Tak jsem si koupil Lupíka

1998 - 2005

Moderátor: Olaf87

Odpovědět
rospri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 26.05.2009 20:26

Tak jsem si koupil Lupíka

Příspěvek od rospri »

ZDRAVÍM VÁS.TAK JSEM MANŽELCE KOUPIL LUPÍKA,ALE NEVÍM JESTLI SI HO NENECHÁM JÁ.MÁ TO PŘITVRZENEJ PODVOZEK TAK TO V ZATAČKÁCH KRÁSNE SEDÍ.JEZDÍ TO JAK MOTOKÁRA.JE TO 1,4 16V 55KW A MYSLÍM ŽE TO S TÍM AUTÍČKEM PĚKNĚ CVIČÍ.JEŠTĚ MÁME GOLFA 4 TAK UVIDÍME JESTLI SE BUDEM STŘÍDAT NEBO SI HO FAKT NECHÁM JÁ.MIMOCHODEM SCHANÍM BRZDOVÉ SVĚTLO CO JE NA DVEŘÍCH KUFRU.ORIGO STOJÍ 1200 A TO SE MI NECHCE DÁVAT.JESTLI NĚKDO MÁTE NEBO VÍTE KDE HO SEHNAT LEVNEJI BYL BYCH VDECNY ZA INFO.ZATÍM ZDRAVÍM A PŘEJI HEZKÝ DEN
Přílohy
PC240342.JPG
PC240343.JPG

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK JSEM KOUPIL LUPÍKA

Příspěvek od Mistorex »

joo, za ty prachy co se prodavalo ti to hodne preju, to auto bylo zadarmo. a jinac co mas v golfu za motor ? protoze tenhle motor sem mel v lupu taky a vymenil sem ho za silnejsi protoze to nejelo nejak extra. co mas s tim brzdovym svetlem ????
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

rospri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 26.05.2009 20:26

Re: TAK JSEM KOUPIL LUPÍKA

Příspěvek od rospri »

ahoj,jo za ty penize ok.dal jsem 35000 a pak nejake ty polatky za stk em.prihlaseni atd se to vysplhalo 44000.v golfu mam 1,6 16v.ten motor musis tocit jinak to moc nejede.ale zase na spotrebu super.jezdim casto trasu vary plzen a podle pocitadla mi to bere 5,6l na 100km.tu trasu znam jak sve boty tak vim kdy ubrat kdy pridat tak proto to zere tak malo.jinak v tom brzdovem svetle jsou uhnily ty plisky takze to neprevadi a sletovat to nejde.kdybys o necem vedel tak dej prosim vedet.ahoj

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK JSEM KOUPIL LUPÍKA

Příspěvek od Mistorex »

ohledne svetla nevim, netusim :/ mam jen svoje v aute. jinac teda spotreba krasna.... a za 44 je to porad zadarmo
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

rospri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 26.05.2009 20:26

Re: TAK JSEM KOUPIL LUPÍKA

Příspěvek od rospri »

UZ JSEM NECHAL UDELAT ROZVODY LANOVOVODY RUCNI BRZDY POCITAM ZE ZAPAR MESICU UDELAM BRZDY ASI VYFUK A JESTE NEJAKY PRKOTINY A SNAD TO BUDE JEZDIT BEZ PROBLEMU.

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK JSEM KOUPIL LUPÍKA

Příspěvek od Mistorex »

je mozny ze sem kamos auto videl v praze ????
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

rospri
Nový člen
Nový člen
Příspěvky: 40
Registrován: 26.05.2009 20:26

Re: TAK JSEM KOUPIL LUPÍKA

Příspěvek od rospri »

nene v praze urcite ne

Uživatelský avatar
Mistorex
Pilot
Pilot
Příspěvky: 772
Registrován: 24.02.2009 18:22
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: TAK JSEM KOUPIL LUPÍKA

Příspěvek od Mistorex »

tak tu musi bejt neco novyho..... kamos mi vola ze potkal lupo, modry, slozeny, na kolech, lakovany cely narazniky tak me napadlo jestli to neni ono :)
Autoservis, mechanické práce, pneu, klima, autosklo, rychloservis, výměny olejů, ostatní po domluvě . SZ nebo TEL

Uživatelský avatar
sykys
Jezdec
Jezdec
Příspěvky: 404
Registrován: 19.12.2008 13:50
Bydliště: NA SEVERU ČECH

Re: TAK JSEM KOUPIL LUPÍKA

Příspěvek od sykys »

Ahoj pěknej Lupík, můžu se zeptat jaké je spotřeba a poruchovost? sháníme pro přítelkyni a nevím zda se rozhodnout pro motor 1.4 16v vyznám se spíš v naftě :( Dík :)
NA VODNICI,UHLÍKY a TABAKY, !CENY!DOHODOU,SZ

Odpovědět

Zpět na „Lupo“