mažeš?
2. Do pásů bych radši moc nehrabal, radši bych sehnal něco staršího z vrakáče - náhodou tam něco pokazíš a je to v kelu :(
3. nenapsal jsi jakej motor
Moje thajská přítelkyně říkala, že mít malý penis by nemělo být ve vztahu překážkou...stejně bych si ale přál, aby neměla vůbec žádný

Norrec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.06.2008 11:51

Re: PŘILEPENÍ DVEŘÍ

Příspěvek od Norrec »

Mažu to Silicon-Gummipflege...
A motor mám 1,9 TDI

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘILEPENÍ DVEŘÍ

Příspěvek od KADEL »

no já to nemažu ničím a nelepí se..možná už je máš naleptane..jen dohad
a ten motor to je traktor :twisted:

Norrec
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 7
Registrován: 06.06.2008 11:51

Re: PŘILEPENÍ DVEŘÍ

Příspěvek od Norrec »

Jenže před tím, než se dělaly rozvody, tak to nedělalo....jako by tam skoro něco chtělo vyskočit...

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘILEPENÍ DVEŘÍ

Příspěvek od KADEL »

no tak zkontroluj nastavení rozvodu jestli není o zub čerpadlo nebo něco jineho pokud se ti potkal motor muže to bejt spoustyy věcí nenapsl jsi jak hodně se ti potkal musel jsi měnit ventil nebo i něco jiného rozepiš se

Uživatelský avatar
JonatanCl
Pilot
Pilot
Příspěvky: 839
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: CL,Lbc,Uranový doly a pak různě
Kontaktovat uživatele:

Re: PŘILEPENÍ DVEŘÍ

Příspěvek od JonatanCl »

1. Pokud to mažes Silikon-Gummipflege a lepí se to, tak možná už máš nahlodaný gumy.
Taky skoukni protější stranu, jestli tam nemáš něco nalepenýho.
2. Jestli se blokuje při tahání - jakoby se zasekává, tak je problém v mechanismu.
Jak říkali kolegové, nehrab do toho a zkus na vrakáči. BACHA - máš tam pyropředpínač, tak
s tím při demontáži nekřápni, nebo se podivíš - pokud není vystřelenej :(
Pokud se ti zdá, že jde špatně vytahovat, nebo se špatně navíjí, tak pak to může
blokovat horní poutko - pás špatně klouže do toho těsného poutka a nejezdí jak má.
Dělal jsem to předevčírem ze zoufalství - vzal jsem Silicon-Gummipflege(ano ten na těsnění dveří)
Houbičku vymačkal na papírovej kapesník, přes kapesník chytil pás tou vlhkou stranou zvnějšku
a protáhnul pás až na doraz a zpět přes dlaň s kapesníkem -
silikon se dostal i do poutka a pás jezdí jak fungl - zlehýnka a fofrem, asi si pásem
brzo vytluču okno :lol:
3. Pokud dělá TDi tractor effect, tak máš skočený rozvody o zub zpátky - nech je předělat
někomu, kdo tomu rozumí a umí to, včetně toho, že má příslušný verky.
POZOR! I ve značkovým servise ti dokážou zmrvit rozvody :evil:
Velký lidi potřebujou velký auta - a jezdit v nich sami:-)

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“