g-lader

jen věci související s Corradem

Moderátor: Danek 16V

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: g-lader

Příspěvek od a-n-d-r-e »

Majsha píše:
a-n-d-r-e píše: no,prave ze jsem uvazoval o m64,je fakt,ze kdyz se o gecko dobre staras,tak se ti s nim nic nestane,ale ten eaton je takrka bezudrzbovej,ten zvuk se mi u nej libi,a corro mam nachipovany uz z nemecka,o te bypasove klape vim,mel jsem s tim male problemy,tak sem ji celou rozdelaval,napred se jen tak informuju,jestli to ma smysl vubec delat,prostredky a m64 by byla k dispozici,kdybych chtel,ale jen chci zjistit,co vse to chce poladit,a co to obnasi
Jak vis ze je to M64 ? NAchipovany ? To Ti jen rekli nebo to vis jak ? Rozdelaval bypasovou klapku ? Se pak nediv ze se to sere. Jak jsi ji rozdelaval ?

Obnasi to predelani komplet celyho drzaku a udelani novejch trubek do IC a cely novy sani a hlavne udelat novou remenici na toho Eatona. Vetsinou tam byvaj jiny co nepasujou. Prace dost aby to za neco stalo a trochu vypadalo.

Samozrejme Ti to muze nekdo slepit kdovijak v "dilne" treba *ehm *em*R6 *ehm**hm*zz *ehm jsem kua nejak nachlazenej :lol:
heh,dik nechci :lol: no klapu sem rozdelaval,protoze nejakej fantomas predtim,nevim co delal,ale jak to jelo na volnobeh,tak byla klapa zavrena,a jak sem pridal plyn,tak se otevrela,prisel jsem na to ,jak jsem poprve nahodil motor,tak se mi zdalo,ze jsou hadice nejaky nafoukly,a vydava to divny zvuk :lol: tak herbert mi napsal: upravy na motoru, ze tam je odlehceny setrvak,chip,a mala remenice na gecku,setrvak sem videl,remenice tam je,tak proc by lhal o chipu,nemcum je to tak jedno si myslim,osobne sem je poznal,to nejsou špekulanti jak cesi,ze chce co nejvic s tebou vy**bat,jsou ferovi,teda co ja vim :wink: ,ic bych tam uz dal nejakej vetsi,trubky by se uz poresily,koukal jsem na netu jak to maj kluci udelany,a to ze to je m64 vim,prze kamos dela v mercedesu,tak sem se ho jen tak ptal,jestli by se neco slusneho naslo,ono ta m64 se pohybuje kolem 10-12 tis,samozrejme v dobrem stavu
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: g-lader

Příspěvek od Majsha »

a-n-d-r-e píše:
Majsha píše: Jak vis ze je to M64 ? NAchipovany ? To Ti jen rekli nebo to vis jak ? Rozdelaval bypasovou klapku ? Se pak nediv ze se to sere. Jak jsi ji rozdelaval ?

Obnasi to predelani komplet celyho drzaku a udelani novejch trubek do IC a cely novy sani a hlavne udelat novou remenici na toho Eatona. Vetsinou tam byvaj jiny co nepasujou. Prace dost aby to za neco stalo a trochu vypadalo.

Samozrejme Ti to muze nekdo slepit kdovijak v "dilne" treba *ehm *em*R6 *ehm**hm*zz *ehm jsem kua nejak nachlazenej :lol:
heh,dik nechci :lol: no klapu sem rozdelaval,protoze nejakej fantomas predtim,nevim co delal,ale jak to jelo na volnobeh,tak byla klapa zavrena,a jak sem pridal plyn,tak se otevrela,prisel jsem na to ,jak jsem poprve nahodil motor,tak se mi zdalo,ze jsou hadice nejaky nafoukly,a vydava to divny zvuk :lol: tak herbert mi napsal: upravy na motoru, ze tam je odlehceny setrvak,chip,a mala remenice na gecku,setrvak sem videl,remenice tam je,tak proc by lhal o chipu,nemcum je to tak jedno si myslim,osobne sem je poznal,to nejsou špekulanti jak cesi,ze chce co nejvic s tebou vy**bat,jsou ferovi,teda co ja vim :wink: ,ic bych tam uz dal nejakej vetsi,trubky by se uz poresily,koukal jsem na netu jak to maj kluci udelany,a to ze to je m64 vim,prze kamos dela v mercedesu,tak sem se ho jen tak ptal,jestli by se neco slusneho naslo,ono ta m64 se pohybuje kolem 10-12 tis,samozrejme v dobrem stavu
Hm hm. No uzasny to muselo byt, akorat si nedovedu vybavit jak by to melo byt zapojeny aby to fungovalo naopak.

