"Přestavba" Corrada z US version

Fotky coroušu, Fotky našich mazlu a fotky z ulic, zajímavé odkazy

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

"Přestavba" Corrada z US version

Příspěvek od 4y2ky »

před pár dny jsem se stal novým majitelem Corrada G60 US version, což s s ebou ale přináší pár věcí který je potřeba udělat...zadní mlhovku jaksi v USA asi nepotřebujou, takže musim dodělat, bude to záhul zjistit kam napojit, natáhnout jednu žílu...no snad to pude...jiná věc jsou přední světla-žárovky jsou nějaký prapodivný (nikdy jsem neviděl) malý se dvěma vláknama, ale celý zalitý i s plastovou paticí...takže nevim co budu dělat až prdnou:(...v parabole na dálkový světlo neni nic, jen díra, žádná patice...a aby toho nebylo málo tak auto nemá parkovačky...nechápu...další věcí je že pod palubovkou je přes celou šířku auta schovaná vyztužovací traverza...chci se zeptat jestli se s tím někdo setkal a jestli ji můžu bez váhání vyndat? nedá se přes ní vůbec dostat k elektrice a když tam je tak auto nemá 3 odkládací prostory co sou normálně pod palubkou :( (vyndal bych ji a sehnal plasty s přihrádkama)...tak co? setkalů se s tím někdo? prosím... :(

Uživatelský avatar
Peťas
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2873
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: OstraVWa

Příspěvek od Peťas »

Parkovačky mívají američani v blinkrech, tedy žluté....
Obrázek - VW Golf I Cabrio 1.8 SportLine
Obrázek - VW Golf V 2.0 GTI Pirelli DSG
Obrázek - VW Lupo 1.4 FSI
Obrázek - VW Touran 5T1 2.0 TDI DSG

Auto musi smrdět benzínem (přimhouřím oko i nad naftou) jinak to není auto.

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MvK »

4y2ky: Si děláš srandu né, takhle chtět dobastlit U.S. Verzi :?: :?: :?: A ještě řekni že je to ta modrá co tu byla na prodej...
Obrázek

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 4y2ky »

MvK píše:4y2ky: Si děláš srandu né, takhle chtět dobastlit U.S. Verzi :?: :?: :?: A ještě řekni že je to ta modrá co tu byla na prodej...
"dobastlit" ve skutečnosti znamená "uzpůsobit k provozu na pozemních komunikacích ČR"-musím na opakovanou technickou kvůli tý mlhovce, to je bez diskuze, tu udělat musim, co se týká parkovaček tak nevím čím mám asi bejt vidět když někde v noci zastavím...a tá rozpěra...ptal jsem se k čemu ta m vlastně je a přemejšlim že ji vyndám protože v tom autu nejde nikam položit telefon, peněženka, klíče...úplně normální věci co snad s sebou nosí každej....jo a je to to modrý :wink:

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MvK »

..."uzpůsobit k provozu na pozemních komunikacích ČR... až na to, že US verze sou daleko přísnější co se veškerých prvků a bezpečnosti týče... Takže pokud tam něco nefunguje, stačí to jen opravit, néé upravit... Pokud se ti na tom něco nelíbí, tak sis měl koupit EU verzi a né US a zničit jí...
Obrázek

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 4y2ky »

MvK píše:..."uzpůsobit k provozu na pozemních komunikacích ČR... až na to, že US verze sou daleko přísnější co se veškerých prvků a bezpečnosti týče... Takže pokud tam něco nefunguje, stačí to jen opravit, néé upravit... Pokud se ti na tom něco nelíbí, tak sis měl koupit EU verzi a né US a zničit jí...
fakt nevím jak ti mám vysvětlit že to auto prostě nemá mlhovku...na pozici žárovky kde má bejt neni nic, chybí jeden drát (prolezl sem svazky) a ve světle neni vylomená záslepka...což asi znamená že tam mlhovka nikdy nebyla a jestli chci s tím autem jezdit tak musim mít technickou kde musím ukázat že mám funkční mlhovku!!! pokud si myslíš že hodlám to auto "zničit" tak asi nepochodíš...jestli je dodělání mlhovky zničení auta, tak prosím-sem ničitel Corrad...jinak nepočítám s tím lepit na to nějaký debilní spoilery a křídla a nádechy a prahy...mě se líbí tak jak je a tak i zůstane!!! akorát prosím pochop že potřebuju projít technickou!!!

