passat g60

Co se nedá zařadit...

Moderátoři: Bastard, gregi

Odpovědět
šuki
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 28
Registrován: 15.05.2008 11:04

passat g60

Příspěvek od šuki »

nazdar zajíma mě jakou má spotřebu pasat g 60 jak se chova je lepší kombík nebo sedan jakou má max r. a jak je spolehl-prej jsou dost poruchoví 8O 8O

Uživatelský avatar
slausek
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pod kopcem u lesa
Kontaktovat uživatele:

Re: passat g60

Příspěvek od slausek »

-u g60 je problém říct, jakou má spotřebu, uměl jsem s tim jezdit za 7,5 ale i za 16. Záleží na podmínkách provozu, jestli budou častý rozjezdy, jestli budeš jezdit spíš dálky... ale počítej tak kolem 10ti.
-vzhledem k tomu, že to je syncro, tak se chová dobře, nechá si hodně líbit a vyjede snad všechno, předjíždění je sranda, jede to dobře.
-max r. jsem měl podle budíku 225 km/h
-základní problém je G-kompresor, kterej vyžaduje pravidelnou údržbu a chování se k motoru (nevytáčet a nehonit za studena atp.) další otázkou může být visco spojka a zadní diferák. záleží kdo to auto měl před tebou jak se k tomu choval, jakej mu dal servis, a taky jde o to, jestli měl stejný rozměr pneu na obou nápravách (syncro odlišný rozměry vcelku špatně snáší) pak taky počítej s tim, že to je vcelku velkej atyp - tzn, cokoliv budeš schánět taky musíš řádně zaplatit

resume: spousta legrace, ale za docela dost peněz :lol:
ex B3 G60 variant syncro
ex B3 variant 1,8
B3 sedan 1,8
B5,5 variant TDi

Uživatelský avatar
habik.b
Řidič
Řidič
Příspěvky: 145
Registrován: 24.01.2008 20:09
Bydliště: Přeštice
Kontaktovat uživatele:

Re: passat g60

Příspěvek od habik.b »

Tak, tak jak píše Slausek. U něj opravdu poznáš kdo a jak s tím jezdil a jak se o něj staral. Já mám průměr 9-10l, jízdní vlastnosti super, zimě jsem vůbec nepotřeboval žádné řetězy, to auto jede pořád, max. rychlost co jsem jel byla 230km/h, ale auto by pořád ještě šlo, nechtěl jsem ho trápit. Jestli variant nebo sedan to je spíše na tobě co Ti vyhovuje nebo se Ti líbí, tam je rozdíl převážně jen ve váze, tuším cca 80kg

Uživatelský avatar
SYNCHRON
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 223
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousek od Plzně

Re: passat g60

Příspěvek od SYNCHRON »

bych řekl, že v kombíku je to velmi obstojná náhrada místo Coráda, když máš s sebou vozit kočárek....

sportovní rodinej vůz.... :gey:
AŤ SE PRÁŠÍ ZA KOČÁREM!!!

Odpovědět

Zpět na „Ostatní“