rada ohledne lambady sondy

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
ridikg60
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02

rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od ridikg60 »

zdarec co ovlada vyhríváni lambady mam čtyř pinovou? je to nějaké rele a pokud ano kde ho najdu už se mě zničily dve a nevím čím by to mohlo být!! děkuji za vaše názory
Naposledy upravil(a) ridikg60 dne 21.08.2009 14:14, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
ridikg60
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od ridikg60 »

to nikdo nevíte? tak asi zatím vyhříváni odpojim a budu muset hledat?

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od David R32 »

ridikg60 píše:to nikdo nevíte? tak asi zatím vyhříváni odpojim a budu muset hledat?
Já nevím jsem jen prodavač, ale pravděpodobně to bude obdobný jako u jinejch podobně starejch VW tak zkus ve svým okolí nějakej servis a myslím že bys mohl uspět :wink:

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od lister »

výhřev lambdy je u všech aut (nebo minimálně u všech vw z tý doby) zapojenej přes relé čerpadla, tzn . že výhřev lambdy je v provozu celou dobu co běží motor.
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
ridikg60
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od ridikg60 »

lister píše:výhřev lambdy je u všech aut (nebo minimálně u všech vw z tý doby) zapojenej přes relé čerpadla, tzn . že výhřev lambdy je v provozu celou dobu co běží motor.

v tom případě se mužu vykašlat tam tu lambadu dávat nebo jak je možný že mě odešli dvě během půl roku a kupoval sem nový a bosch!sem pravě myslel že to má své rele ktere vyhřev vypiná?ale jestli je s pal.čerpadlem spol tak nevím co mě je muže ničit a výžně nejsou laciný

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od Majsha »

ridikg60 píše:
lister píše:výhřev lambdy je u všech aut (nebo minimálně u všech vw z tý doby) zapojenej přes relé čerpadla, tzn . že výhřev lambdy je v provozu celou dobu co běží motor.

v tom případě se mužu vykašlat tam tu lambadu dávat nebo jak je možný že mě odešli dvě během půl roku a kupoval sem nový a bosch!sem pravě myslel že to má své rele ktere vyhřev vypiná?ale jestli je s pal.čerpadlem spol tak nevím co mě je muže ničit a výžně nejsou laciný
Odpojenim vyhrevu si nijak zvlast nepomuzes, tam bych problem nehledal. A co si mame predstavit pod pojmem "znicena" ?

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od David R32 »

ridikg60 píše:
lister píše:výhřev lambdy je u všech aut (nebo minimálně u všech vw z tý doby) zapojenej přes relé čerpadla, tzn . že výhřev lambdy je v provozu celou dobu co běží motor.

v tom případě se mužu vykašlat tam tu lambadu dávat nebo jak je možný že mě odešli dvě během půl roku a kupoval sem nový a bosch!sem pravě myslel že to má své rele ktere vyhřev vypiná?ale jestli je s pal.čerpadlem spol tak nevím co mě je muže ničit a výžně nejsou laciný
Tak to zkus bez lambdy, taky se s tím dá žít :wink:

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od Maslo23 »

bez lambdy bych nejezdil...sezerete to, max by si to musel tak solichat, to sis pak nemusel kupovat Corro...jako spatna lambda proc? nereguluje? nebo ti ji hlasi jako chybu PC? nebo jak znicil?

Uživatelský avatar
ridikg60
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od ridikg60 »

když je zapojená tak ze začátku nic tak dva tři měsíce ale potom me to huli černě a nejde to do otaček a dusí se a když se odpoji tak je to bez problemu řešil sem to s elektrikařem a asi se propojili draty uvnitř lambady z duvodu staleho vyhřevu

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od Majsha »

ridikg60 píše:když je zapojená tak ze začátku nic tak dva tři měsíce ale potom me to huli černě a nejde to do otaček a dusí se a když se odpoji tak je to bez problemu řešil sem to s elektrikařem a asi se propojili draty uvnitř lambady z duvodu staleho vyhřevu
Kdyz je to delany na staly ohrev tak to bude trosku blbost, nemyslis ? Jestli spis nemas trosku rozhozenou smes a neznicis tim tu lambdu

Uživatelský avatar
ridikg60
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 17
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: rada ohledne lambady sondy

Příspěvek od ridikg60 »

quote="Majsha"]
ridikg60 píše:když je zapojená tak ze začátku nic tak dva tři měsíce ale potom me to huli černě a nejde to do otaček a dusí se a když se odpoji tak je to bez problemu řešil sem to s elektrikařem a asi se propojili draty uvnitř lambady z duvodu staleho vyhřevu
Kdyz je to delany na staly ohrev tak to bude trosku blbost, nemyslis ? Jestli spis nemas trosku rozhozenou smes a neznicis tim tu lambdu[/quote]


když to bylo na emisich tak hodnoty byly v pořádku?

Odpovědět

Zpět na „Technika“