jak je to s VR6 Turbo?

Fotky coroušu, Fotky našich mazlu a fotky z ulic, zajímavé odkazy

Moderátor: Danek 16V

Odpovědět
Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

jak je to s VR6 Turbo?

Příspěvek od bartpt »

Po pár letech si chci opět koupit Corro.Ale už asi ne G60,protože byli problémy jako měla asi spousta z vás-hořeli písty,odešl G-lader atd.Proto mě láká VR6.Chtěl bych to jako "hračku" a dát třeba i Turbo.Proto by mě zajímalo,jak je to finančně a technicky náročné...nebo ladit opět G60?Dík za vaše názory a rady... :wink:

Uživatelský avatar
Duck
Profík
Profík
Příspěvky: 963
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s VR6 Turbo?

Příspěvek od Duck »

bartpt píše:Po pár letech si chci opět koupit Corro.Ale už asi ne G60,protože byli problémy jako měla asi spousta z vás-hořeli písty,odešl G-lader atd.Proto mě láká VR6.Chtěl bych to jako "hračku" a dát třeba i Turbo.Proto by mě zajímalo,jak je to finančně a technicky náročné...nebo ladit opět G60?Dík za vaše názory a rady... :wink:
kvalitní turbo kit cca 100-250t podle toho co si zamaneš ... nekvalitní ebay kity cca 60-80t ale počítej že s tím je kotel problémů a vydrží to fakt pár jízd ...
http://www.vhmarket.cz
Internetový obchod pro Váš pohodlný život - Audio-Video, Bílá Technika, Zahrada, Dílna, Fashion, Hračky, Autodoplňky
Střešní nosiče, autoboxy a nosiče kol značek THULE, NEUMANN, HAKR, aj.

Uživatelský avatar
hubo
Profík
Profík
Příspěvky: 1111
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Malacky SR
Kontaktovat uživatele:

Re: jak je to s VR6 Turbo?

Příspěvek od hubo »

Duck píše:
bartpt píše:Po pár letech si chci opět koupit Corro.Ale už asi ne G60,protože byli problémy jako měla asi spousta z vás-hořeli písty,odešl G-lader atd.Proto mě láká VR6.Chtěl bych to jako "hračku" a dát třeba i Turbo.Proto by mě zajímalo,jak je to finančně a technicky náročné...nebo ladit opět G60?Dík za vaše názory a rady... :wink:
kvalitní turbo kit cca 100-250t podle toho co si zamaneš ... nekvalitní ebay kity cca 60-80t ale počítej že s tím je kotel problémů a vydrží to fakt pár jízd ...
+samosvor a podobne a hned mas 300,000

Odpovědět

Zpět na „Zábava“