1.2. TDi - repase turba

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
romax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.09.2010 12:51

1.2. TDi - repase turba

Příspěvek od romax »

Zdravím ,nevie mi niekto poradiť kde by som zohnal repasované turbo na lupo 1,2TDI,alebo zrepasovať to moje mám ho seknuté,a čo to asi stojí.
vďaka Roman

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: mám vadné turbo na 1,2TDI ,info na repasáciu

Příspěvek od McMahon »

Ted sem si vspomnel, napis uzivateli misoVW kdysi mi daval kontakt na firmu ktera to dela:-)

romax
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 2
Registrován: 01.09.2010 12:51

Re: mám vadné turbo na 1,2TDI ,info na repasáciu

Příspěvek od romax »

No vďaka za pomoc ale mam ešte nejakú otázku,auto už som zobral zo servisu lebo pvedali že tam je zle turbo ako som aj písal,tak som ho dotiahol domov,dal so ho dole s tým že ho zoberiemn na opravu no turbo je dobré neviem ako prisli na to ze je seknuté,tak som to poskladal a vyčistil pretlakvé ventili, ale auto nejde zase ako bez turba,ale keď povolím výfukové potrubie od turba ,tak auto šlape normálne ,ako keby bolo brzdené výfukom , neviem môže to byť katalyzátor , ked mám výfuk namontovaný tak dymý na cierno a ide max po 3000otáčiek ,keď som zhodil výfuk a idem priamo výfukom s turba tak to ani nedymí a všetko ide ako má vytočím motor až po obmedzovač a nedymí len keď sa velmi zohreje necce štartovať treba dlhšie točiť,no mám s toho hlavu v smútku.sm ja len zvedavý čo to nakonic bude,
vďaka za pomoc

Uživatelský avatar
misoVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západné Slovensko, blízko PN
Kontaktovat uživatele:

Re: mám vadné turbo na 1,2TDI ,info na repasáciu

Příspěvek od misoVW »

3L ma 2katalizatory. Bud ich precistit alebo uplne off. Odkial si? Ja mam tiez 3L :wink: Ked chces mozem Ti na to pozriet...

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: mám vadné turbo na 1,2TDI ,info na repasáciu

Příspěvek od McMahon »

Mišo tak jak je to, mě si řikal že tam je katalizator a DPF (nebo DFP:-) nevim jak je ta skratka spravně). Prostě filtr pevnych častic:-)

Uživatelský avatar
misoVW
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 321
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Západné Slovensko, blízko PN
Kontaktovat uživatele:

Re: mám vadné turbo na 1,2TDI ,info na repasáciu

Příspěvek od misoVW »

v roku vyroby lupa este nevedeli co to je DPF :D iste som ti to nehovoril, alebo si to zle pochopil....

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: mám vadné turbo na 1,2TDI ,info na repasáciu

Příspěvek od McMahon »

To bylo este nez si koupil Lupo:-) Sem ti rikal ze to ma 2 katalizatory a tys rikal ze je to blbost ze ten druhy bude DPF:-) Ale to neres:-) Me je to ukradeny jestli to je to nebo to:-) Hlavne ze auto dobre jezdi:-)

Odpovědět

Zpět na „Lupo“