3L - rozvody

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

3L - rozvody

Příspěvek od McMahon »

Lidi měnil někdo z vas rozvody na Lupu 3L? Dik za všechny rady:-) Čeka mě to zitra:-)

Uživatelský avatar
major
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Rozvody Lupo 3L

Příspěvek od major »

Uz 3x, ale delal to mi znamej - kdyby jakykoliv problem mohl bych se ho zeptat

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody Lupo 3L

Příspěvek od McMahon »

Aha, muzes mi dat na něj kontakt? Vis jako jde mi spis o to na co si davat pozor:-) Rozvody v autech měnim ale Lupo 3L poprve:-)

Ivinka88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 09.10.2010 18:55

Re: Rozvody Lupo 3L

Příspěvek od Ivinka88 »

McMahon...tak už vyměníno? :-)
Taky budu brzo dělat...dneska koupeny nové černé folie :) - snad brzy zadělám :)

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody Lupo 3L

Příspěvek od McMahon »

Jistě:-) V Else to je krasne popsano krok po kroku:-) Neni se kde splest:-)

Ivinka88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 09.10.2010 18:55

Re: Rozvody Lupo 3L

Příspěvek od Ivinka88 »

už jsem na to koukala, je tam i na co si dát pozor a jak to kontrolovat :-) jináč já furt čekám na díly ale v příštím týdnu už snad budou, takže budeme nastavovat dle tvého návodu :-)) a pak snad už jedzdiiiit :-) :P

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody Lupo 3L

Příspěvek od McMahon »

No už by bylo načase:-)

Ivinka88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 09.10.2010 18:55

Re: Rozvody Lupo 3L

Příspěvek od Ivinka88 »

jooo :-) ve čtvrtek přijde hřídel..prej dle VIN a i kodu převodovky se dají objednat 2 druhy hřídelí na lupíka..což mě připadne divný ,ale ve čtvrtek tu bude, tak doufejme, že bude mít zubu přesně totik kolik má mít..ne že bude zas přebejvat...:-D, hele, u těch převodů...jakou vůli nebo nevůli mají mít ty kladky?? Nějak jsem si toho v Else nevšimla..? Btw: olej do řadiče mám, je to hydraulický olej - stejný jako do serva, označení je G 004.........

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Rozvody Lupo 3L

Příspěvek od McMahon »

Podle toho co sem někde slyšel (sam to nemam ověřene protože oba lupiky jsem měl do roku 2000) tak se davaly 2 předodovky do 3L. Do roku 2001 mělo trochu delši převody než pak od roku 2001 nahoru. Takže možna proto jsou i dvě hřidele. Ale jak řikam to jsem jen někde četl:-)
O ktere vuli na jakych kladkach mluviš?
Ano olej do řadiče je tentyž co do serva a je bud červeny nebo zeleny. Ja mam zeleny a na označeni se ti zitra podivam.

Ivinka88
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 37
Registrován: 09.10.2010 18:55

Re: Rozvody Lupo 3L

Příspěvek od Ivinka88 »

jojo, taky mi to řekli..stejně mě přijde divný, že na VIN a na to označení převodovky, že jdou 2 typy hřídelí...
myslela jsem klady, co napínají řemenu...nevím, jak mají vypadat a jak ne...?:-(
jinak já mám taky zelený..objednávala jsem to přes dceřinou pobočku olffin škoda - ten chlap, jako jedinej mi byl schopnej říct, co to je , kam se to dává atd......ty koko ve vw v HK..no sem se tam ptala asi 4 lidí a ani jeden nevěděl a nabízeli mi olej do převodovky i přesto, že jsem jim několikrát říkala, že ten nepotřebuju..že už ho mám...

Odpovědět

Zpět na „Lupo“