Xenony do origo světel

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Aleri
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.02.2011 06:03

Xenony do origo světel

Příspěvek od Aleri »

Ahoj kdo by umel dat do origo svetel cocky pro xenon vcetne vybojek atd ..dela to nekdo ?mate skusenost ?diky za radu

5mira7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 03.08.2009 18:51

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od 5mira7 »

Ikdyž se jedná o dotaz, kdo umí čočky do originálů, já odpovídám, že je asi lepší sehnat už hotová (viděl jsem je na polských stránkách), ale nejde jen o xenony, neb je to ilegální (nutno osadit ostřikovače světel, dále autom. naklápění světel dle zátěže). Já bych do xenonů nešel, velké problémy při případné silniční kontrole (každý policajt není pako) a to už vůbec nemluvím o stk, tam je to jasné.

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od caddySK »

stabilizatory atd.. atd atd.. zbytocnost..kupit poriadne ziarovky uz ked :D

Uživatelský avatar
McMahon
Pilot
Pilot
Příspěvky: 731
Registrován: 19.05.2008 17:01
Bydliště: Guty 74
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od McMahon »

Jsem stejneho názoru 8) 8)

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od zviratko »

A nebo si sehnat světla s čočkama a dát tam HID sadu
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Aleri
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.02.2011 06:03

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od Aleri »

tak asi pujdu do origo.xenonu...:)

5mira7
Řidič
Řidič
Příspěvky: 51
Registrován: 03.08.2009 18:51

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od 5mira7 »

Nó, když chceš dát pomalu 30 papírů za origo, nikdo ti nebrání.

Uživatelský avatar
selkie
VWexpert
VWexpert
Příspěvky: 4943
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Praha

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od selkie »

a to se bavime JENOM o lampach...nechci vedet, kolik by vyslo komplet prekopani na xenonadu

nejlepsi, kdyz uz, jak pise zvire...cocky a hid sadu
Autoservis všech značek, troufnem si i na kamion.

Specializace na Bentley, Porsche

Odtah skoro zadarmo a pro klubáky ještě sleva :D 732 201 994

Tlučhuby:
- Marek 3L
- MILDA SM

Uživatelský avatar
wajgl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 09.10.2010 23:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od wajgl »

Ty jo,nechapu že jste všichni takový poctivky nebo co...Borec přijde s nápadem nebo otázkou a vy mu to akorát tak zkritizujete. Pokud nevíte,máte držet klapačku a je to. Policajti sice možná nejsou paka,ale dělají je ze sebe už jen tím,že hledají v motorovém prostoru akorát startéry od xenonů. Když si je ale dobře schováte,a to že na lupu je hodně místa,mluvím z vlastní zkušenosti,tak je nenajdou. Další věc je,že že jim vadí xenonová výbojka v holé parabole. Tudíž když kolega tady píše,že shání někoho kdo mu dá bixenonovou čočku do světla nevidím v tom problém. Navíc mu zůstane origo lampa,tím pádem i atesty na ní. Co je ale důležitější...policisté určitě neví,že Lupo GTi který mělo xenony podlem mých informací stejně jako pár dalších aut automatické naklápění světlometů podle zatížení zadní nápravy ani nemá. Takže když se použije třeba tohle http://www.jb-tuning.cz/www-jb-tuning-c ... el-Eyes-H4" onclick="window.open(this.href);return false; , tak vám policejní hlídka může vlízt na záda. Já osobně sháním bi-xenony z passata,touarega nebo tourana...pak je budu implementovat taky přímo do lupáckých světel. Prostě a jednoduše xenonová světla dobře vypadají a dobře svítí a sebelepší H4 se jim nevyrovná. Nebo je ještě jedna možnost,někde v Praze je borec, tuším že má přezdívku XenonMan a ten za nějakej peníz celý světla udělá...ale nevím za kolik. To je individuální podle náročnosti. A s tou technickou...buď máte známý,nebo není problém si na technickou ty světla přehodit. Nezabere to vic jak dvě hodky práce a to jestě hodně přidávám. No a teď ať počítám jak počítám, na "30 papírů" se ne a ne dostat...origo lampy GTi stojí v polsku použitý tuším do 10.000,- Myslím že zhruba na stejný prachy by to asi vyšlo v tý Praze a pokud by to řešil tou H4 sadou s čočkou z odkazu, tak sada i s prací podle mě tak 5.000,- a ještě by mu zbylo na koupi dalších světel z lupa pro přehazování na technickou kontrolu ;-)

