Pán co dělá Corrada

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

(ne)doporučíte pána ostatním?!

doporučuji
5
28%
neutrální
9
50%
nedoporučuji
4
22%
 
Celkem hlasů: 18

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Pán co dělá Corrada

Příspěvek od bartpt »

Už několikrát jsem se tu setkal s hádkama, povídáním, mýty atd. o člověku jménem JANOUŠEK.
Proto mě zajímají vaše zkušenosti a fakta.
Možná to pomůže i ostatním..
Pište a nepište: :)
1- osobní zkušenost
2- zkušenost vašeho kamaráde
3- žádné-kamarádovo kamarád povídal,že jeho známí....


Tak já začnu:
Nemám osobní zkušenost,ale známého,který s ním začínal.Po pár zkušenostech s ním ale spolupráci ukončil.
K mýtu o firmě SLS-Nikdy tam nepracoval.Pouze si koupil jejich kit a ten začal kopírovat.
Jinak zkušenosti má,ale ty se časem nashromáždí.Po tom co začal přivařovat syncro nápravu a zjistil,že tudy cesta nevede a auto prodal,skoupil několik vraků corrad,proto ta sbírka Géček.
Takže můj osobní názor- motorům rozumí,určitě i nějaký dobrý postavil,po pár zkušenostech na repasy G neni teoreticky co zkazit..pro mě závěr--znám lepší ale on bude taky určitě šikovný.

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od David R32 »

bartpt píše:Už několikrát jsem se tu setkal s hádkama, povídáním, mýty atd. o člověku jménem JANOUŠEK.
Proto mě zajímají vaše zkušenosti a fakta.
Možná to pomůže i ostatním..
Pište a nepište: :)
1- osobní zkušenost
2- zkušenost vašeho kamaráde
3- žádné-kamarádovo kamarád povídal,že jeho známí....


Tak já začnu:
Nemám osobní zkušenost,ale známého,který s ním začínal.Po pár zkušenostech s ním ale spolupráci ukončil.
K mýtu o firmě SLS-Nikdy tam nepracoval.Pouze si koupil jejich kit a ten začal kopírovat.
Jinak zkušenosti má,ale ty se časem nashromáždí.Po tom co začal přivařovat syncro nápravu a zjistil,že tudy cesta nevede a auto prodal,skoupil několik vraků corrad,proto ta sbírka Géček.
Takže můj osobní názor- motorům rozumí,určitě i nějaký dobrý postavil,po pár zkušenostech na repasy G neni teoreticky co zkazit..pro mě závěr--znám lepší ale on bude taky určitě šikovný.
Můžeš doporučit někoho dalšího ? Myslím že mnohým dalším majitelům Corrada by jsi tím pomohl při hledání vhodnýho servisu :wink:

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od bartpt »

na tyhle motory se odborník hledá těžko.A pak těžko někoho koho doporučit.
Frajer na motory je jeden chlápek z Řevnice.Staví závodní auta na zakázku.Na motorech G60 začínal..Dnes se už převážně dělá novější motory (naposledy mám zato že dělal R32 s kompresorem). Ale to už jsem odbočil..

Jak jsem napsal těžko někoho doporučit.U nás na jihu máme také jednoho co se kolem G60 motá,byl mi doporučen a po vlastní zkušenosti už ho nikdy nikomu nedoporučím.Spíš naopak. :roll:

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od danopanci »

BART - ja mám skúsenosť s členom MAJSHA: pár-krát sme spolu kecali a nakoniec som ho navštívil - len tak na pokec. A dopadlo to tak-ako to dopadlo - odviezol som si od neho kopec súčiastok a more informácií. G60- motor nieje žiaden stroj z NASA technológiou - len treba poznať ako jednotlivé komponenty fungujú a chyba sa dá za pár týždňou odstrániť (viď môj prípad). To že niekto vie ako motor funguje je v dnešnej dobe naozaj vzácnosť - ča sa týka g-laderov má prípravky, skúsenosti a tie jeho úpravy majú hlavu a pätu. Nerobím mu reklamu - len toť moja osobná skúsenosť

Uživatelský avatar
zaskar
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 28.10.2008 11:21
Bydliště: praha

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od zaskar »

bartpt píše:Už několikrát jsem se tu setkal s hádkama, povídáním, mýty atd. o člověku jménem JANOUŠEK.
Proto mě zajímají vaše zkušenosti a fakta.
Možná to pomůže i ostatním..
Pište a nepište: :)
1- osobní zkušenost
2- zkušenost vašeho kamaráde
3- žádné-kamarádovo kamarád povídal,že jeho známí....


