Jak na brzdy?

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

tomG60 píše:zkus to ještě pořádně odvzdušnit,já tam nalil cca 1,5l a to sem měnil i s trubkama
Jasne rád bych to udělal ale jakej U TOHOTO SYSTEMU POSTUP ODVZDUŠNĚNÍ??????????????????? klasika jako u škodovky ...našlapat upustit ...nebo musí bejt zapnutej klíček a natlačenej tlak v systemu napište to celou dobu chci vědět

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

KADEL píše:
tomG60 píše:zkus to ještě pořádně odvzdušnit,já tam nalil cca 1,5l a to sem měnil i s trubkama
Jasne rád bych to udělal ale jakej U TOHOTO SYSTEMU POSTUP ODVZDUŠNĚNÍ??????????????????? klasika jako u škodovky ...našlapat upustit ...nebo musí bejt zapnutej klíček a natlačenej tlak v systemu napište to celou dobu chci vědět
Tenhle system se odvzdusnuje sam :wink: Staci otocit klickem a pockat az se natlakuje - prestane vrcet

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Majsha píše:
KADEL píše: Jasne rád bych to udělal ale jakej U TOHOTO SYSTEMU POSTUP ODVZDUŠNĚNÍ??????????????????? klasika jako u škodovky ...našlapat upustit ...nebo musí bejt zapnutej klíček a natlačenej tlak v systemu napište to celou dobu chci vědět
Tenhle system se odvzdusnuje sam :wink: Staci otocit klickem a pockat az se natlakuje - prestane vrcet
Takže ho nemusím odzvušnovat proste jen dolenu brzdovku a on se sam odvzdušní? hm to by mě zajimalo jak se odstane ten vzduch z trubiček zadního kola ven vysvštli prosím

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

KADEL píše:
Majsha píše: Tenhle system se odvzdusnuje sam :wink: Staci otocit klickem a pockat az se natlakuje - prestane vrcet
Takže ho nemusím odzvušnovat proste jen dolenu brzdovku a on se sam odvzdušní? hm to by mě zajimalo jak se odstane ten vzduch z trubiček zadního kola ven vysvštli prosím
Jo hosku tak to Ti presne nereknu, ale nejak urcite jo. Protoze kdyby ne tak by Ti to nebrzdilo vubec :wink:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

no nahoře jsi psal že se odvzdušně sam tak ja kto tedy je hm :wink:

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

KADEL píše:no nahoře jsi psal že se odvzdušně sam tak ja kto tedy je hm :wink:
Vsak jo. Kdyby se totiz neodvzdusnily tak by Ti to nebrzdilo vubec

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Majsha píše:
KADEL píše:no nahoře jsi psal že se odvzdušně sam tak ja kto tedy je hm :wink:
Vsak jo. Kdyby se totiz neodvzdusnily tak by Ti to nebrzdilo vubec
Jenže mě to brzdí ale nahovno take to práve muže být tím že nekde v systemu jsou bubliny :wink:

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

KADEL píše:
Majsha píše: Vsak jo. Kdyby se totiz neodvzdusnily tak by Ti to nebrzdilo vubec
Jenže mě to brzdí ale nahovno take to práve muže být tím že nekde v systemu jsou bubliny :wink:
To si nemyslim. Spis tam bude neco jinyho. Co si pamatuju tak predtim mi pedal zabiral taky nekde od pulky. Spis bych rekl ze problem bude jinde. Menil jsi i brzdovy desky ?

Uživatelský avatar
tomG60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 155
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: valachy

Příspěvek od tomG60 »

takže zapni klíčky počkej až natlakuje a zhasne kontrolka,párkrát sešlápni,drž pedál a povol odvzdušňovák,po chvíli by mělo naskočit čerpadlo
zatáhnout odvzdušňovák,nechat natlakovat a znova tak dlouho dokud to nejde bez bublin :wink:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

tomG60 píše:takže zapni klíčky počkej až natlakuje a zhasne kontrolka,párkrát sešlápni,drž pedál a povol odvzdušňovák,po chvíli by mělo naskočit čerpadlo
zatáhnout odvzdušňovák,nechat natlakovat a znova tak dlouho dokud to nejde bez bublin :wink:
jo to jsem celou dobu potřeboval diky :wink:

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Majsha píše:
KADEL píše: Jenže mě to brzdí ale nahovno take to práve muže být tím že nekde v systemu jsou bubliny :wink:
To si nemyslim. Spis tam bude neco jinyho. Co si pamatuju tak predtim mi pedal zabiral taky nekde od pulky. Spis bych rekl ze problem bude jinde. Menil jsi i brzdovy desky ?
Hele přečti si co se tady psalo a uvidíš :wink:

Uživatelský avatar
dafi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak na brzdy?

Příspěvek od dafi »

KADEL píše:Tak jsem vyměnil kotouče a destičky...myslejíc že měkky pedal troch ztvrde a bude t obrzdit více nahoře ale nestalo se tak.
Zkoušel jsem to odvzdušnit ale zahy jsem zjistil že nevím jak bo bez kličku zapnuteho brzdovka vytekala jen ve předu...ale zase neubívala v nadbce????
Při zapnutem klíčku a natlakování to teklo pořad?..Takže jak na to..nalil jsem tam 1L brzdovky takže zadek bude už vyměněnej a pořad je t oměkke
zkus vyradit uplne abs a vyndat celej bordel a dej tam klasickej podtlakovej posilovac a uvidis budes brzit az se leknes :)

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Jak na brzdy?

Příspěvek od Majsha »

dafi píše:
KADEL píše:Tak jsem vyměnil kotouče a destičky...myslejíc že měkky pedal troch ztvrde a bude t obrzdit více nahoře ale nestalo se tak.
Zkoušel jsem to odvzdušnit ale zahy jsem zjistil že nevím jak bo bez kličku zapnuteho brzdovka vytekala jen ve předu...ale zase neubívala v nadbce????
Při zapnutem klíčku a natlakování to teklo pořad?..Takže jak na to..nalil jsem tam 1L brzdovky takže zadek bude už vyměněnej a pořad je t oměkke
zkus vyradit uplne abs a vyndat celej bordel a dej tam klasickej podtlakovej posilovac a uvidis budes brzit az se leknes :)
To jo, to se lekne pekne az to nebude brzdit vubec :lol:

Premejslej proc to tam asi je...

Uživatelský avatar
dafi
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 46
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Jak na brzdy?

Příspěvek od dafi »

Majsha píše:
dafi píše:zkus vyradit uplne abs a vyndat celej bordel a dej tam klasickej podtlakovej posilovac a uvidis budes brzit az se leknes :)
To jo, to se lekne pekne az to nebude brzdit vubec :lol:

Premejslej proc to tam asi je...
ja vím moc dobre proc ¨to tam je ale na ucinost neni nad klasiku 8O

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Jak na brzdy?

Příspěvek od Majsha »

dafi píše:
Majsha píše: To jo, to se lekne pekne az to nebude brzdit vubec :lol:

Premejslej proc to tam asi je...
ja vím moc dobre proc ¨to tam je ale na ucinost neni nad klasiku 8O

Procpak to tam je teda ?
By ses dost mozna divil :wink: :wink: Mam tenhle system trosku predelanej a brzdu jen lehce pritlacim spickou...

Odpovědět

Zpět na „Technika“