koupim svody na turbo+turbo !!! G60

jen věci související s Corradem

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
street
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2008 22:35
Bydliště: u Brna

koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od street »

zdarec,nema nekdo vyfukove svody+turbo na G60 posral se me kompresor a zkusil bych tam dat turbo at se s tim nepr...m a nekomu to treba lezi doma !! jednou tu byl typek ze to predelal na turbo ale jak budou prachy, ze koupi gečko tak pokud jsi tak udelal dej vedet !!!! :-)) diky
corrado G60....jak taky jinak!!! :-)

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od Majsha »

Radsi invetsuj do druhyho kompresoru. Prestavba na turbo vyjde podobne a moc to nepojede.

Uživatelský avatar
street
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2008 22:35
Bydliště: u Brna

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od street »

Majsha píše:Radsi invetsuj do druhyho kompresoru. Prestavba na turbo vyjde podobne a moc to nepojede.
jj kdyby jsi nebyl lamka a nevyhodil gecko , tak by tu nejake bylo !!!! a ty jsi mel predelane na turbo nebo jak jsi na to prisel ze to nepojede ?? :mrgreen:
corrado G60....jak taky jinak!!! :-)

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od Majsha »

street píše:
Majsha píše:Radsi invetsuj do druhyho kompresoru. Prestavba na turbo vyjde podobne a moc to nepojede.
jj kdyby jsi nebyl lamka a nevyhodil gecko , tak by tu nejake bylo !!!! a ty jsi mel predelane na turbo nebo jak jsi na to prisel ze to nepojede ?? :mrgreen:
Lamka ses ty kdyz jsi rozbil Ladera :lol:

Uživatelský avatar
street
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2008 22:35
Bydliště: u Brna

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od street »

Majsha píše:
street píše: jj kdyby jsi nebyl lamka a nevyhodil gecko , tak by tu nejake bylo !!!! a ty jsi mel predelane na turbo nebo jak jsi na to prisel ze to nepojede ?? :mrgreen:
Lamka ses ty kdyz jsi rozbil Ladera :lol:

ja neee!! udajna generalka u nemcouru !! najel jsem na to 1000km a smitec -odbornici :-)) a co ty mel jsi v corru turbo ??
corrado G60....jak taky jinak!!! :-)

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od Majsha »

street píše:
Majsha píše: Lamka ses ty kdyz jsi rozbil Ladera :lol:

ja neee!! udajna generalka u nemcouru !! najel jsem na to 1000km a smitec -odbornici :-)) a co ty mel jsi v corru turbo ??
Tak se asi auto ridilo samo, ne ? Pako ktery ho rozbilo je ten kdo slape na plyn...

Nemel jsem v Corradu turbo protoze nemam Corrado :lol:

Uživatelský avatar
street
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2008 22:35
Bydliště: u Brna

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od street »

Tak se asi auto ridilo samo, ne ? Pako ktery ho rozbilo je ten kdo slape na plyn...

Nemel jsem v Corradu turbo protoze nemam Corrado :lol:[/quote]

tak nebud chytrej !! ja menim olej vcas davam kvalitni olej,zahrivam motor jak se ma !!! vim jak se ma zachazet s autem me to ucit nemusis -samouku !!!! jsem automechanik (praxe 15let jen tak mimochodem :-)) ) tak se uklidni kdyz vis hov.o !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
corrado G60....jak taky jinak!!! :-)

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od Majsha »

street píše:Tak se asi auto ridilo samo, ne ? Pako ktery ho rozbilo je ten kdo slape na plyn...

Nemel jsem v Corradu turbo protoze nemam Corrado :lol:
tak nebud chytrej !! ja menim olej vcas davam kvalitni olej,zahrivam motor jak se ma !!! vim jak se ma zachazet s autem me to ucit nemusis -samouku !!!! jsem automechanik (praxe 15let jen tak mimochodem :-)) ) tak se uklidni kdyz vis hov.o !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:[/quote]

Kazdej to svadi na neco jinyho :lol:

Uživatelský avatar
street
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2008 22:35
Bydliště: u Brna

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od street »

Majsha píše:
street píše:Tak se asi auto ridilo samo, ne ? Pako ktery ho rozbilo je ten kdo slape na plyn...

