16v G60

Rady, problémy a různé vychytávky
Odpovědět
Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

LeeBa píše:boha jeho :roll: .... co to zase placas ??

hele divej ... chtel sem se na to mrknout ale k zivotu to nepotrebuju .. jestli mi to posles tak posles..jestli ne tak ne ... 8)
Seru na to. Chtel jsem to sem hodit cely aby z teho meli uzitek vscihni, ale kaslu na to. At si to kazdej sezene sam. A myslim ze presnej seznam dilu tak jak je pouzil VW na originalni motor jen tak nesezenete.

Zdar

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

teď už nás jen potrestej tím, že sem přestaneš chodit :wink:
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

Majsha píše:
LeeBa píše:boha jeho :roll: .... co to zase placas ??

hele divej ... chtel sem se na to mrknout ale k zivotu to nepotrebuju .. jestli mi to posles tak posles..jestli ne tak ne ... 8)
Seru na to. Chtel jsem to sem hodit cely aby z teho meli uzitek vscihni, ale kaslu na to. At si to kazdej sezene sam. A myslim ze presnej seznam dilu tak jak je pouzil VW na originalni motor jen tak nesezenete.

Zdar
Tak tos nám to nandal.....

Takhle se klubák nechová. Klub je kvůli vzájemné pomoci a NEZIŠTNÉ pomoci.
Šmelit s Leebou informace je docela vyčůraný. :?
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Petr78 píše:
Majsha píše: Seru na to. Chtel jsem to sem hodit cely aby z teho meli uzitek vscihni, ale kaslu na to. At si to kazdej sezene sam. A myslim ze presnej seznam dilu tak jak je pouzil VW na originalni motor jen tak nesezenete.

Zdar
Tak tos nám to nandal.....

Takhle se klubák nechová. Klub je kvůli vzájemné pomoci a NEZIŠTNÉ pomoci.
Šmelit s Leebou informace je docela vyčůraný. :?
Vsak to taky byla sranda. Co by mi tak asi mohl dat ?

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

lister píše:teď už nás jen potrestej tím, že sem přestaneš chodit :wink:
To nebude vas trest...

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

To bude spis odmena pro me :twisted:

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

no cemment :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Davee
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 15
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno

Příspěvek od Davee »

Procet jsem si celej tenhle thread ne proto, ze jsem se rozhodl ted udelat tuhle prestavbu, ale protoze me zajimaji vsechny veci okolo corrada. Rad bych taky videl rozumnej material, proto jsem tu v klubu. A Leeba a vubec kdokoli, maji zkusenosti ne jenom z pokusu na svym corradu, ale protoze maji moznost videt, vyzkouset, pomoct jinde. Clovek kdyz necemu holduje, rozumi tomu a ma zkusenosti, tak jen neopakuje, ale muze vutvorit neco novyho a myslim, ze Leeba ma asi neco zalubem s correm :D coz jsem urcite moc zvedavej.

Proto pokud muzes, umis a chces cokoli dat (mysleno kdokoli) tak to dej at nejsme takovy lamy a umime aspon jak tvy US friends. Ne nadarmo se rika "zlaty cesky rucicky" tak jim dej sanci.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Davee píše:Procet jsem si celej tenhle thread ne proto, ze jsem se rozhodl ted udelat tuhle prestavbu, ale protoze me zajimaji vsechny veci okolo corrada. Rad bych taky videl rozumnej material, proto jsem tu v klubu. A Leeba a vubec kdokoli, maji zkusenosti ne jenom z pokusu na svym corradu, ale protoze maji moznost videt, vyzkouset, pomoct jinde. Clovek kdyz necemu holduje, rozumi tomu a ma zkusenosti, tak jen neopakuje, ale muze vutvorit neco novyho a myslim, ze Leeba ma asi neco zalubem s correm :D coz jsem urcite moc zvedavej.

