Dnes natočím video jak mi táhne Corro - video už mám

Fotky coroušu, Fotky našich mazlu a fotky z ulic, zajímavé odkazy

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

Hitman píše:mame prve pokusne video nic moc ale dam to sem
super :!:
tak dávej, dávej :D
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

jj taky se teším v corradu me ještě nikdo nesvezl že corradaci bud stím nejezdí nebo to přestavuje atd tak aspon ty videa když už nic :wink:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Hitman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA

Příspěvek od Hitman »

takze po 1 : take zatila velmi nezaujimave ale cakam na lepsie pocasi pocas dna :cry: :cry:
po 2 : dost aut na cestach
po 3 : bude lepsie aj tachac zrychlenie a tak len este nejake drobne technicke upravy.


http://videos.streetfire.net/video/AFF3 ... 97A423.htm" target="_blank

Uživatelský avatar
smyk
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 2693
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kousíčekkk od Brna
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od smyk »

Hitman píše:takze po 1 : take zatila velmi nezaujimave ale cakam na lepsie pocasi pocas dna :cry: :cry:
po 2 : dost aut na cestach
po 3 : bude lepsie aj tachac zrychlenie a tak len este nejake drobne technicke upravy.


http://videos.streetfire.net/video/AFF3 ... 97A423.htm" target="_blank
staršne se to třepe a není skoro nic poznat ani zvuk motoru kvuly te pisničče takže to se moc nepodařilo když to točíte ka proč si nekam neupevníte kameru natvrdo na točrní venku a druhou na tachač a pak to sestříhate dohromady ne :wink:
Zde se plní muj další sen tentokrát ten pravej original:-)
https://www.facebook.com/Golf-2-Rallye- ... 999392424/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

Hitman píše:takze po 1 : take zatila velmi nezaujimave ale cakam na lepsie pocasi pocas dna :cry: :cry:
po 2 : dost aut na cestach
po 3 : bude lepsie aj tachac zrychlenie a tak len este nejake drobne technicke upravy.


http://videos.streetfire.net/video/AFF3 ... 97A423.htm" target="_blank
8O
no vy jste dobrý magoři - jet 240 km/h prakticky poslepu
a opravdu škoda že není slyšet motor

ale jinak dobrý
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MvK »

Hitman píše:takze po 1 : take zatila velmi nezaujimave ale cakam na lepsie pocasi pocas dna :cry: :cry:
po 2 : dost aut na cestach
po 3 : bude lepsie aj tachac zrychlenie a tak len este nejake drobne technicke upravy.


http://videos.streetfire.net/video/AFF3 ... 97A423.htm" target="_blank
Všechna čest :999: Tomuhle JÁ řikám totální mazec, tohle je pravá tvář Corrada... Máš moje neskonalý uznání... Pěkný auto, pěkná jízda, no prostě Corrado.
Obrázek

Uživatelský avatar
elit
VWjunior
VWjunior
Příspěvky: 1573
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od elit »

Fiiiha, tak hlavne opatrne
Passat 2008 BMP

Uživatelský avatar
Hitman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA

Příspěvek od Hitman »

vvravim len prvy pokus druhe bude lepsejsie zvuk a atd.
a pojdem cez den:)

Uživatelský avatar
Vesly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem, Praha
Kontaktovat uživatele:

re

Příspěvek od Vesly »

Hitman píše:takze po 1 : take zatila velmi nezaujimave ale cakam na lepsie pocasi pocas dna :cry: :cry:
po 2 : dost aut na cestach
po 3 : bude lepsie aj tachac zrychlenie a tak len este nejake drobne technicke upravy.


http://videos.streetfire.net/video/AFF3 ... 97A423.htm" target="_blank
Ahoj, no ani z toho moc nadšenej nejsem. Nejde o to jestli se mi to líbilo, nebo ne, ale bylo tam moc aut a šlo o Vaše zdraví. Lidi jak už jsme se přesvědčili jsou blbci a mohou udělat cokoliv. Kdyby Vám tam někdo vjel, tak... No a pak už jel cesta do 1.Nemocnice 2.Krematorium...
Mě se to stalo cestou do práce asi tak ve 210 km/h a to jsem jel ve 3.levém pruhu a pouze v prostředním jela Fábka. Nutně potřebovala do levého.. a já si pak vyndaval kaštany z posrávaček.. :D Jinak VIDEO jo.. :D

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

:evil: video je sice moc pekny .... ale v podstate ...... nevim jestli se podjizdeni a jeste ke vsemu pres bily da rict mazec .... popravde bych za to nekomu nakopal pr**l ... sem na silnici dene a muzu rict ze lidi sou fakt blbci .. nikdy nevis kdo jak zazmatkuje a kdyz ho takle podstrelis . :x :x je schopnej ti tam jeste vlitnout nebo se lekne a vleti do druhyho pruhu do nekoho
za dalsi to ze to auto jede 240 vime 8) ... zajimava je spis akcelerace ..

nechvalim ale je to pekny :?

Uživatelský avatar
Leon
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 308
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Plzeňsko

Příspěvek od Leon »

Corro Ti jede pěkně, ale nezlob se na mě, ale si slušný prase, jestli nemáš rád sebe, tak bys mohl brát ohled na ostatní, neni lepší tohle zkoušet na nějakým úseku nedostavěný silnice/dálnice nebo na letišti, případně na okruhu :?:
Hlavně to podjíždění z prava je mega prasečina :roll:

Uživatelský avatar
Hitman
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 44
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: BA

Příspěvek od Hitman »

uz som pisal bude ine .ono ano som psychopat ale mam pravidlo ja aj ked sa rozsalatim autu sa nesmie nic stat. :D nato mam to auto fakt velmi rad,ale zas viem co si s tym autom mozem dovolit,ono akceleraciu to ma fakt schopnu co iste vsetci viete a nevyuzivat ju je skoda,a jazdit s tym furt ako dochodca je tiez smutne.raz zacas sa s nim vysantit neuskodi. :D

okrem toho ze tristvrtka by ma z ucastnikou na ceste zabila pri tej jazde ale aspon si ma zapametaju :lol: :lol:

Uživatelský avatar
Vesly
Řidič
Řidič
Příspěvky: 75
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Lysá nad Labem, Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vesly »

Hitman píše:uz som pisal bude ine .ono ano som psychopat ale mam pravidlo ja aj ked sa rozsalatim autu sa nesmie nic stat. :D nato mam to auto fakt velmi rad,ale zas viem co si s tym autom mozem dovolit,ono akceleraciu to ma fakt schopnu co iste vsetci viete a nevyuzivat ju je skoda,a jazdit s tym furt ako dochodca je tiez smutne.raz zacas sa s nim vysantit neuskodi. :D

okrem toho ze tristvrtka by ma z ucastnikou na ceste zabila pri tej jazde ale aspon si ma zapametaju :lol: :lol:
Neříkám, že jsi špatný, nebo snad zlý, ale radši víc přemýšlej. Ono bez nohy a s jedním okem Corrado už tak dobře řídit nebudeš... Hlavně ať se ti nic nestane janku bláznivej.. :roll: :wink:

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MvK »

Hlavně že vy všichni moralisti jezdíte podle pravidel... Nechť ten kdo je bez viny ať hodí kamenem první, že...
Obrázek

Uživatelský avatar
Hokky
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 30
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Hokky »

Muzes mi to video poslat please. Tady mi to nejde :( :(

Odpovědět

Zpět na „Zábava“