Jak zajíždět G60ku?

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Jak zajíždět G60ku?

Příspěvek od 4y2ky »

čus kluci, nemám čas to sem všechno psát, takže ve zkratce...udělal jsem takovou částečnou GO motoru-komplet šály na klikovce, gufera, těsnění...teda ještě to neni úplně hotový, ale bude...a tak se chci zeptat jak ho správně "zajet"...je mi jasný že netočit, nechat ohřát, to je v cajku...ale kolik mám asi najet a jakým způsobem....slyšel jsem nenechávat dlouho na stejnejch otáčkách? Potřebuju ho kloudně zajet abych se pak mohl vrhnout na další úpravy...nechci hnát výkon nahoru na nezajetým motoru...zajedu ho se sériovejma věcma a pudu do toho až pak...čip, Eaton, sání, svody....atd :wink: Radu prosím! Díky!!! :idea:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Nejde ani tak o to kolik najedes ale jak treba co delam ja kdyz zajizdim motory tak jedu v mojim pripade Liberec-Praha a zpet po ceste z5 tomu trochu davam.No a pak zhruba tech 500-1000km normalni provoz a pak vymenit olej a filtr a je zajeto.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
mpead
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mpead »

já to měl zajet takhle,nalít horší olej na výplach,najet 50km a vyměnit ho,no a potom najet 1000km a zase vyměnit olej.Ze začátku prudce nevytáčet a nedržet ho pod krkem.Jinak se prej ničeho nebát,tyhle motory mají větší předepsaný vůle a jezdit s tim normálně.Prej je po 2000-3000 zajetej a můžeš mu klidně dávat...Jo a měl jsem tam výbrus a prostě komplet GO...

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 4y2ky »

já neměl výbrus, jen změření + nový šály-komplet klikový, ojniční, axiální...válce i kroužky zůstávaly, hlava taky...

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 4y2ky »

a jak se zátěží? lepší když budu jezdit sám nebo na to dlabat? :)

prase
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prase »

me rikal ten co mi delal GO na corradu ze tak 5000km a pak vymenit olej a bude to v pohode

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 4y2ky »

dík moc za názory! jestli k tomu má ještě někdo co říct, tak budu rád a pak to nějak zprůměruju:) :lol:

Uživatelský avatar
mpead
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 32
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mpead »

Zprůměrovat to budeš muset :) Každej kdo dělá GO ti řekne něco jinýho jak to máš zajíždět...

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

To je pravda. :) ale pamatuj cim dyl na nej budes hodnej tim lip. :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

pov
Pilot
Pilot
Příspěvky: 848
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Hulín

Příspěvek od pov »

Me bylo receno, se zvysenym volnobehem nechat par hodin vrcet, a pak sednout a jezdit, niceho se nebat. Bud se to rozleti, nebo to vydrzi...

Jinak, bojim bojim, muj 16v uz je slozenej a uz ho jen dat zpatky do auta :roll:

Uživatelský avatar
maca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 13
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mostecko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od maca »

ja sem mel taky go a proste podle staryho zavodnickyho pravidla, tak 50 km pomaloucku polehoucku a pak mu dat kladu a bud pojede jako svine, nebo jestli je neco spatne, tak to hned odejde a je po prdeli, je ale fakt, ze svymu mechanikovi verim a je fakt, ze jestli je ten motor dobre postavenej, tak proste pojede
776226653 skoda 110r, rapid 136, bmw 318i, corrado G60, zase corradoG60 a ted bmw 325iTOURING a co vychazi ted? zase corrado!!! snad.

Odpovědět

Zpět na „Technika“