Uživatelský avatar
zviratko
VWmaniak
VWmaniak
Příspěvky: 10523
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Moje zlatá Praha .........
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od zviratko »

Jen tak mezi řečí , ty Policajti nejsou zas tak blbý jak si myslíš , a xenony mají jiné označení na parabole než má obyč žárovka.
Automatickou regulaci musíš dle zákona a pochybuji že by ve VW udělali Lupo s xenonama bez automatické regulace.
Mimo to Policii stačí se podívat do interiéru a hned uvidí že tam máš kolečko na štelování výšky světel a jelikož to origo xenony nemají , tak to napadne i toho policajta.
V zákoně máš taky napsáno , že vozidla vybavené xenonama , musí mít ostřikovače světel a to je další zádrhel , kterej nevyřešíš jen tak .
Tak že proto jsem napsal že nejmenší cesta odporu je , sehnat světla s čočkama a dát tam HID sadu , je to nejlevnější řešení a taky nejrychlejší.

Tak že bych si napřed prostudoval jak to má doopravdy být a pak bych dělal hérečku.
*
®
*
VW, Audi shop & zubehör : http://www.vwaudishop.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

♀♂

14. VW Golf meeting Podroužek 2o19
*

Uživatelský avatar
wajgl
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 14
Registrován: 09.10.2010 23:55
Kontaktovat uživatele:

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od wajgl »

Nevím proč atakuješ zrovna mě. Nenarážel jsem ani tak na tebe,jako spíš na ty první komentáře ve kterých to jen odsoudili. Viděl jsem tvou radu,ale ani ta tvá pokud jsem dobře četl neobsahovala nic o ostřikovačích atd,navíc,zkus sehnat na lupo světlo s čočkou.To není jako passat nebo bora atd. Na lupo prostě nic není Takže jedině "homemade"...hele...psal jsem jen o realizaci tech světlometů,ne o tom co vše udělat pro to aby to vypadalo co nejmíň nelegálně. Nechci se tady dohadovat s tebou ani s nikým jiným. Jen jsem napsal svůj názor se snahou pomoct zakladateli tohodle topicu. Jinak neříkal jsem že všichni policisté jsou tupouni. Vím že pokud má policista alespon nějáké znalosti,ví to co ty nebo já a jen se trochu rozhlídne a vidí. Navíc už podle auta můžeš ze 70% určit jestli tam xenon má být nebo ne. To je jedno,tím s těma policistama jsem chtěl jen naznačit to,že u nás nabrali do řad policie spoustu mladých "žaludů" kteří sotva dočetli vyhlášku a hned ze sebe dělají ofrčkovaný velitele...řeší ptákoviny,ale třeba římany v polorozpadlým žigulíku s přeloženým nezabezpečeným vlekem dělají že nevidí,nebo jsou náhle strašně zaneprázdnění.

Uživatelský avatar
caddySK
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 390
Registrován: 30.01.2010 15:00

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od caddySK »

kluud netreba sa hned vzrusovat.. je pekne ze ma chcenie chalan ze chce nieco mat na aute ale vacsina ludi len pise a aj tak nic neurobi.. dalsia vec netreba sa hadat od toho tu niesme..a dalsia vec mozno nemam pravo reagovat na taketo namety kedze u nas je inac postavena legislativa,zakony atd.u nas nemozeme mat napr folie na prednych oknach ako u vas a xxx veci mate body za pristupky u nas dostanes pokutu ked sa nudia vlastne skusenosit..mal som caddynu orange cierny pruh cez auto a ja som stale bol buzerovany proste preto to mam tak zabudovane v hlave ze automaticky mu poradim nech to nedava lebo u nas to tak je..

Aleri
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.02.2011 06:03

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od Aleri »

kluci diky za radu ...asi nejlepsi bude prisetrit a sehnat origo xena ....

Uživatelský avatar
CurdaT4
Řidič
Řidič
Příspěvky: 80
Registrován: 24.02.2006 21:02
Bydliště: Kraslice

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od CurdaT4 »

Kluci ja to vymyslel takhle
Přílohy
Fotografie0864.jpg
Fotografie0866.jpg

Aleri
Řidič
Řidič
Příspěvky: 112
Registrován: 05.02.2011 06:03

Re: Lupo xen cocky ? kdo to umi dodelat ?

Příspěvek od Aleri »

tak to je parada :o)) kolik te to vyslo ?

Odpovědět

Zpět na „Lupo“