Repase Gcka

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

a co ten rozvodak?neda se t onijak jinak nastavit?

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

KADEL píše:a co ten rozvodak?neda se t onijak jinak nastavit?
Da. O zub vedle a rozlitne se Ti Gcko. Naststi jsou tam sipecky, takze tentokrat soudruzi z NDR neudelali chybu...

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

bud sou tam sipky nebo primo zarezi na koleckachj .. jestli mas sipky ne tech vodicich pliskach tak si radsi sundej z vacky ten upevnovaci sroub a podivej se jestli sedi ta sipka s klinkem .. nekdy totiz jde s tim plechovym prstynkem na kterym je sipka otacet a pak si VEDLE !!

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Klucí nebylo by foto? ne e bych byl nemehlo ale tohle je dost draha sranda tak bych to nechtěl vykurvit...i když nevím kdy to budu dělat ale podle špinavejch hadic od oleje typuju co nejdříve...i když mi bylo tvrzeno že je po repasu...že y ty hadice neutřel..no nevím zkusím po rozvodech tlak a uvidí se

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

tlak nema s unikem oleje nic spolecnyho .. to sou dve ruzny veci a obe by mely byt v poradku...

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

špatne jsi mě pochopil jestli nejsou špatne gufera a pokud ano tak žadnej repas nebyl chnapeš.-) rozvody už mam hotovy takže mužu skusit kolik tlačí i když jen na dvojku bo bez značek se mi na hlavni jezdit nechce

Uživatelský avatar
Ttech-man-VW
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 18
Registrován: 24.02.2006 21:02

:-)

Příspěvek od Ttech-man-VW »

Klucíííí, tak mě v nejbližší době také čeká repase, mohl by sem někdo napsat (nebo hodit odkaz, kde se na to už nějakej corro-benjamínek ptal), co všechno se teda musí vyměnit? V nejlepším případě, kde to všechno seženu? (krom řemínku, ten už mám :D ).
Opravdu je jediné východisko hledat u našich západních sousedů??

Bojím se repase bojím, chystám se to svěřit jednomu staršímu pánovi, co má opravdu zlaté ruce, ale celý život dělá turba a čerpadla. Compressor prý ještě nedělal:-( Co si o tom myslíte, přes turba je fakt kapacita:-)

kuju za rady a názory... :wink:

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

muze byt na turba kapacita jako blazen ale tohle nema funkcne s turbem nic spolecneho ... ...
vse najdes tady na webu ale par rad
rozdelej ho (opatrne a s rozmyslenim) a mrkni jestli nejni nijak mechanicky poskozeny (vylamany atd) ,jestli ma cenu vubec do toho jit ..
gufera sezenes v CR, Reminek mas , na loziska se vykasli pokud naky vylozene nedrhne,

chtelo by to vydet.. mozna bude doskrabany tak vyteflonovat a pak vymazat tukem ..

rikam .. hledej tu na webu..

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Tak dneska jsem konečne dal řemen na komp a jel jsem to projet ....
zhruba při 4tisicích otaček měřeno......nejvišší hodnota 1520 jednotek něčeho.....podle tabuky bych měl bej někde mezi 0,4-0,6bar
Víc to nechci točit zatím nehlede na to že mam asi jeden silemblok urvanej něco se tam děje:-) A otázka zní při tech otačkach je to realne měření? a jak je na tom kompresor v tomhle tlaku

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

LeeBa píše:muze byt na turba kapacita jako blazen ale tohle nema funkcne s turbem nic spolecneho ... ...
vse najdes tady na webu ale par rad
rozdelej ho (opatrne a s rozmyslenim) a mrkni jestli nejni nijak mechanicky poskozeny (vylamany atd) ,jestli ma cenu vubec do toho jit ..
gufera sezenes v CR, Reminek mas , na loziska se vykasli pokud naky vylozene nedrhne,

chtelo by to vydet.. mozna bude doskrabany tak vyteflonovat a pak vymazat tukem ..

rikam .. hledej tu na webu..
Vyteflonovat jak ? A jakym tukem to mazes ?

Jo a jeste miprosim napis ten navod s tim pal. PC aby mi to ukazovalo tlak a kolik by to melo ukazovat.

KADEL
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1571
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice v Čechách
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KADEL »

Majsha píše:
LeeBa píše:muze byt na turba kapacita jako blazen ale tohle nema funkcne s turbem nic spolecneho ... ...
vse najdes tady na webu ale par rad
rozdelej ho (opatrne a s rozmyslenim) a mrkni jestli nejni nijak mechanicky poskozeny (vylamany atd) ,jestli ma cenu vubec do toho jit ..
gufera sezenes v CR, Reminek mas , na loziska se vykasli pokud naky vylozene nedrhne,

chtelo by to vydet.. mozna bude doskrabany tak vyteflonovat a pak vymazat tukem ..

rikam .. hledej tu na webu..
Vyteflonovat jak ? A jakym tukem to mazes ?

Jo a jeste miprosim napis ten navod s tim pal. PC aby mi to ukazovalo tlak a kolik by to melo ukazovat.
http://www.karasek.wz.cz/" target="_blank tady je navod

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Jj dik. To neni o tvym aute, ze ne ?

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Mám tam radio Sony na MD, vpředu v palubce mám malý basáky, ve dveřích nějaké středobasy. Vzadu byly nějaké třípásmové reproduktory. Já tam přidal zesik Pioneer 2x50W a na ten jsem pověsil basák. Měl by mít 300W a má průměr 32cm. Hraje do 2000Hz ale udělal jsem mu výhybku do 150Hz a musim říct,že mu to velice pomohlo. Dále mám basovou tubu která s tím dost hejbe. Je to fakt super.Ted jsem pridal ještě chip a menší rěmenicu ke komprsoru.


Ten borec je nejaky zajimavy tele :lol:

Uživatelský avatar
Karel_357
Řidič
Řidič
Příspěvky: 108
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Namest nad Oslavou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karel_357 »

No tak mi rekni proc sem takovy tele!! :o
VW Passat 1.9TDI 85kw

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Karel_357 píše:No tak mi rekni proc sem takovy tele!! :o
A kua ! :lol:

Nemyslel jsem to uplne doslova :wink: Docela se mi libil ten popis hudby, takovej spravne "tuzerskej" ale jinak nic proti :)

Viko mas vylesteny pekne. Nezajde to casem ?

Odpovědět

Zpět na „Technika“