TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Fotky coroušu, Fotky našich mazlu a fotky z ulic, zajímavé odkazy

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od bartpt »

MoniCA píše:Mě z vás klepne :lol: mějte se pěkně o vékendu, papa
tobě taky a šťastný nový výlet.

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od Majsha »

Jen asfaltu a vytlumeni bylo kolem 60 kilo 8)

Uživatelský avatar
davusvr6
Závodník
Závodník
Příspěvky: 528
Registrován: 24.12.2008 19:46
Bydliště: BRNO
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od davusvr6 »

MoniCA píše:
bartpt píše:Tak nejezdi přes celou republiku a kup to od Leeby.Lak si doladíš a motor G60 16V taky pojede pěkně.. :wink:

Ale jinak chápu tvoje rozhořčení.Něco podobného se mi stalo,když jsem chtěl koupit Audi. :evil:
No jelikož jsem zkoušela 4 vál i 6ti vál...(i 12ti válec-ikdyž od BMW M5) ...tak nechci G60 ani 2.0, víš... Chci pěkně šestihrnek,ať to maže..teď mám 4válečka...a chci pěkně origo 2.9 VR6 8)
HOLKA NESTAČÍM KOUKAT NA TVŮJ STYL.FANDÍM A DOUFÁM ŽE KOUPÍŠ DOBREJ KOUSEK ALE RADŠI KUP 2.8 VR6 8) JEDE TAKY DOBŘE

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od bartpt »

jenže to do Corrada dávali jen do US verze.

Uživatelský avatar
MoniCA
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 35
Registrován: 03.08.2009 14:28
Bydliště: Brno

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od MoniCA »

davusvr6 píše:
MoniCA píše: No jelikož jsem zkoušela 4 vál i 6ti vál...(i 12ti válec-ikdyž od BMW M5) ...tak nechci G60 ani 2.0, víš... Chci pěkně šestihrnek,ať to maže..teď mám 4válečka...a chci pěkně origo 2.9 VR6 8)
HOLKA NESTAČÍM KOUKAT NA TVŮJ STYL.FANDÍM A DOUFÁM ŽE KOUPÍŠ DOBREJ KOUSEK ALE RADŠI KUP 2.8 VR6 8) JEDE TAKY DOBŘE
Tož já scu pěkně 2.9 :o) když už, tak s tímto motorem, 2.8 si tam může dát každej(pokud to umí) z Golfáča a tak...mě se líbí, že je to atipický to 2.9 a navíc to má o 10 koníků víc :) Ale MOC DĚKUJU, HLEDÁM DENNĚ...

Uživatelský avatar
spilner
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od spilner »

Když sme u toho corrada z liberce, neviděl někdo na vlastní kukadla tohle?

http://www.annonce.cz/detail/Volkswagen ... WQU3X.html" onclick="window.open(this.href);return false;

popř. existuje člověk z okolí Liberce kterej by mi to zkouknul předem?

Uživatelský avatar
oldskull
Závodník
Závodník
Příspěvky: 601
Registrován: 17.02.2009 22:37
Bydliště: Brno - Bronx :-) Kroměříž :-(
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od oldskull »

spilner píše:Když sme u toho corrada z liberce, neviděl někdo na vlastní kukadla tohle?

http://www.annonce.cz/detail/Volkswagen ... WQU3X.html" onclick="window.open(this.href);return false;

popř. existuje člověk z okolí Liberce kterej by mi to zkouknul předem?
nazivo sem ho nevidel , ale dat 35 000,- + cca 15 000,- za novy G + 10 000,- prepis , tak ses na 60 000,- to bych si raci este 10 000,- pridal a vzal bych to Kucovo a mel bych krasny auto a bez dalsich zbytecnejch investic
VW Corrado G60 >>>> http://oldskull.galerie.cz/" onclick="window.open(this.href);return false;
VW Corrado G60 >>>> http://www.corrado-database.nl/index.ph ... do&id=5276" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
spilner
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od spilner »

oldskull píše:
spilner píše:Když sme u toho corrada z liberce, neviděl někdo na vlastní kukadla tohle?