Tak já začnu:
Nemám osobní zkušenost,ale známého,který s ním začínal.Po pár zkušenostech s ním ale spolupráci ukončil.
K mýtu o firmě SLS-Nikdy tam nepracoval.Pouze si koupil jejich kit a ten začal kopírovat.
Jinak zkušenosti má,ale ty se časem nashromáždí.Po tom co začal přivařovat syncro nápravu a zjistil,že tudy cesta nevede a auto prodal,skoupil několik vraků corrad,proto ta sbírka Géček.
Takže můj osobní názor- motorům rozumí,určitě i nějaký dobrý postavil,po pár zkušenostech na repasy G neni teoreticky co zkazit..pro mě závěr--znám lepší ale on bude taky určitě šikovný.
Jakou máš zkušenost ty 1, 2, 3?
VW Passat Variant Highline 2,0 TDI 4motion R-line 155 kW 430 Nm by Motorpower
VW Golf Variant R-line
VW Scirocco R 235 kW 431 Nm by Motorpower - prodáno
VW Corrado Turbo (staví se)

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od bartpt »

tak myslím,že je to tam napsané.Má zkušenost je číslo 2.

můj názor na něj je neutrální.

Uživatelský avatar
zaskar
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 28.10.2008 11:21
Bydliště: praha

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od zaskar »

bartpt píše:tak myslím,že je to tam napsané.Má zkušenost je číslo 2.

můj názor na něj je neutrální.

Ježiš sorry, je to dam dost jasně napsaný asi mám v hlavě moc myšlenek....

Já mám zkušenost osobní. On mi vlastně staví corrado. Ví o nich hodně, má spoustu dílů, má kontakty... postavil mi motor. Pro ujasnění mám ty corra 2. To původní s dobrym motorem a dobrym G bude za chvilku na prodej a to druhý mi bude komplet stavět. Se rozebere do šroubku, karosářky se upraví, motorově, podovozek tak nějak všechno. Nesvěřil bych mu to. Já mu tedy věřim akorát teda všechno trošku trvá. No a v tom německu dělal, ale jeho osobu tady rozebírat nebudu, přijde mi to hloupý. Proč ho vlastně rozebíráte?
VW Passat Variant Highline 2,0 TDI 4motion R-line 155 kW 430 Nm by Motorpower
VW Golf Variant R-line
VW Scirocco R 235 kW 431 Nm by Motorpower - prodáno
VW Corrado Turbo (staví se)

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od bartpt »

fajn dík za názor.O to tu vlastně jde.
Jsou tu kolem něj řeči a chtělo by to víc info od lidí,který s ním přišli do osobního kontaktu.Dík za tvůj příspěvek.To o tobě a tvých corradech už jsem pochopil z tvých příspěvků. :wink:

Uživatelský avatar
SatinWhite
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 23.02.2008 20:08
Bydliště: Brno City

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od SatinWhite »

Tak to ja tohohle pana potkal poprve letos na Renocaru v Brne.. pusobil na me v pohode, celkem dobre sme s nim a s myma kamosema co maj corrada pokecali.. jen mi kapanek pripadlo.. ze si o nas myslel ze jsme asi mladi blbecci.. i kdyz ja svoje corrado mel postupne po dobu 3.5 roku do sroubku rozdelany a driv jsem si asi 5 let hral se sciroccama.. takze to pro me neni sedmej div sveta ta g60.. hehe. nu coz kamos co mu corrado opravuju shanel rizeni a p. Janousek mu dal na sebe cislo a ze rizeni ma hned nekolikrat.. no tak po mesici si pro tohle rizeni Honza jel, páč uz nemel porad penize na servoolej.. prodal mu ho myslim za 1500. Ja se s tim mrdal, ho vymenit je boj (jesi ste to nekdo delali vite co to je za jebani) a rizeni opet prolinalo malinko ale nebylo to 100%.. bohuzel je kamos takovy jatro ze to nechal byt, neresil to a ted je to zase ve stejnym stavu jako mel to svoje(cca litr servooleje na 3 dny). jinak v pohode typek... rozumi corradum.. ale to asi kazdej kdo se o ne zajima a bavej ho!! CORRADO FOREVER!!!!!

