Elektrický brzdový posilovač

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
bmwm3
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 33
Registrován: 26.12.2007 17:14

Elektrický brzdový posilovač

Příspěvek od bmwm3 »

Ahoj,
Zaslechl jsem někde, že snad Corrado, nebo jen některá, měly brzdový posilovač řešený elektricky.
Chtěl jsem se zeptat, jestli je to pravda, jak to je dělané, popř. jak moc náročná by byla montáž do jiného auta. + tedy jak je to veliký atd atd
Díky
Michal

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Elektrický brzdový posilovač

Příspěvek od bartpt »

pravda to je,ale ten posilovač je vlastně celá jednotka ABS,takže zástavba do jiného auta asi veeelmi složitá nebo nemožná..

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Elektrický brzdový posilovač

Příspěvek od danopanci »

Zložitá určite je, pokiaľ nemáš kompletnú kabeláž + relátka+riadiacu jednotku+ hydraulickú jednotku ABS s kompresorom, čidlá a snímače na nábojoch kolies .....

Jednú takúto sadu mám v zálohe .....

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Elektrický brzdový posilovač

Příspěvek od Majsha »

Davalo se to bezne i do jinych aut, v mym G2 G60 ho mam, v mym G2 Syncro ho mam a videl jsem ho i v Passatu B3

Slozity to vubec neni, valec drzi na 3 sroubech, pak jen natahnout kabely a nekam strcit ridici jednotky, priplacnout rele k pojistkovce a je to. Cidla v kolech byt nemusi, nepojede sice ABS, ale brzdit to bude.

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Elektrický brzdový posilovač

Příspěvek od danopanci »

Presne tak MAJSHA - nie je to vôbec zložité - ja mám tento celok z B3 a porovnával som to s elektrikou v G2 syncro - na ktorom som mal problém s nefunkčnosťou ABS a hlavne s tým, že sa mi nespustil kompresor. Problém vyriešený - oxidácia ukostrenia

Odpovědět

Zpět na „Technika“