New Scirocco

Fotky coroušu, Fotky našich mazlu a fotky z ulic, zajímavé odkazy

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
zaskar
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 28.10.2008 11:21
Bydliště: praha

New Scirocco

Příspěvek od zaskar »

Tak jsem se dneska posadil do nového scirocca. Dle mého názoru inženýři z VW moc nepřemýšleli a prostě udělali corrado současnosti. Osobně se mi to moc líbí. Otázka je jasná. Zkoušel jste již někdo svezení a případně s jakým motorem?
VW Passat Variant Highline 2,0 TDI 4motion R-line 155 kW 430 Nm by Motorpower
VW Golf Variant R-line
VW Scirocco R 235 kW 431 Nm by Motorpower - prodáno
VW Corrado Turbo (staví se)

Uživatelský avatar
janesi
Řidič
Řidič
Příspěvky: 118
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Banska Bela,SK
Kontaktovat uživatele:

Re: New Scirocco

Příspěvek od janesi »

ja som sedel teraz tiez v scirocco od alpine firmy velmi pekne auticko široke len skoda ze som nemal kedy sa ist zviest mozno nabuduce inak fakt pekne
Přílohy
13062009612.jpg
P1010046.JPG
13062009596.jpg
13062009600.jpg

Uživatelský avatar
zaskar
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 28.10.2008 11:21
Bydliště: praha

Re: New Scirocco

Příspěvek od zaskar »

Já se obávám, že tak jak to vypadá na těch fotkách to dopadne u mě doma. Akorát budu asi prase a scirocco bude v dieslu :oops:
VW Passat Variant Highline 2,0 TDI 4motion R-line 155 kW 430 Nm by Motorpower
VW Golf Variant R-line
VW Scirocco R 235 kW 431 Nm by Motorpower - prodáno
VW Corrado Turbo (staví se)

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: New Scirocco

Příspěvek od David R32 »

zaskar píše:Tak jsem se dneska posadil do nového scirocca. Dle mého názoru inženýři z VW moc nepřemýšleli a prostě udělali corrado současnosti. Osobně se mi to moc líbí. Otázka je jasná. Zkoušel jste již někdo svezení a případně s jakým motorem?
Jakože není to starý dobrý hranatý Corro :? ale v tý správný barvě a s pořádnejma kolama to má šťávu :gun:
Přílohy
SCpr.jpg

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: New Scirocco

Příspěvek od David R32 »

má sqělej zadek :mrgreen:
Přílohy
SCza.jpg

Uživatelský avatar
šedivák
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 16.09.2008 08:57
Bydliště: 440 01

Re: New Scirocco

Příspěvek od šedivák »

Auto je to hezký, o tom žádná :-)
Ale já jen doufám, že se soudruzi nerozhodnou oživit i Corrado...tim pádem by ztratilo svoji jedinečnost. No,snad k tomu nedojde...
1994 VW Corrado 2,9 VR6
1998 VW Passat Variant 1,9 TDI AFN
2012 VW Passat Variant 2.0 TDI CFGB

Uživatelský avatar
TMiky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 352
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: New Scirocco

Příspěvek od TMiky »

Sedel jsem v New Sciroccu, jel jsem v New Sciroccu...

Kombinace 2.0TSI 147kW DSG s podvozkem DCC (adaptivní regulace podvozku) je podle me dost slusna zalezitost.
Ale i slabsi motorizace 1.4TSI 90kw, resp. 118kW si najde 100% sve zakazniky, zvlast teda motor se 118kW.

Podvozek New Scirocca, kde v zadu je rozchod kol sirsi nez ve predu, je v serpentynach pri rychle jizde jako doma.
Fakt jsem mel pocit, jak kdybych ridil motokaru... Mel jsem kdysi Hondu CRX asi 2 roky... to je fakt motokara, hodne nizky a dost siroky, rychly auto, ktery se nenaklani... a jako Scirocco mi ji dost v tomhle ohledu pripomina...

Jediny, co mi u Scirocca vyslovene chybi (ale vlastne u vsech dnesnich aut), je takova ta sportovni syrovost, kterou clovek jeste zazival napr. u Corrada... nebo taky ve 205GTi, kterou jsem taky mel asi 3 roky... a taky v tom CRXu... ale to je proste dany vyvojem techniky a zvysujicim se durazem na bezpecnost provozu vozidel a tim zvysujici se pocet elektronickych systemu... ale i ty muzou nekdy delat radost.. treba prave DCC je toho podle me dukazem...

