2 otazky prosim

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »


Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Hezky, ale jako nachapu. Samy normy a jiny volovinky. Myslim se na to vyseru a naleju tam olej kterej do toho doporucuje vyrobce a je to :?

Uživatelský avatar
Laďa
Pilot
Pilot
Příspěvky: 823
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Blansko

Příspěvek od Laďa »

Majsha píše:
Hezky, ale jako nachapu. Samy normy a jiny volovinky. Myslim se na to vyseru a naleju tam olej kterej do toho doporucuje vyrobce a je to :?
jejda co je na tom k nepochopeni.....to je hlavně na vysvětlení z toho pochopíš že jak se oleje rozdělují, jaký je v nich rozdíl i ve značkách viz ty otázky atd....

koukni jakou specifikaci (třídu, normu) oleje kterou pedepisuje výrobce tvého auta no a pak tam můžeš dát každý olej který bude splňovat tuto normu :wink:
také nejdražší neznamená nejlepší, spíše stejný jak ten levnější jen si přilatíš více za značku....ale zas se nebavím o olejích v kaufu 5l za 3 stovky

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Příspěvek od Majsha »

Laďa píše:
Majsha píše: Hezky, ale jako nachapu. Samy normy a jiny volovinky. Myslim se na to vyseru a naleju tam olej kterej do toho doporucuje vyrobce a je to :?
jejda co je na tom k nepochopeni.....to je hlavně na vysvětlení z toho pochopíš že jak se oleje rozdělují, jaký je v nich rozdíl i ve značkách viz ty otázky atd....

koukni jakou specifikaci (třídu, normu) oleje kterou pedepisuje výrobce tvého auta no a pak tam můžeš dát každý olej který bude splňovat tuto normu :wink:
také nejdražší neznamená nejlepší, spíše stejný jak ten levnější jen si přilatíš více za značku....ale zas se nebavím o olejích v kaufu 5l za 3 stovky
Radsi uz nic nerikam, je to stejne zbytecny... :roll:

Uživatelský avatar
Hydrant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný

Re: 2 otazky prosim

Příspěvek od Hydrant »

Ahoj zajimala by me ta redukce pro olejovy chladic... Mam motor 1,9TDI pujde mi tam? a pokud ano, ma v sobe termostat?

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: 2 otazky prosim

Příspěvek od bartpt »

tak oživením tohoto tématu se mi aspoň chvilku zlepšila nálada.. :)

jinak ten termostat bývá v té přírubě a mám zato že otvírá při 80°C .Jen pro TDI dělají chladiče o něco větší..

Uživatelský avatar
Hydrant
Řidič
Řidič
Příspěvky: 66
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slaný

Re: 2 otazky prosim

Příspěvek od Hydrant »

jasny, ale ja potrebuju tu redukci? tudiz mi zajima zda ma nekdo tuhle redukci k prodeji nebo nekdo nejakou zkusenost s montazi...

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re:

Příspěvek od David R32 »

jolik píše:Ta 2.otázka, to Ti poradil kdo? Když jezdím rychle řadím od 6200 do 6500 kde mám omezovák a to nemám sportovní motor,tak uG60ky je 5000 divný :?
Přijde mi na G60 co se týče dosažení max krouťáku 5000 ot/min dostatečnejch aspoň minimalizuje riziko že bude jako mnozí jiní neustále repasovat motor potom Gčko potom zase motor potom zase Gčko potom zase motor potom zase Gčko potom zase motor potom zase Gčko potom zase motor potom zase Gčko potom zase motor potom zase Gčko potom zase motor potom zase Gčko potom zase motor potom zase Gčko potom zase motor :mrgreen: To potom člověk u každý G60ky co je na prodej čte "Gčko a motor po repasi" :roll: Nikde není řečeno že to nemůže občas dál točit do vyšších :wink: Na motorce jsem to měl nastavený na 10000 ot/min a taky jsem to mnohdy tahal až na 13000 ot/min...

Odpovědět

Zpět na „Technika“