Budíky

Fotky coroušu, Fotky našich mazlu a fotky z ulic, zajímavé odkazy

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Tak já sem konečně dodělal změnu podsvícení u spodních budíků!! Mattias ze mě nadšenej nebude, ale funguje to má a vypadá to super.. Na fotce ty svítící fleky bohužel jsou ale ve skutečnosti je to plynule zeleně podsvícený přesně jako hlavní budíky.. Šlo o to, aby to bylo nasvícený shora, aby se budík dal nadále rozebrat a aby se dala vyměnit žárovka. Sice to nevypadá uplně vábně, ale funguje to a splnilo to všechny kritéria. Eště si asi koupim do zálohy origo budík, ale zatím jsem nadšen, protože všechny budíky v autě (hlavní, tlak turba, spodní) mam s bílým podkladem a podsvícený shora. Tak kamenujte..

To rybář: Ď :-)

Uživatelský avatar
Rybář
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 276
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Čurákov.....

Re: Budíky

Příspěvek od Rybář »

Cyp_the_trestacz píše:Tak já sem konečně dodělal změnu podsvícení u spodních budíků!! Mattias ze mě nadšenej nebude, ale funguje to má a vypadá to super.. Na fotce ty svítící fleky bohužel jsou ale ve skutečnosti je to plynule zeleně podsvícený přesně jako hlavní budíky.. Šlo o to, aby to bylo nasvícený shora, aby se budík dal nadále rozebrat a aby se dala vyměnit žárovka. Sice to nevypadá uplně vábně, ale funguje to a splnilo to všechny kritéria. Eště si asi koupim do zálohy origo budík, ale zatím jsem nadšen, protože všechny budíky v autě (hlavní, tlak turba, spodní) mam s bílým podkladem a podsvícený shora. Tak kamenujte..

To rybář: Ď :-)
Je to dobry.... :wink: Jinak kde sezenu tyhle budiky.... :?: Taky by se mi tam libily vic nez ty supliky na ty kazety..... :roll:
Už mam zase VW-TDI...!!!

Uživatelský avatar
Clean
Řidič
Řidič
Příspěvky: 82
Registrován: 04.10.2007 12:37
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky

Příspěvek od Clean »

Já bych asi radši modrou nebo červenou,ale to je věc vkusu-jinak to vypadá fakt pěkně :wink:
Corrado?Nej auto jaké kdy ve VW postavili nebo postaví :)

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Mno, asi jedině koupit ;-) Ale budeš muset natahat káble, což je asi jasný.. Mattias by asi mohl nějaký mít..

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky

Příspěvek od Duck »

Cyp_the_trestacz píše:Já jsem na tom takhle.. Modrej podsvit jsem měl v Corru, co mi ukradli a už zůstanu u zelený..
není těch 260 max málo? 8)
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
Cyp_the_trestacz
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 3192
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Budíky

Příspěvek od Cyp_the_trestacz »

Duck píše:
Cyp_the_trestacz píše:Já jsem na tom takhle.. Modrej podsvit jsem měl v Corru, co mi ukradli a už zůstanu u zelený..
není těch 260 max málo? 8)
Eště nevim.. Čerpadlo nechce dávat dost benzínu a nemam to na SPZkách, takže maximálku jsem nezkoušel ;-)

Odpovědět

Zpět na „Zábava“