motor corrado G60- na predaj

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
ppmajko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 25.12.2007 10:08
Bydliště: SK Poprad

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od ppmajko »

motor by mal byt dnes predany,ide pon chlapik za 7500sk!!!
no neviem ako v cechah ale u nas sa to spravit da

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od KADEL »

ppmajko píše:motor by mal byt dnes predany,ide pon chlapik za 7500sk!!!
no neviem ako v cechah ale u nas sa to spravit da
tak to nech opravit a vydelas na tom balik udas ho potom tak kolem 10tis kč minimalne

Uživatelský avatar
ppmajko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 25.12.2007 10:08
Bydliště: SK Poprad

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od ppmajko »

KADEL píše:
ppmajko píše:motor by mal byt dnes predany,ide pon chlapik za 7500sk!!!
no neviem ako v cechah ale u nas sa to spravit da
tak to nech opravit a vydelas na tom balik udas ho potom tak kolem 10tis kč minimalne
mam v garazi iny projekt Peugeot 205 cabrio MI16 -mozno sa tam podari vtrepat turbo :)
s corradom som uz skoncil,predal som ho a len mi veci z neho zavadzaju v garazi,,,nemam vobec zaujem to niako opravovat len to pradat,,,ako som pisal kto pride skor berie
ps: nikoho som sa nepytal ci sa to da opravit alebo nie,,,chcem to predat!!!!!ci uz si to niekto opravi alebo nie to ma uz nezajima
vela zdaru chalani

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od Willdaa »

Pochop ze opravit se to neda...mi pripadas jak zaseknutej gramofon :roll: a novej snek z DE za 3000SK ukaz mi kde hned jich 5 vemu :lol:
jinak svarovanim se zabejvam a je to tak jak pisou kluci snek je z horcikovy slitiny a ta jak znamo varit nejde.
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
ppmajko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 25.12.2007 10:08
Bydliště: SK Poprad

PREDANE!!!!

Příspěvek od ppmajko »

PREDANE!!!!!

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od Majsha »

Willdaa píše:Pochop ze opravit se to neda...mi pripadas jak zaseknutej gramofon :roll: a novej snek z DE za 3000SK ukaz mi kde hned jich 5 vemu :lol:
jinak svarovanim se zabejvam a je to tak jak pisou kluci snek je z horcikovy slitiny a ta jak znamo varit nejde.
Opravim Te, snek varit jde. Ja mel dovareny 3 cm a jezdilo to v poradku dal. Ale prislo to tak uz z nemecka.

Uživatelský avatar
ppmajko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 25.12.2007 10:08
Bydliště: SK Poprad

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od ppmajko »

Majsha píše:
Willdaa píše:Pochop ze opravit se to neda...mi pripadas jak zaseknutej gramofon :roll: a novej snek z DE za 3000SK ukaz mi kde hned jich 5 vemu :lol:
jinak svarovanim se zabejvam a je to tak jak pisou kluci snek je z horcikovy slitiny a ta jak znamo varit nejde.
Opravim Te, snek varit jde. Ja mel dovareny 3 cm a jezdilo to v poradku dal. Ale prislo to tak uz z nemecka.
ved im to tu pisem ze sa to da a vsetci su jak gramofon ne ja!!!!
aspon jeden co sa trocha vizna,,,,neviem preco maju ti k....,napisane v profile EXPERT!!!

Uživatelský avatar
Podry11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever-Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od Podry11 »

Majsha píše:
Willdaa píše:Pochop ze opravit se to neda...mi pripadas jak zaseknutej gramofon :roll: a novej snek z DE za 3000SK ukaz mi kde hned jich 5 vemu :lol:
jinak svarovanim se zabejvam a je to tak jak pisou kluci snek je z horcikovy slitiny a ta jak znamo varit nejde.
Opravim Te, snek varit jde. Ja mel dovareny 3 cm a jezdilo to v poradku dal. Ale prislo to tak uz z nemecka.
tak v Německu je na to plno firem,které se zabývají výhradně Géčkama,ale chtěj za to strašný rance,nemá cenu to řešit stejně už je prodáno ;-)