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MvK »

Stačí že chceš kuchnout tu příčku, to je jedna z věcí co dělá US verzi US verzí...
Obrázek

Uživatelský avatar
jurag60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jurag60 »

MvK promin,že ti to tak řeknu,ale ty si fakt vůl.Člověk tady chce pradit s pár detailama a ty ho tu hned začneš napadat,že ničí corrado.Aby jsi se jednou z těch corrad neposral :evil:

Uživatelský avatar
Petr78
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 230
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Tachov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr78 »

MvK píše:Stačí že chceš kuchnout tu příčku, to je jedna z věcí co dělá US verzi US verzí...
4y2ky neříkal že chce tu výztuhu hned vyndavat. Ptal se k čemu tam je. Když by se dozvěděl že tam žádnou extra důležitou funkci nemá, tak by jí asi vyndal.
Ale pokud by jsi mu ty jako odborník na Corrada řekl, že tam ta výztuha má takovo a takovou funkci, že tam musí být, tak by ji asi nevyndaval.
Když sem někdo píše nějaký dotaz, očekává že mu tady odborníci poradí a ne že mu bude někdo kecat do jeho věcí. Jednou je to Corro jeho, tak si s ním může dělat co chce. Tak sis ho měl koupit ty, aby bylo zachráněno před "zničením"......
Jsem prostě POLOmaniak.

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MvK »

jurag60 píše:MvK promin,že ti to tak řeknu,ale ty si fakt vůl.Člověk tady chce pradit s pár detailama a ty ho tu hned začneš napadat,že ničí corrado.Aby jsi se jednou z těch corrad neposral :evil:
Ta ho už prodej ať je od tebe klid... :lol:
Obrázek

Uživatelský avatar
MvK
Závodník
Závodník
Příspěvky: 508
Registrován: 24.02.2006 21:02
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MvK »

Petr78 píše:
MvK píše:Stačí že chceš kuchnout tu příčku, to je jedna z věcí co dělá US verzi US verzí...
4y2ky neříkal že chce tu výztuhu hned vyndavat. Ptal se k čemu tam je. Když by se dozvěděl že tam žádnou extra důležitou funkci nemá, tak by jí asi vyndal.
Ale pokud by jsi mu ty jako odborník na Corrada řekl, že tam ta výztuha má takovo a takovou funkci, že tam musí být, tak by ji asi nevyndaval.
Když sem někdo píše nějaký dotaz, očekává že mu tady odborníci poradí a ne že mu bude někdo kecat do jeho věcí. Jednou je to Corro jeho, tak si s ním může dělat co chce. Tak sis ho měl koupit ty, aby bylo zachráněno před "zničením"......
Tak vzhledem k tomu, že EU verze ji nemá, začala se dávat až ke konci, tak asi nikterak důležitá neni. Pokud to byl od něj dotaz, tak sem to nepochopil a samozřejmě se omlouvám, mě to přišlo jako hotová věc, jelikož je pro něj důležitější mít kam odložit mobil a klíče než US verze.
Obrázek

Uživatelský avatar
LeeBa
Závodník
Závodník
Příspěvky: 585
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LeeBa »

mlhovky tam opravdu nejsou ale patice tam je .. tzn staci dat zarovku .. horsi je natahnout drat... USAni vazne asi nepotrebuji mlhovky ..musel sem ji taky dodelavat... ta traverza - byt tebou ji tam necham .. je to bezpecnejsi .. pro vetsi tvuj klid US verze ma traverzi i ve dverich .. stejne jako ta moje :twisted:

Uživatelský avatar
jurag60
Řidič
Řidič
Příspěvky: 143
Registrován: 24.02.2006 21:02

Příspěvek od jurag60 »

MvK píše:
jurag60 píše:MvK promin,že ti to tak řeknu,ale ty si fakt vůl.Člověk tady chce pradit s pár detailama a ty ho tu hned začneš napadat,že ničí corrado.Aby jsi se jednou z těch corrad neposral :evil:
Ta ho už prodej ať je od tebe klid... :lol:
tak abys byl v obraze tak mě se jen tak nezbaviš corro si nechaval skladam si motor takže tě tady budu ještě nějakou dobu sr*t :gun:

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 4y2ky »

report: takže mlhovka dodělaná, kabely šly celkem dobře, akorát sem kvuli tomu rozdělal skoro celej interier (zároveň ted dávám alarm a hudbu)...drát ve svazku vůbec nebyl, natáhl jsem novej a připojil na pin do konektoru na pojistkovce, ten pin byl taky volnej takže tam nikdy mlhovka nebyla...ve světlech vylomil záslepky a je to...udělal jsem rovnou na obě strany...

Uživatelský avatar
4y2ky
Řidič
Řidič
Příspěvky: 174
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: okr. Žďár n/S
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od 4y2ky »

no a teď co s parkovačkama, že jo...měl jsem světla venku a opravdu tam nikdy parkovačky nebyly, je tym taková záhadná (aspoň já ji nikdy neviděl) dvouvláknová žárovka....nevim co mi řeknou na technický...já nevím chci se zepotat jestli někdo nevíte jestli to nejde nějak och.at-jestli nejde třeba výjimka nebo tak...pak by každej kdo si tohle doveze musel měnit světla a překopávat elektriku, aby měl parkovačky, mlhovku...a myslím si že poziční světla by taky asi neprošly na český STK, co? prosím o radu! :cry:

Odpovědět

Zpět na „Zábava“