propálenej píst pomoooc

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
Kralik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

propálenej píst pomoooc

Příspěvek od Kralik »

muj corrouš je nejspis kaput. jedu si a najednou hrozne ubral, za mnou hrozný dýmy, otevrel jsem haubnu všechno od oleje, když jsem ho odtáhl k známýmu tak mi rekl ze to je propalený píst ale ze si na to netroufá. takze vubec nevim co se da delat a hlavne neznam nikoho kdo by mi to opravil. neznate nekoho????

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 4y2ky »

co si na tom měl dělanýho a odkud si?

Uživatelský avatar
Phate
Profík
Profík
Příspěvky: 1109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kyjov-Břeclav
Kontaktovat uživatele:

Re: propálenej píst pomoooc

Příspěvek od Phate »

Kralik píše:muj corrouš je nejspis kaput. jedu si a najednou hrozne ubral, za mnou hrozný dýmy, otevrel jsem haubnu všechno od oleje, když jsem ho odtáhl k známýmu tak mi rekl ze to je propalený píst ale ze si na to netroufá. takze vubec nevim co se da delat a hlavne neznam nikoho kdo by mi to opravil. neznate nekoho????
Jo to bude propalenej pist, ale nechapu na co si netroufal... Sezen nejakyho schopnyho automechanika a mas to za dva dny v cajku.
Tiguan Highline 2.0 TDi - 110KW - DSG7 - Tungsten
GOlf III, 2.8 VR6.

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

jo je to pist .... v lepsim pripade ... v horsim i dodrapanej blok... jo oteplilo se , kazdej cipuje a ladi remenicky ale nikdo to nedotahne do konce .. to uz je tento tyden druha G60 :o))

Uživatelský avatar
Kralik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: propálenej píst pomoooc

Příspěvek od Kralik »

Phate píše:
Kralik píše:muj corrouš je nejspis kaput. jedu si a najednou hrozne ubral, za mnou hrozný dýmy, otevrel jsem haubnu všechno od oleje, když jsem ho odtáhl k známýmu tak mi rekl ze to je propalený píst ale ze si na to netroufá. takze vubec nevim co se da delat a hlavne neznam nikoho kdo by mi to opravil. neznate nekoho????
Jo to bude propalenej pist, ale nechapu na co si netroufal... Sezen nejakyho schopnyho automechanika a mas to za dva dny v cajku.


schopnýho automechanika hledam, zatim jsem nikoho nenašel, jestli nekoho znaš tak předem dík za kontakt.

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

No kdyby ti nevadilo, že by byl z Plzně. Tak bych o velice schopným motoráři věděl.

Uživatelský avatar
Kralik
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Příspěvek od Kralik »

Suny píše:No kdyby ti nevadilo, že by byl z Plzně. Tak bych o velice schopným motoráři věděl.
hele nevadilo, pokud je schopnej, sice to budu muset nalozit a odtáhnout, ale co se dá dělat. napiš mi kontakt a ja už se s nim domluvim.

Uživatelský avatar
Suny
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 268
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od Suny »

Kralik píše:
Suny píše:No kdyby ti nevadilo, že by byl z Plzně. Tak bych o velice schopným motoráři věděl.
hele nevadilo, pokud je schopnej, sice to budu muset nalozit a odtáhnout, ale co se dá dělat. napiš mi kontakt a ja už se s nim domluvim.
OK je to p. Johánek tel.: 775 915 853. Sídlí v Plzni na Slovanech. Jo a je to bývalý závodník :wink: .

Uživatelský avatar
Allstar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Allstar »

LeeBa píše:jo je to pist .... v lepsim pripade ... v horsim i dodrapanej blok... jo oteplilo se , kazdej cipuje a ladi remenicky ale nikdo to nedotahne do konce .. to uz je tento tyden druha G60 :o))
Není druhá ,ale třetí! :cry:

Uživatelský avatar
Allstar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov

Re: propálenej píst pomoooc

Příspěvek od Allstar »

Kralik píše:muj corrouš je nejspis kaput. jedu si a najednou hrozne ubral, za mnou hrozný dýmy, otevrel jsem haubnu všechno od oleje, když jsem ho odtáhl k známýmu tak mi rekl ze to je propalený píst ale ze si na to netroufá. takze vubec nevim co se da delat a hlavne neznam nikoho kdo by mi to opravil. neznate nekoho????
Pokud jsi běžný uživatel a neumíš si to opravit,kup si raději druhý motor.Ten i s méně zručným mechanikem,nebo kutilem za víkend vyměníš.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

lidi nestrašte.-(

Uživatelský avatar
Allstar
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 21
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Havířov

Příspěvek od Allstar »

KADEL píše:lidi nestrašte.-(
Jak nestrašte!?Aspoň se nedudem nudit.Tentokrát si za to můžu sám.
PS:Dobrá jízda,všechno zůstalo za mnou!

Uživatelský avatar
alisekm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 83
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Karlovy vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alisekm »

ještě že to mam ted nepojizdny aspon se nema co propalit :D
stavím průtahový speciál

Uživatelský avatar
jolik
Pilot
Pilot
Příspěvky: 861
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Ostravwa
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od jolik »

menší řemenička,dává moc vzduchu a paliva stejně,už by ste mohly dát hlavy dohromady a pořešit tento problém,už je vás tu dost s tímto problémem :idea: a mně by taky zajímalo jak se to řeší co nejjednodušeji. :wink:
K:tapecírunk GTI-EDITION 5dv.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

jolik píše:menší řemenička,dává moc vzduchu a paliva stejně,už by ste mohly dát hlavy dohromady a pořešit tento problém,už je vás tu dost s tímto problémem :idea: a mně by taky zajímalo jak se to řeší co nejjednodušeji. :wink:
No že by prave ten višší tlak paliva? :wink: :lol: proto se mení ten ventil ne akorád je prave problem že nejde zmeřit(treba jako u GIV) kolik to vstřikuje i když možna by to na mašine ve VW mohly seřídit ne?

Odpovědět

Zpět na „Technika“