Proto pokud muzes, umis a chces cokoli dat (mysleno kdokoli) tak to dej at nejsme takovy lamy a umime aspon jak tvy US friends. Ne nadarmo se rika "zlaty cesky rucicky" tak jim dej sanci.
Vsak ja nic nerikam. Tohle je spravnej nazor. Ale posledni dobou se tu trosku rozmaha takova nemoc ktera se neda lecit a nebudu ju komentovat. Pomalu me kvuli tomu opousti chut sem chodit...

A nekteri ani nepochopi srandu coz je jeste horsi.

Uživatelský avatar
Žížal
Pilot
Pilot
Příspěvky: 740
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Žížal »

Tak to jsem nepobral... Myslel jsem že klub JE o pomoci bez toho aby se za ni platilo jako v kšeftě...

Takhle to na mě dělá dojem že Majsha spíš nic moc zajmavýho nemá, taky určitě není jediný kdo tohle u nás zkouší. Ale nevím proč by se mu měl někdo ozývat s jeho přístupem...
Golf real car, real fast

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Žížal píše:Tak to jsem nepobral... Myslel jsem že klub JE o pomoci bez toho aby se za ni platilo jako v kšeftě...

Takhle to na mě dělá dojem že Majsha spíš nic moc zajmavýho nemá, taky určitě není jediný kdo tohle u nás zkouší. Ale nevím proč by se mu měl někdo ozývat s jeho přístupem...
No celkem jsi ani nepochopil o co tu jde :?

To jsem teda nevedel ze za to chci platit... 8O

Teda Leebo kolik Euro mi das za treba 5 fotek a stranku textu ? :twisted:

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

asi uz sme dva co to nepochopily . :lol:

divej jestli mas nejaky prevratny info tak ja ti to klido zaplatim ... :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

LeeBa píše:asi uz sme dva co to nepochopily . :lol:

divej jestli mas nejaky prevratny info tak ja ti to klido zaplatim ... :lol: :lol:
Kdyz jsem se Te z hecu ptal co mi za to nabidnes tak jsem myslel nejaky zajimavy informace co jeste nevim...

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Nac bych to mel nekomu davat kdyz budete stejne jenom rejpat ? Vy jste proste nejchytrejsi a tak to je.

Pan Lsiter vi vsechno o Golfech a kdyz napisu ze mi nejde dobre auto kvuli kablum tak rejpe a za tyden resi ten samej problem...

Pan Leeba musi mit vzdycky pravdu a kdyz neco neni tak jak rika tak to to tak najednou musi byt i kdyby se melo dit nevim co...

Pana P****8 radsi ani zminovat nebudu, pac to nema cenu.

A i kdybych mel cokoliv prevratnyho tak stejen potom reknete ze uz ste to davno vedeli a tak.

Nastesti nic prevratnyho nemam, jen to co vy tu tak pracne slepujete dohromady mam v jednom souvislym textu i s fotkama a popisem jak co dat a upravit.

Uživatelský avatar
lister
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4934
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Gross Maispitz

Příspěvek od lister »

Majsha píše:Pan Lsiter vi vsechno o Golfech a kdyz napisu ze mi nejde dobre auto kvuli kablum tak rejpe a za tyden resi ten samej problem...
když jsi měl nějakej problém s elektrikou, tak sem se ti snažil pomoct, vysvětlil princip funkce palivovýho relé, vytáhl jsem ti schéma z autodat, to že jsi nebyl schopnej se v tom schematu zorientovat , radši ani nezmíním :wink: u člověka kterej se chystá na (nebo o tom jen žvaní ?) na stavbu 16V G60 ,je to zarážející.

jinak nevzpomínám si že bych tady v poslední době řešil nějakej problém na svým autě.

hlavně majšo jestli máš cokoliv k tý přestavbě, tak to ve vlastním zájmu zvřejni, tobě to tak asi nepřipadá, ale čím dýl to budeš okecávat, tím víc lidí tě bude mít za d****a
lister ví hodně o MegaSquirtu a nebojí se zeptat.

Golf MK1 16V ITB COP MegaSquirt2 189HP Quaife Tramont TY2
'92 Corrado MoonlightBlue 9A říznutý ABF, 2x výfuková vačka a MegaSquirt2..

Odpovědět

Zpět na „Technika“