Dva výfuky na corru

Rady, problémy a různé vychytávky

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
US_Rangers
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2008 10:34
Bydliště: Razice (Teplice v Čechách)
Kontaktovat uživatele:

Dva výfuky na corru

Příspěvek od US_Rangers »

Zdravím. Nevíte někdo jak udělat ten druhý výfuk na corru? Vůbec o tom nemám představu, protože tam není místo na to vůbec a pak proto, že ma DTM výfuk ovál a ten je dlouhý, takže vlastně to je pořád na tom prostoru, ale viděl jsem už spoustu corr a hodně z nich má DTM koncovky s dvěma výfukama, ale zda ten druhý neměli jako imitaci, tak to už nevím, ale je to jedna z věcí, kterou bych chtěl zrealizovat a aby měl svou funkčnost i ten druhý a ne jako imitaci. Jestli někdo dva výguky máte avyřešili jste to, tak prosim radu písněte sem. Díky moc US_Rangers :roll:

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: Dva výfuky na corru

Příspěvek od Majsha »

US_Rangers píše:Zdravím. Nevíte někdo jak udělat ten druhý výfuk na corru? Vůbec o tom nemám představu, protože tam není místo na to vůbec a pak proto, že ma DTM výfuk ovál a ten je dlouhý, takže vlastně to je pořád na tom prostoru, ale viděl jsem už spoustu corr a hodně z nich má DTM koncovky s dvěma výfukama, ale zda ten druhý neměli jako imitaci, tak to už nevím, ale je to jedna z věcí, kterou bych chtěl zrealizovat a aby měl svou funkčnost i ten druhý a ne jako imitaci. Jestli někdo dva výguky máte avyřešili jste to, tak prosim radu písněte sem. Díky moc US_Rangers :roll:
Umim udelat.

Uživatelský avatar
xmouse
Řidič
Řidič
Příspěvky: 109
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva výfuky na corru

Příspěvek od xmouse »

US_Rangers píše:Zdravím. Nevíte někdo jak udělat ten druhý výfuk na corru? Vůbec o tom nemám představu, protože tam není místo na to vůbec a pak proto, že ma DTM výfuk ovál a ten je dlouhý, takže vlastně to je pořád na tom prostoru, ale viděl jsem už spoustu corr a hodně z nich má DTM koncovky s dvěma výfukama, ale zda ten druhý neměli jako imitaci, tak to už nevím, ale je to jedna z věcí, kterou bych chtěl zrealizovat a aby měl svou funkčnost i ten druhý a ne jako imitaci. Jestli někdo dva výguky máte avyřešili jste to, tak prosim radu písněte sem. Díky moc US_Rangers :roll:
da se dodat, ale je to drahe :)
Dovoz, výroba a prodej dílů na motory 1.8L 8V G 60
http://www.g60.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
US_Rangers
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2008 10:34
Bydliště: Razice (Teplice v Čechách)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva výfuky na corru

Příspěvek od US_Rangers »

Majsha píše:
US_Rangers píše:Zdravím. Nevíte někdo jak udělat ten druhý výfuk na corru? Vůbec o tom nemám představu, protože tam není místo na to vůbec a pak proto, že ma DTM výfuk ovál a ten je dlouhý, takže vlastně to je pořád na tom prostoru, ale viděl jsem už spoustu corr a hodně z nich má DTM koncovky s dvěma výfukama, ale zda ten druhý neměli jako imitaci, tak to už nevím, ale je to jedna z věcí, kterou bych chtěl zrealizovat a aby měl svou funkčnost i ten druhý a ne jako imitaci. Jestli někdo dva výguky máte avyřešili jste to, tak prosim radu písněte sem. Díky moc US_Rangers :roll:
Umim udelat.
A jak by to bylo cenově? Jsi moc daleko pro mě, tak jestli by po SZ šlo poradit. Byl bych ti moc vděčen. Nějak mám tušení, ale nejsem si jist. Dík

Uživatelský avatar
janesi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Banska Bela,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva výfuky na corru

Příspěvek od janesi »

skoc za chalanmi z laityngu a oni ti spravia aky chces ja mam ties ale robil som si ho sam najlepsie ked kupis vyfuk s dvomi koncovkami a jednu vetvu odrezes a potiahnes na druhu stranu
Přílohy
640faebb15.jpg

Uživatelský avatar
US_Rangers
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2008 10:34
Bydliště: Razice (Teplice v Čechách)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva výfuky na corru

Příspěvek od US_Rangers »

janesi píše:skoc za chalanmi z laityngu a oni ti spravia aky chces ja mam ties ale robil som si ho sam najlepsie ked kupis vyfuk s dvomi koncovkami a jednu vetvu odrezes a potiahnes na druhu stranu
Já vím, jak to myslíš, ale mě jde hlavně o místo pod autem, protože já tam mám také oválnou koncovku DTM ještě k tomu, ale tady jde o to, že mezi nárazníkem a nádrží je malé místo. Právě, že nevím jak tam dát další koncovku DTM oválnou a navíc v tom malým prostoru mít koleno, které povede podél nádrže, což se mi zdá celkem o hubu. Moc by mi poradila jen jak to máte, ten kdo má ty vda výfuky, jak to vypada zespoda, abych věděl, jak to popřípadě máte řešený. Moc by mi to pomohlo, tak jestli někdo má zrovna autí nad kanálem jako já(nikomu to nepřeji), tak bych moc vděčen za fotečku, kde by bylo vidět nějak trochu rozumně, jak je to řešené. Zatím díky moc

Uživatelský avatar
US_Rangers
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 36
Registrován: 28.02.2008 10:34
Bydliště: Razice (Teplice v Čechách)
Kontaktovat uživatele:

Re: Dva výfuky na corru

Příspěvek od US_Rangers »

US_Rangers píše:
janesi píše:skoc za chalanmi z laityngu a oni ti spravia aky chces ja mam ties ale robil som si ho sam najlepsie ked kupis vyfuk s dvomi koncovkami a jednu vetvu odrezes a potiahnes na druhu stranu
Já vím, jak to myslíš, ale mě jde hlavně o místo pod autem, protože já tam mám také oválnou koncovku DTM ještě k tomu, ale tady jde o to, že mezi nárazníkem a nádrží je malé místo. Právě, že nevím jak tam dát další koncovku DTM oválnou a navíc v tom malým prostoru mít koleno, které povede podél nádrže, což se mi zdá celkem o hubu. Moc by mi poradila jen jak to máte, ten kdo má ty vda výfuky, jak to vypada zespoda, abych věděl, jak to popřípadě máte řešený. Moc by mi to pomohlo, tak jestli někdo má zrovna autí nad kanálem jako já(nikomu to nepřeji), tak bych moc vděčen za fotečku, kde by bylo vidět nějak trochu rozumně, jak je to řešené. Zatím díky moc
Nikdo nic neví? Help me, pls :(

Odpovědět

Zpět na „Technika“