Prosim o radu ohledne koupe Corra

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
Smash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od Smash »

Ahoj, chtel bych se zeptat co si myslite o cene Corra s nasledujicim popisem:

Corrado s ofic. predelanim na 1.9TDI, novy lak fial. metla, polokozene sedacky, zanovni 16" ALU.

Cena 100.000czk


:?: :?: :?: Dik

Uživatelský avatar
Envio
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1385
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Pilsen
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od Envio »

Chtělo by to více info a foto.. :wink:

Uživatelský avatar
Smash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od Smash »

Vic info prave bohuzel nemam, ale premyslim, zda-li ma smysl se na nej jet podivat, prodavajici je ode mne asi 250km :(

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od Willdaa »

Od toho bych dal pracky pryc uz jenom podle toho ze oficialne v tom ma TDI :lol: :lol:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
BigYoeKing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od BigYoeKing »

boze TDI v corru za to bych vrazdil...ale legalni to tam neni na 100000% takze ruce pryc...pokud chces corro tak nemecko a bez zasahu takovejhle kazisvetu :)

Uživatelský avatar
Smash
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 3
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od Smash »

Takze oficialni prestavby se nedelali? Uz jsem o tom slysel drive, ale jistej si tim tedy nejsem...

Uživatelský avatar
BigYoeKing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od BigYoeKing »

urcite ne...u vw muzes menit motory jen co se do tech aut davaly seriove a jeste je to omezeny vykonem...a do corra tdi nedavali....

Uživatelský avatar
Lukas-TDI
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 284
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sušice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od Lukas-TDI »

BigYoeKing píše:urcite ne...u vw muzes menit motory jen co se do tech aut davaly seriove a jeste je to omezeny vykonem...a do corra tdi nedavali....
no za 1 vubec bych to corro nebral je to des TDI v corradu
a za 2 přestavba jde s benzinu na TDI ale je stim starost ale ofic to jde!!! už jsem takhle par vw řešil žen jsem s benzinu delal naftu !!!!

Uživatelský avatar
Willdaa
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3608
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od Willdaa »

Kuki píše:
BigYoeKing píše:urcite ne...u vw muzes menit motory jen co se do tech aut davaly seriove a jeste je to omezeny vykonem...a do corra tdi nedavali....
no za 1 vubec bych to corro nebral je to des TDI v corradu
a za 2 přestavba jde s benzinu na TDI ale je stim starost ale ofic to jde!!! už jsem takhle par vw řešil žen jsem s benzinu delal naftu !!!!
no jo ale tohle jde u modelu VW kam se TDI montovaly seriove...do corrada se nedavala zadna nafta seriove takze to tam asi tezko oficialne nechas zapsat :wink:
Golf zwei mit G-lader , Golf III Europe 100kW TDI AHF a Scirocco Mk. I VR6 ITB
Obrázek

Uživatelský avatar
Podry11
Řidič
Řidič
Příspěvky: 103
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Sever-Děčín
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od Podry11 »

A Hlavně to má určitě B5kovej předek :evil:

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od Maslo23 »


Uživatelský avatar
krromm
Řidič
Řidič
Příspěvky: 95
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vimperk, jižní čechy

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od krromm »

Smash píše:Ahoj, chtel bych se zeptat co si myslite o cene Corra s nasledujicim popisem:

Corrado s ofic. predelanim na 1.9TDI, novy lak fial. metla, polokozene sedacky, zanovni 16" ALU.

Cena 100.000czk


:?: :?: :?: Dik
Ty jo nevahej a rychle kup to žlutý corro. Podle inzeratu hodne dobra koupě. Ale pro jistotu vem s sebou nkoho, kdo o tom něco ví :wink:

Uživatelský avatar
ryba79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrást
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od ryba79 »

takže, aby se věci dostali na správnou mez.....jelikož jsem do corra osobně chtěl nabastlit TDI, zjistil jsem, že to ofic v ČR nejde. Jak již bylo výše psáno, jde pouze montovat motory, které se do daného typu vozu montují při výrobě. Tudíž je to do Coora nemožný. Další věc je, pokud to Corro TDI je z Chomutova, tak je to ofic, jelikož ta přestavba byla dělaná v Německu, tudíž je to ošéfovaný rovnou z VW. Ale co vím, tak takovéhle Corra v ČR jezdí snad jen 2ks. Tohle z CV je modrý.

Uživatelský avatar
BigYoeKing
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 413
Registrován: 24.02.2006 21:02

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od BigYoeKing »

ryba79 píše:takže, aby se věci dostali na správnou mez.....jelikož jsem do corra osobně chtěl nabastlit TDI, zjistil jsem, že to ofic v ČR nejde. Jak již bylo výše psáno, jde pouze montovat motory, které se do daného typu vozu montují při výrobě. Tudíž je to do Coora nemožný. Další věc je, pokud to Corro TDI je z Chomutova, tak je to ofic, jelikož ta přestavba byla dělaná v Německu, tudíž je to ošéfovaný rovnou z VW. Ale co vím, tak takovéhle Corra v ČR jezdí snad jen 2ks. Tohle z CV je modrý.
dobre v nemecku maj taky psany vr6ky ve vsem moznym a legalne ale tady to nejde...proste nevyplnej technicak...

Uživatelský avatar
ryba79
Řidič
Řidič
Příspěvky: 137
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Chrást
Kontaktovat uživatele:

Re: Prosim o radu ohledne koupe Corra

Příspěvek od ryba79 »

BigYoeKing píše:
ryba79 píše:takže, aby se věci dostali na správnou mez.....jelikož jsem do corra osobně chtěl nabastlit TDI, zjistil jsem, že to ofic v ČR nejde. Jak již bylo výše psáno, jde pouze montovat motory, které se do daného typu vozu montují při výrobě. Tudíž je to do Coora nemožný. Další věc je, pokud to Corro TDI je z Chomutova, tak je to ofic, jelikož ta přestavba byla dělaná v Německu, tudíž je to ošéfovaný rovnou z VW. Ale co vím, tak takovéhle Corra v ČR jezdí snad jen 2ks. Tohle z CV je modrý.
dobre v nemecku maj taky psany vr6ky ve vsem moznym a legalne ale tady to nejde...proste nevyplnej technicak...
jenže když už to takhle ofic z Němec koupíš, tak to tady taky přihlásíš.

Odpovědět

Zpět na „Technika“