;)
TMiky
------------------------------
Porsche Česká Republika s.r.o.
Záruky
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
http://www.porsche.co.cz
------------------------------

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: New Scirocco

Příspěvek od David R32 »

TMiky píše:Sedel jsem v New Sciroccu, jel jsem v New Sciroccu...

Kombinace 2.0TSI 147kW DSG s podvozkem DCC (adaptivní regulace podvozku) je podle me dost slusna zalezitost.
Ale i slabsi motorizace 1.4TSI 90kw, resp. 118kW si najde 100% sve zakazniky, zvlast teda motor se 118kW.

Podvozek New Scirocca, kde v zadu je rozchod kol sirsi nez ve predu, je v serpentynach pri rychle jizde jako doma.
Fakt jsem mel pocit, jak kdybych ridil motokaru... Mel jsem kdysi Hondu CRX asi 2 roky... to je fakt motokara, hodne nizky a dost siroky, rychly auto, ktery se nenaklani... a jako Scirocco mi ji dost v tomhle ohledu pripomina...

Jediny, co mi u Scirocca vyslovene chybi (ale vlastne u vsech dnesnich aut), je takova ta sportovni syrovost, kterou clovek jeste zazival napr. u Corrada... nebo taky ve 205GTi, kterou jsem taky mel asi 3 roky... a taky v tom CRXu... ale to je proste dany vyvojem techniky a zvysujicim se durazem na bezpecnost provozu vozidel a tim zvysujici se pocet elektronickych systemu... ale i ty muzou nekdy delat radost.. treba prave DCC je toho podle me dukazem...

;)
Jestli ti jakože chybí "ta sportovní syrovost" tak budu prodávat Imprezu s 290 PS a ta je syrová dostatečně :twisted:

Uživatelský avatar
TMiky
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 352
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: New Scirocco

Příspěvek od TMiky »

DaveVR6 píše:
TMiky píše:Sedel jsem v New Sciroccu, jel jsem v New Sciroccu...

Kombinace 2.0TSI 147kW DSG s podvozkem DCC (adaptivní regulace podvozku) je podle me dost slusna zalezitost.
Ale i slabsi motorizace 1.4TSI 90kw, resp. 118kW si najde 100% sve zakazniky, zvlast teda motor se 118kW.

Podvozek New Scirocca, kde v zadu je rozchod kol sirsi nez ve predu, je v serpentynach pri rychle jizde jako doma.
Fakt jsem mel pocit, jak kdybych ridil motokaru... Mel jsem kdysi Hondu CRX asi 2 roky... to je fakt motokara, hodne nizky a dost siroky, rychly auto, ktery se nenaklani... a jako Scirocco mi ji dost v tomhle ohledu pripomina...

Jediny, co mi u Scirocca vyslovene chybi (ale vlastne u vsech dnesnich aut), je takova ta sportovni syrovost, kterou clovek jeste zazival napr. u Corrada... nebo taky ve 205GTi, kterou jsem taky mel asi 3 roky... a taky v tom CRXu... ale to je proste dany vyvojem techniky a zvysujicim se durazem na bezpecnost provozu vozidel a tim zvysujici se pocet elektronickych systemu... ale i ty muzou nekdy delat radost.. treba prave DCC je toho podle me dukazem...

;)
Jestli ti jakože chybí "ta sportovní syrovost" tak budu prodávat Imprezu s 290 PS a ta je syrová dostatečně :twisted:
Jakej je to rocnik?
TMiky
------------------------------
Porsche Česká Republika s.r.o.
Záruky
Radlická 740/113d
158 00 Praha 5
http://www.porsche.co.cz
------------------------------

Uživatelský avatar
David R32
Profík
Profík
Příspěvky: 1183
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: v zimě u krbu... v létě u vody...
Kontaktovat uživatele:

Re: New Scirocco

Příspěvek od David R32 »

TMiky píše:
DaveVR6 píše: Jestli ti jakože chybí "ta sportovní syrovost" tak budu prodávat Imprezu s 290 PS a ta je syrová dostatečně :twisted:
Jakej je to rocnik?
:arrow: 2002
Přílohy
My Reza.jpg

Odpovědět

Zpět na „Zábava“