Blow off na g60

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Re: Blow off na g60

Příspěvek od MvK »

Rybář píše:
MvK píše:A k čemu by si to tam chtěl? :D Dyť to neni turbo, ani kompresor, nic...
Jakej tlak by to mělo odpouštět? Leda tak z pneumatik... :) Lidi, neblázněte, tohle mi přijde jak ty nalepovací výdechy z benzinek... :roll:
Sorry,mel jsem na mysli 2.0 16V s turbem... A pak by mel asi Blow smysl ne...? Je to jen uvaha... Kolik by to tak vyslo tam nacpat turbo...?Co vse by se muselo upravit,atd...Dik
Pokud by si tam chtěl turbo, tak by to šlo udělat a určitě za rozumnější peníze než inzerujou soudruzi s NDR... Cena by mohla bejt tak třetinová...
Obrázek

Uživatelský avatar
Rybář
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Čurákov.....

Re: Blow off na g60

Příspěvek od Rybář »

MvK píše:
Rybář píše: Sorry,mel jsem na mysli 2.0 16V s turbem... A pak by mel asi Blow smysl ne...? Je to jen uvaha... Kolik by to tak vyslo tam nacpat turbo...?Co vse by se muselo upravit,atd...Dik
Pokud by si tam chtěl turbo, tak by to šlo udělat a určitě za rozumnější peníze než inzerujou soudruzi s NDR... Cena by mohla bejt tak třetinová...
Zhruba Kč... :?: 8O
Už mam zase VW-TDI...!!!

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Blow off na g60

Příspěvek od Majsha »

Rybář píše:
MvK píše:Pokud by si tam chtěl turbo, tak by to šlo udělat a určitě za rozumnější peníze než inzerujou soudruzi s NDR... Cena by mohla bejt tak třetinová...
Zhruba Kč... :?: 8O
Porad to ale i tak neni system "vezmem svarecku a flexu a za dve hodky je hotovo"
Celkem dost prace se sanim, vyfukem, taky by to chtelo jiny pisty pripadne upravit kompresi, jiny chip, nejaky cidla pro RJ a par dalsich

Odpovědět

Zpět na „Technika“