http://www.annonce.cz/detail/Volkswagen ... WQU3X.html" onclick="window.open(this.href);return false;

popř. existuje člověk z okolí Liberce kterej by mi to zkouknul předem?
nazivo sem ho nevidel , ale dat 35 000,- + cca 15 000,- za novy G + 10 000,- prepis , tak ses na 60 000,- to bych si raci este 10 000,- pridal a vzal bych to Kucovo a mel bych krasny auto a bez dalsich zbytecnejch investic

No borec tvrdí, že ho má půl roku takže ekodaň by měla být placená, s kompresorem za 12 000,-, když ještě 5 000,- sleví tak by se za 42tis. možná vyplatilo...
(rád bych totiž šel do týhle žlutý)

..neznáš minulost auta nebo jakej na tebe dělalo dojem, díky!

Uživatelský avatar
dawez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 26.01.2008 20:40
Bydliště: jablonec nad nisou

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od dawez »

Tak tohle žlutý corro znám docela dobře,kámoš ho tomudle klukovi prodal nějak v unoru,eko se platilo.
Nevim jak vypadá ted protože ty fotky co tam má sem ještě fotil já když se prodávalo,ale co si pamatuju
tak tam byli řidičovy dveře v bídným stavu,tuším vůle v řízení a ty kola co tam má na tý fotce tak dost házely.
Vim že tam ještě blblo nějak MFA ale to už si přesne nepamatuju,jinak okýnka měli ješte švihadla.
Divím se že Géčko je K.O. protože bylo v dobrym stavu,záleží jak se o to staral nevim.
Třeba ty věci co jsem tu psal už sou v poho.No jestli máš o něj zájem tak si určitě vyžádej aktuální foto. 8)

Uživatelský avatar
spilner
Řidič
Řidič
Příspěvky: 69
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Žďár nad Sázavou
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od spilner »

dawez píše:Tak tohle žlutý corro znám docela dobře,kámoš ho tomudle klukovi prodal nějak v unoru,eko se platilo.
Nevim jak vypadá ted protože ty fotky co tam má sem ještě fotil já když se prodávalo,ale co si pamatuju
tak tam byli řidičovy dveře v bídným stavu,tuším vůle v řízení a ty kola co tam má na tý fotce tak dost házely.
Vim že tam ještě blblo nějak MFA ale to už si přesne nepamatuju,jinak okýnka měli ješte švihadla.
Divím se že Géčko je K.O. protože bylo v dobrym stavu,záleží jak se o to staral nevim.
Třeba ty věci co jsem tu psal už sou v poho.No jestli máš o něj zájem tak si určitě vyžádej aktuální foto. 8)

Moc díky, dám si pozor...

Maslo23
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1549
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: pha

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od Maslo23 »

nase byvaly corro, chudak...to sou lidi takovy debilove, ze si neumel o comp postarat, jeste pred rokem byl motor 1A

Uživatelský avatar
dawez
Řidič
Řidič
Příspěvky: 50
Registrován: 26.01.2008 20:40
Bydliště: jablonec nad nisou

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od dawez »

Vždyt to říkam,jestli má kolega o žlutý zájem at si vyžádá aktuálni foto,protože mi je divny že tam ten kluk má ještě fotky co sem fotil ja.A u mě taky géčko O.K.takže nechápu co s tim vyváděl. :(

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK TOHLE CORRO NESTOJÍ ZA NIC!!!

Příspěvek od bartpt »

ono to nemusí být vždy o tom,že je to vina majitele,když se rozletí G.Znám lidi,který se k tomu chovali jak mají a taky se rozletělo.Tím se nechci nikoho zastávat,ale jen říkám zkušenost..

Odpovědět

Zpět na „Zábava“