Okna v elektrice - nejede pravé

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
šedivák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 16.09.2008 08:57
Bydliště: 440 01

Okna v elektrice - nejede pravé

Příspěvek od šedivák »

Hojj, mám problém s pravou stahovačkou - nestahuje. Při manipulaci s ovladačem jak na řidičovejch tak i na spolujezdcovejch dveřích řídící jednotka cvaká,ale okno se nehejbe. Nemá někdo nějakej tip,jak odhalit příčinu? Díky za nápady.
1994 VW Corrado 2,9 VR6
1998 VW Passat Variant 1,9 TDI AFN
2012 VW Passat Variant 2.0 TDI CFGB

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: Okna v elektrice - nejede pravé

Příspěvek od a-n-d-r-e »

šedivák píše:Hojj, mám problém s pravou stahovačkou - nestahuje. Při manipulaci s ovladačem jak na řidičovejch tak i na spolujezdcovejch dveřích řídící jednotka cvaká,ale okno se nehejbe. Nemá někdo nějakej tip,jak odhalit příčinu? Díky za nápady.
okno je zatuhle vlivem dlouhe necinosti,taky sem to tak mel,dlouho ho nikdo nepouzival,zmackni cudlik dolu,a pomoz mu,pak uz to pujde bez problemu :wink:
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
šedivák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 16.09.2008 08:57
Bydliště: 440 01

Re: Okna v elektrice - nejede pravé

Příspěvek od šedivák »

a-n-d-r-e píše:
šedivák píše:Hojj, mám problém s pravou stahovačkou - nestahuje. Při manipulaci s ovladačem jak na řidičovejch tak i na spolujezdcovejch dveřích řídící jednotka cvaká,ale okno se nehejbe. Nemá někdo nějakej tip,jak odhalit příčinu? Díky za nápady.
okno je zatuhle vlivem dlouhe necinosti,taky sem to tak mel,dlouho ho nikdo nepouzival,zmackni cudlik dolu,a pomoz mu,pak uz to pujde bez problemu :wink:
Díky za radu, prubnu to :D
1994 VW Corrado 2,9 VR6
1998 VW Passat Variant 1,9 TDI AFN
2012 VW Passat Variant 2.0 TDI CFGB

Odpovědět

Zpět na „Technika“