Jak jsi poznal ze to je odlehceny setrvak ? Uz jsme na Gcku videl dva typy. 10 a 7 kg, oba seriovy... Remenicka klidne byt muze a chi zjistis jednoduse - rozdelas RJ a podivas se na chip jak vypada, nebo sem hod fitku a my Ti reknem.
Kazdej rekne upravy na motoru a kdovi jak to je vzdycky.
Poresily by se. Samy zrejme, vid ? Koupil bys 2 metry trubky, poprosil je a ony by se samy naskladaly do auta :lol:
Jo, presne, vsechno je o penezich. Kazdej by vsechno chtel, ale jak lidi zjisti kolik to stoji tak hned najednou nechtej. Aji kdyz to pomalu dotujes sam. Takze pocitam ze Te to tak nejpozdeji za mesic taky prejde :lol:

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: g-lader

Příspěvek od bartpt »

a na tom Eatnu nemůžeš špekulovat s řemenicí.Jakmile se ti to bude točit rychle,bude se to hřát..
Já jsem prostě Géčkovej. :) Prý než Eaton raději T. :sharm:
Majsha to vyřešil nejlíp.Dal to co nikdo nemá.. :nap:

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: g-lader

Příspěvek od a-n-d-r-e »

Majsha píše:
Hm hm. No uzasny to muselo byt, akorat si nedovedu vybavit jak by to melo byt zapojeny aby to fungovalo naopak.

Jak jsi poznal ze to je odlehceny setrvak ? Uz jsme na Gcku videl dva typy. 10 a 7 kg, oba seriovy... Remenicka klidne byt muze a chi zjistis jednoduse - rozdelas RJ a podivas se na chip jak vypada, nebo sem hod fitku a my Ti reknem.
Kazdej rekne upravy na motoru a kdovi jak to je vzdycky.
Poresily by se. Samy zrejme, vid ? Koupil bys 2 metry trubky, poprosil je a ony by se samy naskladaly do auta :lol:
Jo, presne, vsechno je o penezich. Kazdej by vsechno chtel, ale jak lidi zjisti kolik to stoji tak hned najednou nechtej. Aji kdyz to pomalu dotujes sam. Takze pocitam ze Te to tak nejpozdeji za mesic taky prejde :lol:
tak ti dekuju za uprimnost :lol: :) ten setrvak byl uplne rovny,s viditelnyma drazkama po soustruhu a po bokach vyvazeny,ten org co byl z toho druheho motoru mel asi 6 mm vysokou,a 2cm sirokou na bocich vystouplou drazku,a na pohled byl sirsi jak ten stoceny,tu rj pak budu rozdelavat,ted je venku zima,s tim eatonem se zatim jen informuju do budoucna,ono jako trubky by nebyly problem udelat,v praci mame 60tky nebo 70tky nerezovy roury i ohybacku,popr i kolena,jen to vymyslet,aby to vypadalo
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: g-lader

Příspěvek od a-n-d-r-e »

bartpt píše:a na tom Eatnu nemůžeš špekulovat s řemenicí.Jakmile se ti to bude točit rychle,bude se to hřát..
Já jsem prostě Géčkovej. :) Prý než Eaton raději T. :sharm:
Majsha to vyřešil nejlíp.Dal to co nikdo nemá.. :nap:
a co tam ma? :lol:
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: g-lader

Příspěvek od Majsha »

bartpt píše:a na tom Eatnu nemůžeš špekulovat s řemenicí.Jakmile se ti to bude točit rychle,bude se to hřát..
Já jsem prostě Géčkovej. :) Prý než Eaton raději T. :sharm:
Majsha to vyřešil nejlíp.Dal to co nikdo nemá.. :nap:
Eaton se hreje tak jak tak. Proto se dava velkej - pri nizsich otackach dava vic vzduchu = dobre
Ne nadarmo ma prezdivku Heaton :lol:

Remenice je potreba vymenit protoze je jina jak na Gcku. Je tam nalisovana a jde dolu moc blbe a musi se udelat nova vetsinou.

To nejlepsi, ale taky me to stalo peknej balik. A uz to asi ani nebude mit. Autorotor AB ukoncil vyrobu SR2 2087, takze uz nejsou.