Nemel jsem v Corradu turbo protoze nemam Corrado :lol:
tak nebud chytrej !! ja menim olej vcas davam kvalitni olej,zahrivam motor jak se ma !!! vim jak se ma zachazet s autem me to ucit nemusis -samouku !!!! jsem automechanik (praxe 15let jen tak mimochodem :-)) ) tak se uklidni kdyz vis hov.o !!! :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Kazdej to svadi na neco jinyho :lol:[/quote]

:-)) divej prdime na pretahovani !! ja potrebuji svody +turbo a ne se tady bavit onicem co s tim uz vim sam !! nebo kdyby nekdo mel dobryho sneka tak bych to s tim smejdem gečkem jeste zkusil :-))) ale to si myslim ze tu nikdo nebude jelikoz v cesku dobry nejsou :-)))
corrado G60....jak taky jinak!!! :-)

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od Majsha »

Dobre dobre, ja vim houby PANE mechaniku s 15 lety praxe, voni za to muzou ti zli nemci, kdyz uz nemuzeme bejt jejich protektorat tak nam aspon posilaj spatny gcka :lol:

Tak pak ukaz nejakej vysledek, ne ze pak bude ticho po pesine :twisted:

Uživatelský avatar
street
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2008 22:35
Bydliště: u Brna

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od street »

:-))) no comment !!! :gey:
corrado G60....jak taky jinak!!! :-)

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od danopanci »

Hmmmmmm, sú tu dvaja chytráci a ktorý z Vás je chytrejší. Čo tak si otvoriť toto fórum a niečo si prečítať o TURBO prestavbách na G60. Je škoda že sa tu okrem Majshu nik nezapojil a "Pánovi" s 15 ročnou praxou to neozrejmil a nepovedal to na rovinu .....

Uživatelský avatar
street
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2008 22:35
Bydliště: u Brna

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od street »

danopanci píše:Hmmmmmm, sú tu dvaja chytráci a ktorý z Vás je chytrejší. Čo tak si otvoriť toto fórum a niečo si prečítať o TURBO prestavbách na G60. Je škoda že sa tu okrem Majshu nik nezapojil a "Pánovi" s 15 ročnou praxou to neozrejmil a nepovedal to na rovinu .....
to se pletes chytraci jsou jen na slovensku :-)))) a mam poptavku v BAZARU ne v poradně tak vychladni.....chalane !! potrebuju dily ne se tu bavit onicem tak pokud nemas dily tak si nech rady pro sebe... ju ??
corrado G60....jak taky jinak!!! :-)

Uživatelský avatar
danopanci
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 336
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Slovensko

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od danopanci »

street píše:
danopanci píše:Hmmmmmm, sú tu dvaja chytráci a ktorý z Vás je chytrejší. Čo tak si otvoriť toto fórum a niečo si prečítať o TURBO prestavbách na G60. Je škoda že sa tu okrem Majshu nik nezapojil a "Pánovi" s 15 ročnou praxou to neozrejmil a nepovedal to na rovinu .....
to se pletes chytraci jsou jen na slovensku :-)))) a mam poptavku v BAZARU ne v poradně tak vychladni.....chalane !! potrebuju dily ne se tu bavit onicem tak pokud nemas dily tak si nech rady pro sebe... ju ??
Keby si bol chytrejší - tak by si si to pohľadal:

dik - http://www.slstuning.de/leistungskitsae ... x.php#oben" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.slstuning.de/tuning/diverse_ ... /index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Trvalo mi to pár sekúnd ....

Uživatelský avatar
street
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 16.10.2008 22:35
Bydliště: u Brna

Re: koupim svody na turbo+turbo !!! G60

Příspěvek od street »

danopanci píše:
street píše: to se pletes chytraci jsou jen na slovensku :-)))) a mam poptavku v BAZARU ne v poradně tak vychladni.....chalane !! potrebuju dily ne se tu bavit onicem tak pokud nemas dily tak si nech rady pro sebe... ju ??
Keby si bol chytrejší - tak by si si to pohľadal:

dik - http://www.slstuning.de/leistungskitsae ... x.php#oben" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.slstuning.de/tuning/diverse_ ... /index.php" onclick="window.open(this.href);return false;

Trvalo mi to pár sekúnd ....
to sice trvalo ale nasel jsi houby jestli myslis ,ze do auta za 50000kc je dat turbo za 70000kc dobrej napad tak jsi opravdu bedna :-))) ale diky za snahu.
corrado G60....jak taky jinak!!! :-)

Odpovědět

Zpět na „Bazar“