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od Majsha »

ppmajko píše:
Majsha píše: Opravim Te, snek varit jde. Ja mel dovareny 3 cm a jezdilo to v poradku dal. Ale prislo to tak uz z nemecka.
ved im to tu pisem ze sa to da a vsetci su jak gramofon ne ja!!!!
aspon jeden co sa trocha vizna,,,,neviem preco maju ti k....,napisane v profile EXPERT!!!
Jenze ty nemuzes porad pochopit ze tady to nikdo neudela a za cenu opravy koupis aspon 3 dalsi, oni maji pravdu

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od Willdaa »

Majsha píše:
ppmajko píše: ved im to tu pisem ze sa to da a vsetci su jak gramofon ne ja!!!!
aspon jeden co sa trocha vizna,,,,neviem preco maju ti k....,napisane v profile EXPERT!!!
Jenze ty nemuzes porad pochopit ze tady to nikdo neudela a za cenu opravy koupis aspon 3 dalsi, oni maji pravdu
nech ho bejt na slovensku jde zrejme podle nej vsecko a zadarmo. :lol:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
ppmajko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 25.12.2007 10:08
Bydliště: SK Poprad

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od ppmajko »

Willdaa píše:
Majsha píše: Jenze ty nemuzes porad pochopit ze tady to nikdo neudela a za cenu opravy koupis aspon 3 dalsi, oni maji pravdu
nech ho bejt na slovensku jde zrejme podle nej vsecko a zadarmo. :lol:
ked mas znamich ide vsetko a skoro zadarmo,,,ja za to nemozem ze v CZ vas chcu zodrat aj z koze,,,ved ked si predstavis ten co s tym robi pre neho je to ako pre teba zut zuvacku :'
takze preco by za to bral nekrestanske peniaze,,,,skuste sa tam niekde informovat v zlievarni kovov ci vam to vedia urobyt,,a ne hladat co sa ako neda!!!!!!!

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od Willdaa »

ppmajko píše:
Willdaa píše: nech ho bejt na slovensku jde zrejme podle nej vsecko a zadarmo. :lol:
ked mas znamich ide vsetko a skoro zadarmo,,,ja za to nemozem ze v CZ vas chcu zodrat aj z koze,,,ved ked si predstavis ten co s tym robi pre neho je to ako pre teba zut zuvacku :'
takze preco by za to bral nekrestanske peniaze,,,,skuste sa tam niekde informovat v zlievarni kovov ci vam to vedia urobyt,,a ne hladat co sa ako neda!!!!!!!
1)fajn hned zejtra ti posilam sneka na svareni kdyz to umis zaridit zadarmo a umi to podle tebe kazdej :wink:
2)otec sefuje jedny z nejvyhlasenejsich svarecich skol v CR takze kontakty a ruzny podniky ktery se zabejvaj kovozpracovanim mam ale bohuzel nikdo to tady neumi jelikoz kdyby sis o tom neco precetl tak vis ze magneziovy slitiny se varej jen za urcitejch podminek musej bejt absolutne cisty a jenom nektery sltiny se daj varit protoze jakmile je ve slitine zinek tak svar ztraci pevnost a navar z toho uloupnes rukou. :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od Majsha »

ppmajko píše:
Willdaa píše: nech ho bejt na slovensku jde zrejme podle nej vsecko a zadarmo. :lol:
ked mas znamich ide vsetko a skoro zadarmo,,,ja za to nemozem ze v CZ vas chcu zodrat aj z koze,,,ved ked si predstavis ten co s tym robi pre neho je to ako pre teba zut zuvacku :'
takze preco by za to bral nekrestanske peniaze,,,,skuste sa tam niekde informovat v zlievarni kovov ci vam to vedia urobyt,,a ne hladat co sa ako neda!!!!!!!
Jenze on s tym nikdo bezne nerobi a repase NEPOSKOZENYHO kompresoru delaji vetsinou jen firmy a 20k+ to stoji asi proto ze u toho vyzvejka moooc zuvacek

Uživatelský avatar
ppmajko
Řidič
Řidič
Příspěvky: 52
Registrován: 25.12.2007 10:08
Bydliště: SK Poprad

Re: motor corrado G60- na predaj

Příspěvek od ppmajko »

dobre dobre chalani koncim tuto debatu,,,proste kto chce si najde sposob ako nato OK?! :idea:

Odpovědět

Zpět na „Technika“