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: g-lader

Příspěvek od a-n-d-r-e »

Majsha píše:
bartpt píše:a na tom Eatnu nemůžeš špekulovat s řemenicí.Jakmile se ti to bude točit rychle,bude se to hřát..
Já jsem prostě Géčkovej. :) Prý než Eaton raději T. :sharm:
Majsha to vyřešil nejlíp.Dal to co nikdo nemá.. :nap:
Eaton se hreje tak jak tak. Proto se dava velkej - pri nizsich otackach dava vic vzduchu = dobre
Ne nadarmo ma prezdivku Heaton :lol:

Remenice je potreba vymenit protoze je jina jak na Gcku. Je tam nalisovana a jde dolu moc blbe a musi se udelat nova vetsinou.

To nejlepsi, ale taky me to stalo peknej balik. A uz to asi ani nebude mit. Autorotor AB ukoncil vyrobu SR2 2087, takze uz nejsou.
jo ten lysholm vlastne :lol:
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: g-lader

Příspěvek od Majsha »

a-n-d-r-e píše:
bartpt píše:a na tom Eatnu nemůžeš špekulovat s řemenicí.Jakmile se ti to bude točit rychle,bude se to hřát..
Já jsem prostě Géčkovej. :) Prý než Eaton raději T. :sharm:
Majsha to vyřešil nejlíp.Dal to co nikdo nemá.. :nap:
a co tam ma? :lol:
Autorotot SR2 OA 2087 Ti asi nic nerika, vid ? :lol:

Tak dame ilustracni foto, takova jednodussi zastavba:

Obrázek
Obrázek
Obrázek

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: g-lader

Příspěvek od a-n-d-r-e »

Majsha píše:
a-n-d-r-e píše: a co tam ma? :lol:
Autorotot SR2 OA 2087 Ti asi nic nerika, vid ? :lol:

Tak dame ilustracni foto, takova jednodussi zastavba:

Obrázek
Obrázek
Obrázek
to je ta hlucna krabicka za tech 70 papiru ze :lol:
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: g-lader

Příspěvek od Majsha »

Jo :lol:

Uživatelský avatar
a-n-d-r-e
VWagenista
VWagenista
Příspěvky: 1217
Registrován: 23.07.2008 17:56
Bydliště: srdce Slezka země Česká
Kontaktovat uživatele:

Re: g-lader

Příspěvek od a-n-d-r-e »

Majsha píše:Jo :lol:
uz se tesim,az to bude hotove,pocitam,ze do leta to asi nebude co,ale do vyskova se urco prijedu podivat na srazik,snad tam bude velke zastoupeni vw clubu :lol: ,na jak dlouho to jeste tak mas?tys dokonce nekde posilal i fotky od zacatku az po zastavbu,tak at se dari.. 8)
Obrázek
Motorové díly 1.9TD http://www.vw-club.cz/viewtopic.php?f=40&t=213706" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: g-lader

Příspěvek od Majsha »

a-n-d-r-e píše:
Majsha píše:Jo :lol:
uz se tesim,az to bude hotove,pocitam,ze do leta to asi nebude co,ale do vyskova se urco prijedu podivat na srazik,snad tam bude velke zastoupeni vw clubu :lol: ,na jak dlouho to jeste tak mas?tys dokonce nekde posilal i fotky od zacatku az po zastavbu,tak at se dari.. 8)
Jeste dlouho. Neni tolik casu, vsechno se 5x predelava nez to je jak ma byt a pekne to vypada, proste prace a prace

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: g-lader

Příspěvek od bartpt »

No já jsem přemýšlel,jestli dát upravené G nebo mi byl nabídnut nějaký US kompresor co natlačí i Verču.Je tam sice 10tis. rozdíl,ale nemám čas dělat větší přestavbu,takže dám opět G.
Majsha si tímhle vším taky prošel,tak doufám,že neskončím u výhledového projektu jako on. :wink:

Uživatelský avatar
Majsha
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 2885
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Vyškov

Re: g-lader

Příspěvek od Majsha »

bartpt píše:No já jsem přemýšlel,jestli dát upravené G nebo mi byl nabídnut nějaký US kompresor co natlačí i Verču.Je tam sice 10tis. rozdíl,ale nemám čas dělat větší přestavbu,takže dám opět G.
Majsha si tímhle vším taky prošel,tak doufám,že neskončím u výhledového projektu jako on. :wink:
No to se jeste uvidi. Ale je nas tu vic a kazdej sel jinou cestou (16V,20V). Tezce nabyty zkusenosti :)

Snazim se ty zkusenosti nejak realizovat i pro vas pres nas e-shop :wink:

Uživatelský avatar
bartpt
Profík
Profík
Příspěvky: 986
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Prachatice
Kontaktovat uživatele:

Re: g-lader

Příspěvek od bartpt »

Snazim se ty zkusenosti nejak realizovat i pro vas pres nas e-shop :wink:

skrytá reklama-smazat.. :lol:

Odpovědět

Zpět na „Bazar“