olejovy chladič

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
alisekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy vary
Kontaktovat uživatele:

olejovy chladič

Příspěvek od alisekm »

jelikož jezdim s autem jako prase rozhodl sem se pro montaž olejoveho chhladiče :D a ted nastal problem. koupil jsem komplet chladič z golfa 1 asi GTI. k tomu chladiči byl i ten držak na olejovy filtr viz. foto. když jsem ho chtěl nmontovat tak jsem zjistl že u G 60tky je ten olejovy držak trošku zlomeny na horu: u te fialove šipky. pak jsem dal zjistil že tam kde sou vývody hadic (červena šipka) do chladiče tam ma G 6Otka čiddlo mazani a tlaku. tak jsem myslel že bych si nechal udělat mezikus a dal ho místo těch čidel a napojil na ně ty hadice, akorat nevím jestli tam poteče olej :twisted: a nerad bych přišel o ty čidla. pak mi ještě někde říkaly že se da sehnat takova příruba ktera se da mezi olejovy držak a olejovy filtr (žluta šipka). nemate jí nekdoo?? nebo mně napadlo dat ten chladič k mazaní co vede ke géčku ale nerad bych nejak zničil kompresor. dky za každou radu :D
Přílohy
příruba.JPG
příruba.JPG (34.07 KiB) Zobrazeno 915 x

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

no ta příruba(žluta šipka :lol: ) tak se da koupit v jakemkoli tunig shopu a jdou na to napojit ruzna čidla

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

jinak toho zalomeni se neboj nevadi nicemu,cidla by mela byt dve jedno shora (velke cidlo tlakove) a jedno zepredu na te krytce na ty 4 srouby myslim (male cidlo teplotni).Ano ta priruba se vyrabi ale musis ji dat misto chladice olej-voda.
Mam to na G60 taky. :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
alisekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alisekm »

to:wildaa a ten vymněník vody a oleje je ktomu držaku přidělaanej jak? :D ja jenom až to budu sundavat aby mně něco nepřekvapilo :D protože je tam docela fajn přístup :twisted: jo a nemohl by mi někdo zvas prosím vyfotit zavírání haupnyy ten zamek, někomu prasklo lanko tak celej ten zamek sundal a přidělal hupnu dvěma šroubama :evil: a ještě kolik by tak nejak mnělo tlačit géčko vzduchu ja sem si koupil na to ten budík a na něm mi to ukaže maximum okolo 0,5 baru :roll: díkyyyy :P

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

no tlačit by se standartním švabem max0,8 řj ti víc nepusti jinak mě talčí taky tak nějak a budu dělat repas 0,6 je prej minimum co by mělo talčit hm alespon co jsem se dozvedel

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Kdyz sundas filtr tak hned pod nim je velka matka tu odsroubujes a po ty dolouhy truce ten vymenik sundas. :) pak kdyz sundas celej drzak olejovyho filtru tak z nej tuhle dlouhou trubicku vysroubujes a na tom novym s vyvodem na chladic oleje tuhle trubku vymenis za tu kratkou. :wink: a muzes pak mit v klidu oboji vymenik + chladic :)
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
alisekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alisekm »

a mam ještě jeden dotaz :D nema někdo nejakej navod jak repasovat géčko 8) budu ho rozebírat poprve a chtěl bych aby ještě fungovalo :? nebo to mam radši svěřit nejaky firmně :evil:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

alisekm:caues nemohl sem te dohnat na icq tak tu fotku dam sem :) je to tam ilustratine jen tak chyceny ale nikde tam neni problem s tim :wink:
Přílohy
drzak.JPG
drzak.JPG (45.4 KiB) Zobrazeno 806 x
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Odpovědět

Zpět na „Technika“