Nádobka s aktivním uhlím

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
orca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.09.2008 22:51

Nádobka s aktivním uhlím

Příspěvek od orca »

Zdravím všechny, jsem majitelkou Lupa 1,0 mpi r.v. 2001, nedávno se mi za jízdy rozsvítila kontrolka motoru a v servise mi řekli, že u motoru chybí nádobka s aktivním uhlím, prý se sice bez toho dá jezdit, ale má to mít vliv na spotřebu. U Hellera za tu srandu chtěli 8000 kč, u jiného dodavatele 1800. Neválí se to náhodou doma někomu? Nemusí být nové jen funkční, nebo nevíte někdo kde se to dá sehnat za slušnější cenu? Budu vděčná za jakoukoli radu, díky.

klk2
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 4
Registrován: 19.06.2010 21:22

Re: Nádobka s aktivním uhlím

Příspěvek od klk2 »

Zdravim,
mam Lupika 1,4 16v rv2000,, byl mi privezen z Nemecka po havarce a dto, chybi mi aktivni uhli..... na pc mi to chybu nevykazuje a spotrebu to ma normalni tedy okolo 6l. Spis bych resil, jak to dali dohromady, kdyz to tam chybi, to si myslim rozsviti tu kontrolku, ale jen muj nazor
radek

ps. pripadne foto toho , jak to vyresili by napovedelo

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádobka s aktivním uhlím

Příspěvek od Mistorex »

1,4 16v a 6 litru ???? kua ja jezdim za 9-10L mesto.

Nafotit co potrebujes asi nebude problem, kde ze to ma bejt ?

ORCA: A vliv na spotrebu ? nevim no, trosku nesmysl podle me. Kontrolku bych resil napajenim odporu na konektor aby to nehlasilo chybu.
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

orca
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 15.09.2008 22:51

Re: Nádobka s aktivním uhlím

Příspěvek od orca »

Mistorex píše:1,4 16v a 6 litru ???? kua ja jezdim za 9-10L mesto.

Nafotit co potrebujes asi nebude problem, kde ze to ma bejt ?

ORCA: A vliv na spotrebu ? nevim no, trosku nesmysl podle me. Kontrolku bych resil napajenim odporu na konektor aby to nehlasilo chybu.
Nějaký bližší popis bys prosím neměl? Mám kamaráda elektrikáře, který by to mohl opravit, ale potřeboval by trošku přesnější info, příp. i foto.
Nebo jestli má někdo jiný nápad jak se zbavit svítící kontrolky, budu vděčná za jakoukoliv radu.

Uživatelský avatar
C3
Závodník
Závodník
Příspěvky: 561
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: mám
Kontaktovat uživatele:

Re: Nádobka s aktivním uhlím

Příspěvek od C3 »

přelepit to černou páskou
Horky vzduch a velky tlak..k tomu kapka paliva..Síla velká tlaci pisty..kola hvízdaj..turbo krici..splodin dym+sila velka,nemas nic kdyz nemas diesla!

Odpovědět

Zpět na „Lupo“