kouří a litají mastne saze??

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

kouří a litají mastne saze??

Příspěvek od KADEL »

Muj problem spočívá v tom že mi to kouří a hlavne letají saze z vejfuku..jo a ubejvá mi olej...takže co odbornici radite..bude to kompresorem že žene oelj do motoru neb by mohla bejt zrada nejde jinde?hadice mám mastne....svíčky jsem kontroloval a jsou očouzene..ne zakarbonovane začalo to delat nedávno porate kam číhnout nebo co by s tím mohlo jineho byt :roll: :cry:

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

Kolik oleje mas v tech hadicich??co tlak kompresoru? este pripadaj v uvahu pistni krouzky nebo ventilovy gufera :?
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

no oleje je tam docela dost a hlavne mi připada že mi teče olej mezi tím plastem a telem Gčka a kape mi na držák a steka po motoru...talk je na spodní hranici 1570jednotek....no doufám že to bude jen kompresor t oby mě jeblo kdybyto byly pístní kroužky budu muset nechat změřit tlaky a propo kolik maji mit:-)

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Willdaa »

tlaky maj bejt 8-12 minimum je 6...no tak jestli ti olej protejka ven tak ti netesni soustava a komp muze este tlacit hodne ale jestli propousti olej tak je to na gufera jinak si zkontroluj tesnost vsech spoju tlakovejch hadic.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

no hadice jsou ok ono to proteka..kape mezi tím plastem a tělem compresoru takže spíš ta tesníci guma.-( když jsem to čistil tak byla taková pokroucena někdo ji tam blbe zandal a už se s tím nic nedá delat ale to nemění nic na faktu že by tolik oleje nemělo foukat no jo lamelky mám doma ale nejak se nemužu dokopat koupit ty gufera :cry:

Odpovědět

Zpět na „Technika“