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od bartpt »

Já můžu doporučit jen jednoho.Ten pán je fakt formát.
Je z Řevnice a postavil např. Fabia Brisk RS
nějaké info http://www.tipcar.cz/skoda-fabia-brisk- ... -2584.html" onclick="window.open(this.href);return false;
Ale jinak třeba Felicia Fun 4x4 280ps,Teď staví mám zato R32 tlačenou kompresorem...... :twisted:

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od danopanci »

BART - veľmi som nepochopil o čo tu v tomto vlákne vlastne ide? Ide tu o to, kto čo prestaval (za sponzoring nejakej mega spoločnosti), alebo kto a hlavne ako sa venuje Corradám, eventuelne motorom s označením G60 a veciam s tým spoločným ........

ZASKAR - ako to je s tým Tvojím motorom čo ho Pán Janoušek prekopával ?? Zdá sa mi to, alebo to trvá tak dlho ???? Keď mám potrebné súčiastky, finančné prostriedky a odborníka na slovo vzatého - tak to netrvá príliš dlho??????
Skús niečo prezradiť o aký motor sa jedná: G60+turbo, G60 1.8 16V, 2.0 16V G60, 2.0 16v Turbo, 2.0 16v Turbo G60 ???????

Ďakujem

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od bartpt »

danopanci-právě o to jde,že ten člověk tu fabii stavěl taky na zakázku,jako třeba Janoušek dělá Zaskarovi.Ten člověk to stavěl v dílničce a ne v nějakém vymakaném servisu.Mě dělal kdysi na motoru v Corradu a pokud za ním přijedeš ty,tak s tím nebude mít problém,tak jako když přijedeš k Majshovi.
Ty dáš auto Majshovi
Zaskar Janouškovi
já bych s přestavbou či úpravou šel za Fürstem

Uživatelský avatar
zaskar
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 28.10.2008 11:21
Bydliště: praha

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od zaskar »

danopanci píše:BART - veľmi som nepochopil o čo tu v tomto vlákne vlastne ide? Ide tu o to, kto čo prestaval (za sponzoring nejakej mega spoločnosti), alebo kto a hlavne ako sa venuje Corradám, eventuelne motorom s označením G60 a veciam s tým spoločným ........

ZASKAR - ako to je s tým Tvojím motorom čo ho Pán Janoušek prekopával ?? Zdá sa mi to, alebo to trvá tak dlho ???? Keď mám potrebné súčiastky, finančné prostriedky a odborníka na slovo vzatého - tak to netrvá príliš dlho??????
Skús niečo prezradiť o aký motor sa jedná: G60+turbo, G60 1.8 16V, 2.0 16V G60, 2.0 16v Turbo, 2.0 16v Turbo G60 ???????

Ďakujem
Trvá to dlouho, ještě se do toho zamotalo další corrado, který má lepší výbavu bylo za dobrý peníze...... takže teď všechno co bylo v původním se sundavá, dávají se do něj normálnější věci to bude hotový tak do 14 dnů a pak ho zkusím prodat. Přes zimu se komplet rozebere to "nový" a na jaře bude jezdit. V dnešní době teda trošku sebevražda, ale snad to ustojim....

Jinak motor je prakticky hotovej už pomalu se dával do toho původního a najednou přišlo to nový. Je to 1,8 16V turbo, na podrobnosti se mě neptej, kdybych se v tom tak vyznal tak si ho postavím sám. Pak udělam fotečky.
VW Passat Variant Highline 2,0 TDI 4motion R-line 155 kW 430 Nm by Motorpower
VW Golf Variant R-line
VW Scirocco R 235 kW 431 Nm by Motorpower - prodáno
VW Corrado Turbo (staví se)

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od danopanci »

BART - ospravedlňujem sa za nepochopenie tématu - ale takýchto maníkov poznám tiež pár, ale je to všeobecné a keď spomeniem G60 - tak sa každý pousmeje a oprášia spomienky zo svojho detstva ...... Samozrejme nie je problém ....

Čo sa týka stavby môjho auta - tak Corrado to určite nieje, ale je to s motorom G60. Čo sa týka úprav karosérie a motora - tak to si všetko dokážem bez problémou spraviť sám (okrem laku) o to mi práve ide - to auto staviam pre môjho syna.
Čo sa týka Majshu - určite bude niektoré komponenty upravovať - má s tým skúsenosti a nebudem to skúšať na svojom. Nebude sa jednať v tomto projekte o nejakú mega prestavbu - len dať všetko do pôvodného stavu a niečo doladiť.

Zaskar - ten 16v motor je dobrá voľba

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: Pán co dělá Corrada

Příspěvek od bartpt »

Vím co děláš.Posílal si my fotky,ne? :)

Odpovědět

Zpět na „Technika“