1.4 TDi - únik podtlaku

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
Uživatelský avatar
Wargy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 27.07.2011 14:34

1.4 TDi - únik podtlaku

Příspěvek od Wargy »

Zdravim, můj lupič má takovej malej problém.... je to 1.4 tdi a poslední dobou padá do nouzáku a přijdemi že hůř brzdí a prostě kompletně jede všelijak, při řazení kolem 3k když už je turbo v záběru tak si ufoukne je možný že někde přes hadici ke cooleru, protože je tam oprskaná od oleje(kapánek prolíná turbo) to by mohlo hádzet chybu ,,nízka hranice plnícího tlaku,, nebo tak nějak, ale někdy dělá i to, že při chcípnutí zaklepe jak sviň ... chcípací klapka? (ta je ale čistá, až mě to překvapilo) a jestě to po chcípnutí chvilku zasičí ... je možný že je to někde přisáva ? a jestli s tim máte někdo skušenost tak kde nejčastěji ? Dík :wink:
Gruuun Lupo 1.4 tdi CHIPPED

Uživatelský avatar
Wargy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 27.07.2011 14:34

Re: únik podtlaku ???

Příspěvek od Wargy »

dík no .... byl to TC ventyl ... řízení regulce na turbo ... podle autodata má mít 35 - 45 ohm a hodnoty byly jiný
Gruuun Lupo 1.4 tdi CHIPPED

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: únik podtlaku ???

Příspěvek od Mistorex »

neber to ve zlym ze ti tu nikdo neodpovedel, ale tusim tu 1.4tdi nikdo nema :(
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
Wargy
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 23
Registrován: 27.07.2011 14:34

Re: únik podtlaku ???

Příspěvek od Wargy »

aaaha, tak to se omlouvám chlapi ... jinak pěkný gti ;) nepřemejšlel jsi o kompresoru nebo turbu?
Gruuun Lupo 1.4 tdi CHIPPED

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: únik podtlaku ???

Příspěvek od Mistorex »

ja mam fake gti.... mam z gti jen motor a prevodovku, brzdy z tdi a auto je puvodne 1,4 16v :yahoo: :tongue: a o kompresoru sem uvazoval, ale na druhou stranu este se mi nestalo aby mi chybel vykon nebo se mi zdalo ze by to malo jelo. takze asi zustane u spolehlivosti serioveho motoru :pleasantry:
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Odpovědět

Zpět na „Lupo“