problem s centralom

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
janesi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Banska Bela,SK
Kontaktovat uživatele:

problem s centralom

Příspěvek od janesi »

chalani mam maly problem nefunguje mi central daval som aj novy kompresorik do zadu aj tak nic ked stlacim na dialkovom od alarmu poistky su v poriadkumal niekto nejaky takyto problem nejde to od casu ked mi syn stlacil na silu central na dverach

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s centralom

Příspěvek od bartpt »

a zkoušel si to jen klíčkem.Teda jestli máš v pořádku spínač v klice,tak by to mělo jít,protože vlastně obejdeš dálku.Zkus dveře na obouch stranách klíčem.Stalo se mi na jednom autě,že k tomu byla dálka nějak zajímavě připojena a muselo se auto třeba ručně zamknout,zamknout i centrálem a teprve se to srovnalo a odemknout už to šlo... :?

Uživatelský avatar
janesi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Banska Bela,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s centralom

Příspěvek od janesi »

no to som neskusal skusim zajtra aj ked budem musiet dat druhe klucky lebo ja mam bez zamkou ale dik

Uživatelský avatar
xmouse
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s centralom

Příspěvek od xmouse »

janesi píše:no to som neskusal skusim zajtra aj ked budem musiet dat druhe klucky lebo ja mam bez zamkou ale dik
staci napojit na konektor pod tapecem ve dverich, je tam. pokud ne, je lepsi se napichnout na jednotku za ridicem, take pod tapecem. :)
Dovoz, výroba a prodej dílů na motory 1.8L 8V G 60
http://www.g60.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
janesi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Banska Bela,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s centralom

Příspěvek od janesi »

no vobec nereaguje ani na kluc skusil som aj druhy kompresor akoby nesla elektrika ani necekne neviem co sa stalo nemate niekto schemu zapojenia alebo kde je rele alebo poistka diky za info

Uživatelský avatar
janesi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Banska Bela,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s centralom

Příspěvek od janesi »

tak problem odstaneni diky andremu bol problem s kostrou ale zistil som to az po tom ako som isiel po kabloch a jeden bol schovani a odpojeny ANDRE este raz diky

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: problem s centralom

Příspěvek od a-n-d-r-e »

jasně,rád pomůžu,člověk to musí zkoušet vylučovací metodou a různě zkoušet čím by to mohlo být,tedkom sem doma na nemocenské,tak se taky vrhnu na ten můj centrál,můj problém je ale,že pálí pojistku,jinač všechno funguje,tak to budu muset všechno prolézt :)
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Technika“